Jeden z największych rewanżów w kategorii ciężkiej boksu odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Andy Ruiz, który sprawił ogromną sensację pokonując Anthony’ego Joshuę w USA, da rewanż Anglikowi na neutralnym terenie. Walka odbędzie się 7 grudnia.

Pierwsza walka obu panów odbyła się w czerwcu tego roku. Wtedy w Madison Square Garden Ruiz znokautował Joshuę w 7. rundzie pojedynku. Była to jedna z największych sensacji w historii boksu. Andy wszedł do walki na kilka tygodni przed pojedynkiem – zastąpił on Jarrela Millera, który wpadł na dopingu. „The Destroyer” przez wielu obserwatorów był wyśmiewany przed walką, a bukmacherzy nie dawali mu praktycznie żadnych szans na wygraną z Joshuą. Podczas pojedynku Anthony trafił go mocnymi ciosami, lecz ten wstał i ostatecznie znokautował rywala.

Od razu po samym pojedynku rozpoczęły się rozmowy na temat rewanżu. Mówiło się o walce w Wielkiej Brytanii, lecz sam Ruiz nie chciał walczyć tam z Joshuą.

3 KOMENTARZE

  1. Żadnego KO przed walką nie było , to zwykłe tłumaczenie ludzi związanych z Joshuą , którzy nie mogli dopuścić myśli , że taki grubasek bez pełnego obozu przygotowawczego od początku skazywanego na porażkę pokonał Joshue. Idealnie miejsce na rewanż bo ta pała Hearn nie dopnie swego i rewanżu w UK nie będzie gdzie Antek byłby pod parasolem ochronnym. Teraz tak naprawdę zobaczymy jaką psychikę ma Joshua. Liczę na powtórkę z pierwszej walki.

  2. Ale kase wylożyli. Neutralny grunt. Mi pasuje. Mam nadzieje ze Ruiz wygra ponownie. Teraz On powinien być twarzą odzieży reklamowanej przez AJ hehehe

  3. AJ i tak będzie miał jak u siebie, bo rewanż stajnia Chearna organizuje, także będzie miał Antek przyzwolenie na wszystko. Ale trzymam kciuki za Ruiza raczej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.