antoni_chmiel

Profesjonalna Liga MMA na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ogłosiła przed chwilą nazwisko kolejnego rywala Antoniego Chmielewskiego (MMA 28-12). Weteran KSW skrzyżuje rękawice z Cheickiem Kone (MMA 11-3). Pojedynek zaplanowano na galę PLMMA 54, która odbędzie się 24 kwietnia we Włocławku.

Kone to urodzony we Francji zawodnik dywizji średniej. W ostatnich dziesięciu pojedynkach przegrał zaledwie raz. Jest weteranem gal Belgium Beatdown i 100% Fight. Ostatnią walkę stoczył w lutym na gali BAMMA 18. Zastopował wtedy ciosami Chrisa Fieldsa w niespełna pół minuty od rozpoczęcia pojedynku.

33-letni „Antonio”, który po zakończeniu przygody z Konfrontacją Sztuk Walki znalazł swój nowy dom w Profesjonalnej Lidze MMA, w ostatnim czasie radzi sobie świetnie. Ostatnie dwie walki wygrał w pierwszych rundach przez poddania. W październiku duszeniem północ-południe odklepał Sylwestra Borysa, a dwa miesiące później skuteczne BJJ Polaka odczuł Jonas Billstein, który został poddany balachą.

54 KOMENTARZE

 1. Uwierzę w dniu ważenia dopiero 🙂 Oby tym razem rozpiska tej gali we Włocławku dojechała do dnia gali W tym momencie ten event ze sportowego punktu widzenie prezentuje się znacznie. ciekawiej niż ten w Bydogoszczy, oby tylko trener i spółka tym razem dali radę z tą rozpiską !

 2. Przeczytałem "Cheick Kongo" i sobie myślę, o co chodzi?

  Rywal bardzo dobry, oby dotrwał do gali 😉

 3. Nieźle. Byłbym pod wrażeniem nawet jakby ściągnęli byłego TUF'owca i ostatnią "ofiarę" Kone'go z obecnym rekordem 10-6, a tu proszę. Kone potrzebował 23 sekund na Chrisa na gali, gdzie przegrał batalię o pas Klaczek. Będzie ciężko miał Antek. Jak to wygra to na prawdę chyba jego kariera zaczyna mieć swoją drugą i kto wie czy nie lepszą część niż dotychczasowa.

  Powodzenia!

 4. No to dla Antka wóz albo przewóz – albo UFC, albo koniec kariery.

  Chyba, że mu KSW zrobi pożegnanie z Kułakiem :crazy:.

 5. Po tytule pierwsze wrażenie że Anton walczy z Kongo ;p no PLMMA dobrych rywali daje Antosiowi.Jak mu sie uda wygrac to moze myslec o UFC. Ciekawe czy PLMMA tez zalega tak pieniadze gwiazdeczkom ;p

 6. To ma byc dobry rywal, dla mnie to przeciętniak który ma rekord zrobiony na ogórach.

 7. manu

  To ma byc dobry rywal, dla mnie to przeciętniak który ma rekord zrobiony na ogórach.

  Wiesz, niestety Weidman jest kontuzjowany. Spider ma problemy z komisją. Diaz też. Shlemenko też niestety odpada. Nie jest, więc źle 😉

 8. manu

  To ma byc dobry rywal, dla mnie to przeciętniak który ma rekord zrobiony na ogórach.

  mudżyn i ma na imię Czik. jak może być przeciętniakiem? tacy są najgorsi.

 9. Podoba mi się to zestawienie. Nawet ostatnio myślałem o Kone w kontekście KSW, a dokładniej o postawienie go naprzeciw Strusa. Antek zaskoczył mnie wygraną z Billsteinem, ma u mnie kredyt zaufania i jeśli uda się doprowadzić do tej walki, będę trzymał kciuki.

 10. Jak Chmielu go ogarnie to bez kitu tylko UFC:lol:jak ma sobie zarobić do emerytury i coś wpisać w CV to na moje niech idzie po tej wygranej!

 11. A może Miro się zmienił, płaci krocie za walki, zawodnicy wiedzą że walczą na danej gali przynajmniej 3 miesiące przed i dostają kasiurke w terminie? Nie no chyba mnie pojebało :crazy:

 12. A może Miro się zmienił, płaci krocie za walki, zawodnicy wiedzą że walczą na danej gali przynajmniej 3 miesiące przed i dostają kasiurke w terminie? Nie no chyba mnie pojebało :crazy:

 13. Alessio Di Chirico właśnie wygrał z Andre Reindersem na gali Bitva Roku. Po walce do walki wyzwał go Karlos Vemola. Włoch specjalizuje się już w tych scenkach. Rogan i Dana go nie zaskoczą.

 14. Alessio Di Chirico właśnie wygrał z Andre Reindersem na gali Bitva Roku. Po walce do walki wyzwał go Karlos Vemola. Włoch specjalizuje się już w tych scenkach. Rogan i Dana go nie zaskoczą.

 15. Walka z Włochem byłaby lepsza na moje… Ja coś czuje że Mirek to właśnie przed zawodnikami z zagranicy chce się pokazać i im zawsze w terminie płaci:wink:

 16. Walka z Włochem byłaby lepsza na moje… Ja coś czuje że Mirek to właśnie przed zawodnikami z zagranicy chce się pokazać i im zawsze w terminie płaci:wink:

 17. Może być dobra walka jeśli do niej dojdzie , walka z Alessio na moje była by tylko do zlania "pompowanego balona" z fajnym rekordem :).

 18. Może być dobra walka jeśli do niej dojdzie , walka z Alessio na moje była by tylko do zlania "pompowanego balona" z fajnym rekordem :).

 19. Właśnie też się zastanawiałem czy Kone wie .
  Niestety do żadnego jego twittera ani facebooka się nie dokopałem.

 20. Właśnie też się zastanawiałem czy Kone wie .
  Niestety do żadnego jego twittera ani facebooka się nie dokopałem.

 21. Lebout wiedział, Billstein też. Obaj się pojawili… choć zdaje się, że zawalczyli z innymi przeciwnikami, niż anonsowano to pierwotnie.

 22. Lebout wiedział, Billstein też. Obaj się pojawili… choć zdaje się, że zawalczyli z innymi przeciwnikami, niż anonsowano to pierwotnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.