Klub Ankos MMA zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w wakacyjnym obozie sportowym, który odbędzie w Sycowej Hucie, malowniczej miejscowości na Kaszubach.

Obóz potrwa pięć dni, a prowadzić go będą: Andrzej Kościelski, główny trener klubu Ankos oraz Karol Matuszczak, prekursor i czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce. W obozie wezmą też udział popularni zawodnicy poznańskiego klubu, tacy jak: Marcin Held, Michał Andryszak, Daniel Skibiński czy Makhmut Muradov.

Uczestnikami planowanego obozu mogą zostać wszyscy, którzy chcą spędzić aktywnie czas i nie ma znaczenie czy są zawodowcami, amatorami czy też osobami, które dopiero zamierzają spróbować swoich sił w świecie sportów walki. Grupy treningowe w trakcie wydarzeni będą bowiem dopasowane do poziomu umiejętności osób ćwiczących.

Całość wydarzenia odbędzie się w dniach od 6 do 10 sierpnia, a więcej informacji o nim można uzyskać pod numerem tel. 691-845-049 lub kontaktując się bezpośrednio z klubem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.