Johnson.vs.Cormier.Weigh

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Właściciele organizacji UFC tradycyjnie nagrodzili swoich zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w starciach podczas niedawno zakończonej gali UFC 187: Johnson vs. Cormier w Las Vegas.

Bogatsi o 50 tysięcy dolarów za występ wieczoru stali się nowy mistrz UFC w kategorii półciężkiej Daniel Cormier (MMA 16-1, UFC 5-1, 6. w Rankingu MMARocks.pl) oraz niepokonany posiadacz pasa w kategorii średniej Chris Weidman (MMA 13-0, UFC 9-0, 1. w Rankingu MMARocks.pl).

Z kolei w dowód uznania za walkę wieczoru wyróżnieni zostali Białorusin Andrei Arlovski (MMA 24-10, UFC 13-4, 6. w Rankingu MMARocks.pl) oraz Amerykanina Travisa Browne’a (MMA 17-3-1, UFC 8-3-1, 4. w Rankingu MMARocks.pl) po efektownej i emocjonującej pięciominutowej stójkowej bitwie na pięści.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.