Anthony Smith kontuzja

Anthony Smith (32-14) musiał poddać się drugiej operacji dłoni. Pierwszy raz Amerykanin poszedł pod nóż dzień po pojedynku z Alexandrem Gustafssonem (18-6). Teraz Smitha czeka 4-miesięczna przerwa, a sam zawodnik planuje powrócić w styczniu. Tym samym z najlepszej 9 wagi półciężkiej do starcia mistrzowskiego z Jonem Jonesem (25-1) pozostaje Jan Błachowicz (24-8)!

Jakiś tydzień temu miałem kolejną operację- mówi Smith dla MMAJunkie.

To spowodowało, że od nowa muszę przejść cały proces leczenia. Niestety pierwsza próba poskładania nie poszła po myśli lekarzy i musieli podjąć się kolejnego zabiegu.

Głównym problemem było pobranie tkanki kostnej z nogi Smitha i umieszczenie jej w dłoni. Cały proces w tym wypadku wymaga dłuższego czasu leczenia. Jednak Anthony uważa, że na początku 2020 roku będzie mógł wystąpić w oktagonie.

Musieli pobrać przeszczepy kostne z mojej nogi. To też wpływa na dłuższy proces, ale myślę, że nadal możemy patrzeć na styczeń.

32 KOMENTARZE

 1. Jak tylko Jan ? A Volkan ? Jest bardziej medialnym nazwiskiem , wiem że ma trochę gorszy bilans ostatnich walk niż Janek ale wydaję mi się że też jest brany pod uwagę po wygranej z Latifim

 2. A mi coś się wydaje, że jednak ten Volkan może się przytrafić. Bardzo chciałbym się mylić 🙂

  Z Janek vs. Volkan też bym się nie obraził. Jakby i to Janek wygrał to raczej droga do Jonesa prosta. Tylko pytanie kto dla Jonesa jak nie Janek w tej chwili? Romero do półciężkiej jak wygra z Costą? 🙂

 3. Finansowo to tylko Jon Jones  , 50 a 350 tysięcy za walkę to przepaść . Wiadomo sportowo też 😉

  Z Janek vs. Volkan też bym się nie obraził. Jakby i to Janek wygrał to raczej droga do Jonesa prosta. Tylko pytanie kto dla Jonesa jak nie Janek w tej chwili? Romero do półciężkiej jak wygra z Costą? 🙂

  Ta prosta w przyszłym roku nawet po wygraniu z Volkanem mogła by się okazać wyboista niestety .

 4. Jak zestawią go z Volkanem to może zapomnieć o walce z Jonesem. Nawet w przypadku ewentualnej wygranej Błachowicza pojedynki Walkera z Coreyem i Reyesa z Weidmanem będą już rozstrzygnięte, a każdy z tej czwórki ma z miejsca pierwszeństwo przed Błachowiczem (szczególnie Walker i Weidman w przypadku wygranych)

 5. Jak zestawią go z Volkanem to może zapomnieć o walce z Jonesem. Nawet w przypadku ewentualnej wygranej Błachowicza pojedynki Walkera z Coreyem i Reyesa z Weidmanem będą już rozstrzygnięte, a każdy z tej czwórki ma z miejsca pierwszeństwo przed Błachowiczem (szczególnie Walker i Weidman w przypadku wygranych)

  Tak Weidman szczegolnie… gosc ma bilans 5 ostnich walk 1-4 z tego wszystkie porazki przez KO/TKO i juz widze jak po jednej wygranej dostaje Jonesa…

 6. Lepszego momentu raczej nie będzie przez długi czas. Daniel jeszcze musiałby zebrać parę kokosów albo zaliczyć kontuzję po walce i wtedy będzie naprawdę blisko, chociaż nadal tego nie widzę, że na Nowy Jork Janek miałby być na górze karty z Jonesem, bez promocji jego osoby.

 7. Z Janek vs. Volkan też bym się nie obraził. Jakby i to Janek wygrał to raczej droga do Jonesa prosta. Tylko pytanie kto dla Jonesa jak nie Janek w tej chwili? Romero do półciężkiej jak wygra z Costą? 🙂

  To wyobraź sobie jakby oni wyglądali w polciezkiej jak już w średniej są stertą mięśni. Oni po pierwszej rundzie, by zadyszke już mieli. Nie widzę tego już prędzej Adesanya czy Whittaker.

  Jak zestawią go z Volkanem to może zapomnieć o walce z Jonesem. Nawet w przypadku ewentualnej wygranej Błachowicza pojedynki Walkera z Coreyem i Reyesa z Weidmanem będą już rozstrzygnięte, a każdy z tej czwórki ma z miejsca pierwszeństwo przed Błachowiczem (szczególnie Walker i Weidman w przypadku wygranych)

  Szczerze nie zdziwię się jak w międzyczasie dostanie TS Janek, a wygrani tych dwóch starć zmierza się między sobą o następnego pretendenta. Szczególnie nie widzę Wiedmanna który z bilansem 1-4 nagle dostaje Jonesa. Tak to by każdy czekał na walkę z Jonesem. Dla Janka w sumie jedyną opcją jak nie walka o pas to Volkan jak chce walczyć w tym roku.

