Niespodziewanie po dwóch walkach z Anthonym Johnsonem Daniel Cormier zaatakował słownie Rumble’a w jednym z podcastów, nazywając go je*anym mięczakiem. Aktualny mistrz kategorii półciężkiej uważa, iż jego były rywal nie zachował się wobec niego fair, kiedy to, według Daniela, Johnson doradzał Bonesowi jak pokonać DC.

Rumble postanowił odnieść się do słów mistrza UFC.

DC, nie wiedziałem, że będziesz wkurzony, bo gadałem z gościem, który Cię znokautował. Nazwałeś mnie je*anym mięczakiem… To Twoja opinia. Jaką niby radę miałem dać Jonowi? Nie walczyłem wtedy ani z Tobą, ani z nim. Po co miałbym to robić? To nie w moim stylu. Wierzę w sprawiedliwą rywalizację.

Przyjaciele? O czym Ty gadasz? Nigdy nie byliśmy przyjaciółmi! Szanuję każdego zawodnika w tym sporcie, nieważne co by się działo. Pokazałem szacunek JBJ’owi kiedy miał ciężkie chwile, Ciebie traktowałem w ten sam sposób. Przeszedłem na emeryturę, ponieważ mam inne rzeczy w życiu, którym chciałbym się poświęcić. Spotkałem się z UFC i nagle masz z tym problem. Zabieraj swoje płaczące dupsko do domu i chwal Boga za to, że Jon znowu zje*ał przez co odzyskałeś pas mistrzowski.

Niedawno pojawiły się informacje na temat potencjalnego powrotu Rumble’a do oktagonu UFC. Zawodnik miałby występować w kategorii ciężkiej, gdzie aktualnym mistrzem jest Stipe Miocic.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.