randy2


Gala blisko więc rzeczy związanych z głównymi aktorami widowiska zwanego UFC 74 będzie coraz więcej.

Poniżej „krótki skrót myślowy” Randego „The Natural” Coutura o konkurencji w HW. Dziadek króciutko opisuje poszczególnych pretendentów do tronu HW.

„Oni (UFC) nie ułatwiają mi pracy. Kiedy wracałem to właściwie był tu tylko Tim Sylvia i Andrei Arlovski już od dłuższego czasu. Nagle wracam z emerytury i ci goście pojawiają sie znikąd. Myślę sobie co jest kurwa grane ? Teraz w wadze ciężkiej jest wielu świetnych zawodników. Oglądanie ich walk i oczekiwanie jak rozwinie sie sytuacja w HW sprawia mi wielką radość. Wcześniej nie było tu tylu fajterów ale teraz w tej wadze jest chyba największa konkurencja. Dzięki temu mamy możliwość ustawienia wielu interesujących walk.”

Teraz to co Randy ma do powiedzenia o innych graczach ciężkiej dywizji.

Fedor Emelianenko :

„Nie znam nikogo kto nie chciałby z nim walczyć. Na dzien dzisiejszy najprawdopodobniej jest on najlepszym fajterem na świecie . My jako zawodnicy chcemy być uznawani za najlepszych na świecie , aby mieć to uznanie musisz walczyć z najlepszymi. Ja osobiście podziwiam jego umiejętności i jego podejście do naszego sportu. Niesamowitym jest oglądać go w akcji a dostać walkę z nim to byłoby jak spełnienie marzeń. To byłoby coś niesamowitego”

Brandon Vera

„Brandon ma teraz nowy management więc myślę że rozmowy z UFC będa teraz miały bardziej pozytywny rezultat. Myślę że zobaczymy wkrótce zobaczymy walke Vera vs Silva i będzie to bardzo interesujące spotkanie. (WOW)

Andrei Arlovski :

„ Moim zdaniem jest on jednym z najlepszych atletów w wadze ciężkiej. Na wiele sposobów cały czas próbuje sie odbudować po KO jakie zaliczył w walce z TIM-em. Ale myśle że jeśli wykombinuje jak dojść do siebie to znowu bedzie jednym z najlepszych gości w swojej wadze”

Mirko ‚Cro Cop’ Filipovic :

„Ma teraz przed sobą świetną walkę z Cheick Kongo. Myśle żę ktokolwiek wyjdzie z tej walki zwycięsko będzie sie liczył w pogoni za tytułęm”

Antonio Nogueira :

„Nogueira miał cieżki start kiedy Herring dominował w walce. Myślę że Heath miał doskonała okazję do skończenia go. Nogueira jednak jest jednym z najtwardszych gości jacy są tutaj. Widziałem jakie potrafi przyjmować strzały. Jest to niesamowite. W walce z Herringiem potrafił sie zregenorować i znaleźć drogę do zwycięstwa”

Na koniec Naturalny dodał : ” Walka z którymkolwiek z nich byłaby wspaniała.”

Dla mnie najciekawsze by było oczywiście starcie Dziadka z kimś z Pride np Nogueirą albo CroCopem. Można by było zobaczyć walkę o jakiej od dawna wszyscy marzyli ale przed wykupieniem Pride FC nie było to możliwe.

Nic tylko czekać jak Randy poskłada Gonzage 🙂 i weźmie sie za czołówke Pride.

Po pełny art klikajcie tutaj

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.