Anita Bekus (2-1) opublikowała na swojej stronie na Facebooku wpis, w którym uspokoiła fanów po sobotniej przegranej przez nokaut na gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy. Reprezentantka Shark Top Team Łódź w nieco ponad trzy minuty przegrała z Eweliną Woźniak (2-0).

„Kochani wczoraj niestety to nie był mój dzień. Dziękuję wszystkim za wsparcie i troskę. Wyglądało to groźnie, ale na szczęście nic mi nie jest. Czuję się bardzo dobrze, serce boli, ale taki jest sport… Cała runda toczyła się wyrównanie, ale to Ewelina trafiła idealnie w punkt. Wielkie gratulacje dla niej. Swoją drogą nokaut to ciekawe doznanie, ale nie mam zamiaru więcej tego powtarzać. Teraz mały odpoczynek i wracam ze zdwojoną siłą. Spokojnie, ja dopiero zbieram doświadczenie i nie zamierzam odpuścić! Do zobaczenia za kilka miesięcy w klatce.”

W poprzednich starciach Bekus jednogłośną decyzją sędziów pokonała Hannę Gujwan, a w marcu na FEN 24 znokautowała w 15 sekund Kamilę Porczyk.

Dla Woźniak była to druga walka w zawodowym MMA. W maju ubiegłego roku w trzeciej rundzie poddała duszeniem zza pleców Kingę Jendrasik.

WIDEO: Anita Bekus brutalnie znokautowana! Wyniki gali Envio Fight Night 20

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.