Anthony Smith potężnym kolanem odciął prąd legendzie kategorii półciężkiej, Rashadowi Evansowi, na UFC 225 w Chicago.

24 KOMENTARZE

 1. @Taran a jak to było z Chuckiem, albo jednym z braci Nogueira? Brazylijczyka sam Dana pchał na emeryturę, z Chuckiem nie wiem jak to było ale coś mi świta że podobnie.

 2. Ale pięknie polował na to kolano Smith, jeden z najciekawszych nokautów w 2018 jak dotąd:antonio: Przeczuwam jednak, że nie zostanie doceniony. Podobała mi się też ta pewność Rogana, że Anthony idzie po to kolano, że go szuka od pewnego czasu i bum:bomb:

 3. Kurwa, Rasiak, co ty odkurwiasz ze swoją karierą…. Mogłeś skończyć już jakiś czas temu, a tutaj niedługo totalne nołnejmy będą cię prały…

  Mi się na to przykro patrzy, Rashad był jednym z kilku zawodników, którzy przyciągnęli mnie do tego zjebanego sportu, aż smutno oglądać jak dostaje w pizdę od każdego….

 4. @Taran a jak to było z Chuckiem, albo jednym z braci Nogueira? Brazylijczyka sam Dana pchał na emeryturę, z Chuckiem nie wiem jak to było ale coś mi świta że podobnie.

 5. Chucka Dana wyslal na emeryturę. Nie chcial by legeda UFC się nie wiecej kompritowala kolejna porarzka rzez Ko .Proponujac prace w UFC. (za czasow F. po sprzedazy Chuck zostal zwolniony.)

 6. Od pięciu lat dostaje wpierdol, nie może niczego ugrać. Czy nie ma tam kogoś (rodzina, przyjaciele…), kto by mu wybił z głowy kolejne walki? Być może bardzo trudno mu zerwać z tym całym blichtrem, otoczką i boi się, że nie znajdzie sobie zajęcia, rozpije się, itd.? Czasem koniec kariery sportowej dla niektórych to skazanie na brak odnalezienia się w pozasportowej rzeczywistości.

 7. Od pięciu lat dostaje wpierdol, nie może niczego ugrać. Czy nie ma tam kogoś (rodzina, przyjaciele…), kto by mu wybił z głowy kolejne walki? Być może bardzo trudno mu zerwać z tym całym blichtrem, otoczką i boi się, że nie znajdzie sobie zajęcia, rozpije się, itd.? Czasem koniec kariery sportowej dla niektórych to skazanie na brak odnalezienia się w pozasportowej rzeczywistości.

  Smutne to :jon::jon::jon::jon:

 8. Suga przecież radzi sobie nieźle w studiu i na pewno prędzej by go tam UFC widziało.

  5 porażek z rzędu w chujowym, mogli by go litościwie po prostu zwolnić z kontraktu:fjedzia:

 9. Wkurwia mnie to … wkurwia mnie kiedy ikony mma nie wiedza kiedy odejsc lub zmienic "gameplan"  … albo gdy ich najdzie by powrocic … Rashad, Penn … Silva tez tylko w innym kontekscie … no kurwa czasami trzeba zawiesic rekawice na kolku i zajac sie czyms innym … odejsc w chwale … a tu no kurwa … dla mnie to przykre … w mojej ocenie i tak najwiekszym przegranym w tej grze jest Pająk … od bohatera … do zera kurwa 🙁 Chuck, nie wracaj kurwa !!!

 10. Mam nadzieję, że Suga nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

  Jeszcze kilka takich nokautów i ciężko będzie mu cokolwiek powiedzieć :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.