Były zawodnik UFC, Anthony Rumble Johnson został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej w miniony poniedziałek. Podczas kłótni Johnsona z jego dziewczyną doszło do przepychanek, o czym informuje TMZ Sports. Według raportu policji, kobieta zadzwoniła po służby, kiedy to podczas kłótni z Anthonym doszło do rękoczynów.

Kobieta twierdzi, że jak zaczęła pakować rzeczy Rumble’a, który miał wyprowadzić się z domu, ten podniósł ją, tak jak robią to futboliści, i wyniósł ją do innego pokoju. Kobieta bała się o swoje życie, wspominając o rozmiarze byłego zawodnika i jego doświadczeniu w MMA.

35-latek przyznał się, że złapał kobietę i przeniósł ją do innego pokoju podczas kłótni, ale powiedział także, iż nie miał zamiaru jej skrzywdzić. Johnson nie chciał się już po prostu kłócić.

Policjanci stwierdzili, że jego czyny nadają się na aresztowanie więc zabrali go na komendę.

To nie jest pierwszy raz kiedy Johnson ma tego typu problemy z prawem. W 2009 roku został on aresztowany za przemoc domową, którą zgłosiła jego była dziewczyna.

2 KOMENTARZE

  1. Nosi Rumble'a już bez tego MMA, ale aresztowali go chyba tylko i wyłącznie ze względu na wcześniejsze oskarżenia innych kobiet oraz przeszłość z MMA

  2. Jasne, że się bała. Myślała, że chce ją zanieść do kuchni i zjeść.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.