Francis Ngannou wierzy, że wygra z Anthonym Joshuą i to w świetnym stylu. Predator na marcowej gali w Riyadh chce zabrać duszę mocnemu bokserowi.

Francis Ngannou kontynuuje swoją przygodę w ringu bokserskim. Były mistrz kategorii ciężkiej UFC w ostatniej walce mierzył się z Tysonem Furym, a w następnym pojedynku zmierzy się z innym świetnym, mocno bijącym zawodnikiem, Anthonym Joshuą. Do ich walki dojdzie 8 marca tego roku w Riyadh, w Arabii Saudyjskiej. W rozmowie z High Performance Podcast, aktualny zawodnik PFL wypowiedział się na temat zestawienia z Joshuą.

Nigdy nie mów nigdy, nic nie jest niemożliwe, nie znamy siły Anthony’ego Joshuy. Nie jest to gwarantowana wygrana. Nawet jeśli ja wierzę, że nie stać go na wygraną ze mną to wszystkiego dowiemy się podczas walki. Za miesiąc wszystko się wyjaśni. To ja będę tym, który zabierze mu duszę.

Dla 37-letniego Ngannou (17-3 MMA, 0-1 BOKS) będzie to powrót po wcześniej wspomnianej przegranej z Tysonem Furym, chociaż dla kariery Kameruńczyka była to niezwykle korzystna walka – powalił on w pojedynku Gypsy Kinga i udowodnił, że może rywalizować jak równy z równym z legendarnym Furym w ringu. Za starcie zarobił wiele milionów dolarów. W przeszłości Predator był mistrzem kategorii ciężkiej UFC, a na swoim koncie ma wygrane z m.in. Stipe Miociciem, Curtisem Blaydesem, Alistairem Overeemem czy Cainem Velasquezem. 16 z 17 wygranych w klatce MMA zdobywał przez skończenia przed czasem. Nie wiadomo kiedy zadebiutuje on w klatce nowego pracodawcy, PFL.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,089 polubień

Francis Ngannou wierzy, że wygra z Anthonym Joshuą i to w świetnym stylu. Predator na marcowej gali w Riyadh chce zabrać duszę mocnemu bokserowi. Francis Ngannou kontynuuje swoją przygodę w ringu bokserskim. Były mistrz kategorii ciężkiej UFC w ostatniej walce mierzył się z Tysonem Furym, a w następnym pojedynku zmierzy się z innym świetnym, mocno bijącym zawodnikiem, Anthonym Joshuą. […]

Odpowiedz polub

click to expand...