Anita Bekus (2-1) opublikowała na swojej stronie na Facebooku wpis, w którym uspokoiła fanów po sobotniej przegranej przez nokaut na gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy. Reprezentantka Shark Top Team Łódź w nieco ponad trzy minuty przegrała z Eweliną Woźniak (2-0).

„Kochani wczoraj niestety to nie był mój dzień. Dziękuję wszystkim za wsparcie i troskę. Wyglądało to groźnie, ale na szczęście nic mi nie jest. Czuję się bardzo dobrze, serce boli, ale taki jest sport… Cała runda toczyła się wyrównanie, ale to Ewelina trafiła idealnie w punkt. Wielkie gratulacje dla niej. Swoją drogą nokaut to ciekawe doznanie, ale nie mam zamiaru więcej tego powtarzać. Teraz mały odpoczynek i wracam ze zdwojoną siłą. Spokojnie, ja dopiero zbieram doświadczenie i nie zamierzam odpuścić! Do zobaczenia za kilka miesięcy w klatce.”

W poprzednich starciach Bekus jednogłośną decyzją sędziów pokonała Hannę Gujwan, a w marcu na FEN 24 znokautowała w 15 sekund Kamilę Porczyk.

Dla Woźniak była to druga walka w zawodowym MMA. W maju ubiegłego roku w trzeciej rundzie poddała duszeniem zza pleców Kingę Jendrasik.

Kochani wczoraj niestety to nie był mój dzien🤷🏻‍♀️ Dziekuje wszystkim za wsparcie i troskę ❤️🙏Wyglądało to groźnie ale…

Opublikowany przez Anitę Bekus Fitness Niedziela, 9 czerwca 2019

WIDEO: Anita Bekus brutalnie znokautowana! Wyniki gali Envio Fight Night 20

20 KOMENTARZE

 1. Czy będzie też artykuł o Ewelinie Woźniak?

  Swoją drogą nadrobiłem całą walkę i Anita wyprowadziła chyba tylko jeden celny cios.

  Pokraczna stójka i klincz, z którego nic nie wynika. Totalnie nie rozumiem tego całego hejpu na nią.

 2. Czy będzie też artykuł o Ewelinie Woźniak?

  Swoją drogą nadrobiłem całą walkę i Anita wyprowadziła chyba tylko jeden celny cios.

  Pokraczna stójka i klincz, z którego nic nie wynika. Totalnie nie rozumiem tego całego hejpu na nią.

  Przecież jest ostatni akapit :bayan:

 3. @duubertowa jak chcesz to ogarnę Ci Ewelinę na wywiad w Gnieźnie albo Witkowie 🙂

  Właśnie dziwię się, że nikt nie zrobił z nią wywiadu przed walką. A już totalnie wkurwia mnie pomijanie Eweliny. Bo po nagłówkach wychodzi na to, że to nie Ewelina znokautowała Bekus, tylko Bekus została znokautowana, ale orzez kogo to już mało ważne. Anitka w miarę znana to trzeba napisać, Eweljna orzecież nikogo nie obchodzi…

  A prawda jest taka, że to w tym momencie druga po Asi najlepsza słomka w Polsce, tylko nie może tego udowodnić bo dziewczyny nie chcą z nią walczyć.

 4. Właśnie dziwię się, że nikt nie zrobił z nią wywiadu przed walką. A już totalnie wkurwia mnie pomijanie Eweliny. Bo po nagłówkach wychodzi na to, że to nie Ewelina znokautowała Bekus, tylko Bekus została znokautowana, ale orzez kogo to już mało ważne. Anitka w miarę znana to trzeba napisać, Eweljna orzecież nikogo nie obchodzi…

  A prawda jest taka, że to w tym momencie druga po Asi najlepsza słomka w Polsce, tylko nie może tego udowodnić bo dziewczyny nie chcą z nią walczyć.

  Instagram ma słaby. Proste.

  (o ile w ogóle ma)

 5. Dobrze, że wszystko w porządku ze zdrowiem. Lepiej niech faktycznie tego nie powtarza. Za to Ewelina mogłaby jak najbardziej, najlepiej z tą wybitną pięściarką, klubową koleżanką Anity.

 6. Dobrze, że wszystko w porządku ze zdrowiem. Lepiej niech faktycznie tego nie powtarza. Za to Ewelina mogłaby jak najbardziej, najlepiej z tą wybitną pięściarką, klubową koleżanką Anity.

  Z tą pięściarką niech zmierzy się Ola Rola, skoro i tak miało dojść do tego pojedynku.

  Ola Rola wygrywa i daje Ewelinie rewanż, bo póki co jest jedyną zawodniczką, z którą Wożniak przegrywała i to dwa razy. Tak to widzę 🙂

 7. Właśnie dziwię się, że nikt nie zrobił z nią wywiadu przed walką. A już totalnie wkurwia mnie pomijanie Eweliny. Bo po nagłówkach wychodzi na to, że to nie Ewelina znokautowała Bekus, tylko Bekus została znokautowana, ale orzez kogo to już mało ważne. Anitka w miarę znana to trzeba napisać, Eweljna orzecież nikogo nie obchodzi…

  A prawda jest taka, że to w tym momencie druga po Asi najlepsza słomka w Polsce, tylko nie może tego udowodnić bo dziewczyny nie chcą z nią walczyć.

  promowani są tylko zawodnicy KSW, FFF, FEN czy ACA

  głównie te gdzie walczą freaki

 8. Jak przedmówcy pisali, Ewelina rok czekala prawie na przeciwnika, bo niestety dziewczyny nie chca się z nią bić .. @Bosy potwierdzi

 9. Jak przedmówcy pisali, Ewelina rok czekala prawie na przeciwnika, bo niestety dziewczyny nie chca się z nią bić .. @Bosy potwierdzi

  Nic nie potwierdzę;) od dwóch lat u mnie nie trenuję 😉

 10. Stwierdzenie że MMA w Polsce kuleje, to jest komplement. Nie ma w kraju chyba nigdzie dywizji kobiet z prawdziwego zdarzenia, ba o chłopów cięzko, Anita ma lajki, ma followy, jest pierwsza damą polskiego mma, ją nokatuje mityczna siła, a nie przeciwniczka.

  Swoją drogą Ewelina wyjaśniła Anite (podobno mega prospect, podobno jak z parterem Akopa), chciałbym zobaczyć czy Haba albo Rola wyjasnią naszą PVZ.

 11. Ma slawnego chlopaka. Wystarczy :roberteyeblinking:

  E tam chłopak, gdyby jej siostrami były Lubońska i Badurek to wtedy bym zrozumiał ten hype :tellmemore:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.