 8. Kurde, taka szansa na wypłatę życia… Ja to bym zamieszkał nielegalnie w piwnicy u Danki i co dziennie rano przy śniadaniu wyskakiwał mu z lodówki, a tu taka bierność… Szkoda, Dana zawsze mówił (pamiętam z tufów), że prędzej da szansę komuś kto tego CHCE !

 9. Tak Weidman szczegolnie… gosc ma bilans 5 ostnich walk 1-4 z tego wszystkie porazki przez KO/TKO i juz widze jak po jednej wygranej dostaje Jonesa…

  No tak, bo przecież UFC kieruje się wyłącznie logiką, jest sprawiedliwe i o pas walczą zawsze tylko i wyłącznie naturalni pretendenci 😉

 10. Pojebane to jest. Wykruszają się naturalni przeciwnicy na drodze do Jonesa, a tu nagle z dupy czekamy na kategorie ciężka aż się coś tam wyjaśni i może superwalka.. ech coś mi to wyglada, ze Janek jest dalej tego pasa niż nam się wszystkim wydaje.

 11. Pojebane to jest. Wykruszają się naturalni przeciwnicy na drodze do Jonesa, a tu nagle z dupy czekamy na kategorie ciężka aż się coś tam wyjaśni i może superwalka.. ech coś mi to wyglada, ze Janek jest dalej tego pasa niż nam się wszystkim wydaje.

  Zawsze dwie walki do pasa:lesnarhappy:

 12. A mi coś się wydaje, że jednak ten Volkan może się przytrafić. Bardzo chciałbym się mylić 🙂

  Wulkan po trzech porażkach z rzędu dostal latifiego chuja wartego i miałby  walczyć o pas?!

  Juz pierwszego titleshota dostal po trzech walkach w ufc i teraz to? To juz by byla przesada.

 13. Wulkan po trzech porażkach z rzędu dostal latifiego chuja wartego i miałby  walczyć o pas?!

  Juz pierwszego titleshota dostal po trzech walkach w ufc i teraz to? To juz by byla przesada.

  Wszystko w punkt ale nie chciało mi się pisać Zajebioza

  Volkan O pas chyba krs

 14. Janek musi cisnąć UFC o swoją szansę. Każda inna walka, nawet wygrana z "Wulkanem" oddali go od starcia o pas bo wskoczy mu ktoś inny w kolejkę, szczegolnie jakby Walker wygrał najbliższe starcie.

  Druga sprawa, że pewnie i tak bardzo dużo zależy od "Bąsa". Jeśli on wywrze nacisk, że koniecznie chce walki, a DC nie będzie brany pod uwagę to wtedy szanse rosną.

 15. Janek musi cisnąć UFC o swoją szansę.

  Janek znokautował Cockholda, który był przymierzany do Jonesa. Zamiast robic hałas po tym jak SPEKTAKULARNIE rozjebał kutasiarza – pojechał na wakacje. niestety to jest biznes,a  Janek dopiero sie tego uczy.

 16. Kurwa przestańcie już z tym Volkanem na każdym kroku.

  Koleś już dostał szansę o pas – i to po szybkich walkach, na wyrost jako tak naprawdę niewiadoma i wiemy jak wyglądała weryfikacja. Został zniszczony, kompletnie wymiętolony. Koleś miał 3 przegrane w UFC, teraz pokonał nic nie znaczącego Albańczyka, który miał zasrane gacie w czasie walki – z czym kurwa do ludzi??

  On ledwo co oddalił widmo wyjebania z UFC z kretesem, na pas to od spodni najwyżej zasłużył

 17. Janek znokautował Cockholda, który był przymierzany do Jonesa. Zamiast robic hałas po tym jak SPEKTAKULARNIE rozjebał kutasiarza – pojechał na wakacje. niestety to jest biznes,a  Janek dopiero sie tego uczy.

  A może już się nauczył i chce obić SPEKTAKULARNIE jeszcze dwóch kutasiarzy i mieć świetną pozycję przed renegocjacją kontraktu, niż pchać się teraz na Jonesa :watchingyou:

 18. Janek znokautował Cockholda, który był przymierzany do Jonesa. Zamiast robic hałas po tym jak SPEKTAKULARNIE rozjebał kutasiarza – pojechał na wakacje. niestety to jest biznes,a  Janek dopiero sie tego uczy.

  Ty hejterze przebrzydły.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.