Były zawodnik UFC, Anthony Rumble Johnson został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej w miniony poniedziałek. Podczas kłótni Johnsona z jego dziewczyną doszło do przepychanek, o czym informuje TMZ Sports. Według raportu policji, kobieta zadzwoniła po służby, kiedy to podczas kłótni z Anthonym doszło do rękoczynów.

Kobieta twierdzi, że jak zaczęła pakować rzeczy Rumble’a, który miał wyprowadzić się z domu, ten podniósł ją, tak jak robią to futboliści, i wyniósł ją do innego pokoju. Kobieta bała się o swoje życie, wspominając o rozmiarze byłego zawodnika i jego doświadczeniu w MMA.

35-latek przyznał się, że złapał kobietę i przeniósł ją do innego pokoju podczas kłótni, ale powiedział także, iż nie miał zamiaru jej skrzywdzić. Johnson nie chciał się już po prostu kłócić.

Policjanci stwierdzili, że jego czyny nadają się na aresztowanie więc zabrali go na komendę.

To nie jest pierwszy raz kiedy Johnson ma tego typu problemy z prawem. W 2009 roku został on aresztowany za przemoc domową, którą zgłosiła jego była dziewczyna.

44 KOMENTARZE

 1. w miarę…

  mało czasu na regularne treningi, ale może uda się niebawem to uporządkować.

  mam nadzieję, że twoja forma rośnie i dasz mi szkołę, gdy już się pojawię…

  😉

  Ja teraz w innym klubie śmigam, myślę że rośnie

 2. Co tam u ciebie?

  w miarę…

  mało czasu na regularne treningi, ale może uda się niebawem to uporządkować.

  mam nadzieję, że twoja forma rośnie i dasz mi szkołę, gdy już się pojawię…

  😉

 3. pan johnson ma tak sympatyczne spojrzenie, że samo to już może okazać się przemocą domową.

  a co dopiero jakieś przenoszenie…

  Co tam u ciebie?

 4. :facepalm::facepalm::facepalm:co za tępa szpara

  Przypuszczam że przy rozstaniu chciała narobić mu jak największego syfu i cały czas próbowała sprowokować, Antek nie dał się wyprowadzić z równowagi i po prostu ją wyniósł. Pewnie o tym że go tłukła po plecach jak ją wynosił zapomniała wspomnieć funkcjonariuszom policji.

  i po ryju, widać zadrapania na mugshocie

 5. Jasne, że się bała. Myślała, że chce ją zanieść do kuchni i zjeść.

  Albo gorzej . . . każe coś ugotować

  :jarolaugh:

 6. Generalnie ta historia nie wydaje się obciążająca, ale Rumble ma ich na koncie kilka więc może być coś na rzeczy w rozrachunku ogólnym. Co nie zmienia faktu że mi często kobiet nie jest szkoda bo takie chore świństwa robią.

 7. Nosi Rumble'a już bez tego MMA, ale aresztowali go chyba tylko i wyłącznie ze względu na wcześniejsze oskarżenia innych kobiet oraz przeszłość z MMA

 8. Chciałem tradycyjnie napisać, że jak jebnął to jebnął, na chuj drążyć temat?

  Ale tu nawet nie jebnął.

  Babsztyl mu wypierdala rzeczy i każe spierdalać, a on kulturalnie ją wynosi na rękach do innego pokoju. Stawiał opór, ale pokojowo – niczym Gandhi! O przemocy nie może tu być mowy.

  Prawdziwy dżentelmen!

  Bo to zła kobieta była…

 9. Burgerland jest zajebisty.

  Tam mężowie już nie będą przenosić żon przez próg, bo dostaną za to 48 :razz:ociesznymirek:

 10. Czekajcie, a jak wynosi futbolista? To cos takiego jak wjebuja sie jeden w drugiego z bara i wypierdalaja 10m dalej? Moze tak ja wyniosl:lol:

 11. Pierdolony banał a jak ja ruchal i dawal jej klapsy czasem poddusił to co nie dzwoniła nie wynosiła oskarżenia. No chyba że to z 2009r to o to właśnie

 12. Przypuszczam że przy rozstaniu chciała narobić mu jak największego syfu i cały czas próbowała sprowokować, Antek nie dał się wyprowadzić z równowagi i po prostu ją wyniósł. Pewnie o tym że go tłukła po plecach jak ją wynosił zapomniała wspomnieć funkcjonariuszom policji.

 13. Ja pierdole, chłop nie chcąc wyjebać idiotce :latajacaslomkaptysiowa:, dla jej dobra przenosi ją do innego pokoju, żeby się uspokoiła, a ta dzwoni na psy o przemoc domową.

  Idź pan w chuj z takimi laskami :matt:

 14. pan johnson ma tak sympatyczne spojrzenie, że samo to już może okazać się przemocą domową.

  a co dopiero jakieś przenoszenie…

 15. Kobieta twierdzi, że jak zaczęła pakować rzeczy Rumble'a, który miał wyprowadzić się z domu, ten podniósł ją, tak jak robią to futboliści, i wyniósł ją do innego pokoju.

  A może Rumble chciał poćwiczyć zapasy przed ewentualnym starciem z DC lub JBJ.

 16. Miał gastro po wstrzykiwaniu marihuaen i ona zeżarła mu ostatnie Doritos. Nie wkurwiłbyś się, mordo? Wziął ją pod pachę jak jamnika, a mógł jej lepca sprzedać, to wtedy byłaby afera, że zabił, że brutalnie, że głowa urwana.

 17. tak jak robią to futboliści

  Ma szczęście kobiecina, ze się w baseballiste nie bawił i z kija jej nie zajebał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.