andrei-arlovski-sherdog

(Fot. Sherdog.com)

Andrei Arlovski stoczy pojedynek z kolegą klubowym Alistairem Overeemem w walce wieczoru majowej gali UFC w Holandii. „Pitbull” twierdzi, że starcie z zawodnikiem z tego samego klubu nie jest dla niego powodem do smutku. W rozmowie z MMA Latest zaprzecza doniesieniom jakoby to on nalegał na walkę z Holendrem:

Overeem wydzwaniał do Joe Silvy i raz za razem błagał go o walkę ze mną w swoim mieście. UFC skontaktowało się ze mną i moim menadżerem i powiedzieli mi, że Overeem chce się bić ze mną na gali w Rotterdamie. Powiedziałem: „k***a, nie ma problemu”.

To jest trochę dziwne, ale nie dla mnie, bo mam to gdzieś. On nie będzie się przygotowywał pod okiem Mike’a Winklejohna i Grega Jacksona. Oni mu nie będą pomagać, więc nie mam nic przeciwko.

Trener Winklejohn stwierdził niedawno, że obaj panowie będą mieli dość miejsca w jednym klubie, żeby się przygotować do pojedynku. To, że Arlovski może spotkać rywala podczas treningu nie stanowi dla niego problemu:

Absolutnie. Trenuję według harmonogramu. Jeśli mam być tam w poniedziałek, to będę w poniedziałek. Jeśli mam przyjść w nocy, przyjdę w nocy. Jeśli będę miał być tam cały pie***ny dzień, to będę tam cały pie***ny dzień. Jestem priorytetem numer jeden dla tego klubu i tyle. Kropka.

Arlovski docenia stójkowe umiejętności Overeema, ale spodziewa się też, że były mistrz K-1 będzie szukał walki w parterze:

On jest świetnym kickbokserem, zawodnikiem muay thai, świetnym pięściarzem i dobrze atakuje kolanami i łokciami. Przed ostatnimi kilkoma walkami przygotowywał się z trenerami zapasów, więc myślę, że on będzie próbował mnie obalać.

„Pitbull” na ziemi wroga nie może spodziewać się ciepłego przyjęcia ze strony kibiców zebranych na widowni, ale niewielkie wsparcie publiczności nie będzie mu przeszkadzać:
Słuchaj, jestem przekonany, że będzie sporo ludzi „buczących” na mnie poza kilkoma, którzy przybędą z Rosji albo Białorusi by mnie wspierać, ale będzie dobrze, jestem bardzo podekscytowany.

Overeem stanie na mojej pie***nej drodze i zrobię wszystko co możliwe, by go zdemolować i tyle. Kropka.

50 KOMENTARZE

 1. Sorry Andrzej, ale samo to, że po porażce dostałeś gościa, który znokautował JDS jest mega wyróżnieniem, w walce zwycięzcą może być tylko THE REEM !

 2. Arlovski zawsze moze ustrzelic Reema i bardzo bym tego chciał jednak rozsądek mówi ze Oveerem to ogarnie

 3. Boję się o Andrzejka, oby nie zaczął znów tej fatalnej serii co z czasów Strikeforce. Koń po tym co zrobił z JDS-em, może go zaskoczyć i ustrzelić. WARLOVSKI

 4. Orest

  Kto nie za Andrzejem, ten nie jest prawdziwym Polakiem i katolikiem!

  Przekieruję fale elektromagnetyczne z dolnego śląska na Konine i upadnie !

 5. Orest

  Kto nie za Andrzejem, ten nie jest prawdziwym Polakiem i katolikiem!

  Przekieruję fale elektromagnetyczne z dolnego śląska na Konine i upadnie !

 6. #TeamReem Koń wygra przez mordercze kolana w klinczu. Ale zawsze może dostać bułę i pójść spać 🙂 Dlatego tę walkę będzie się oglądało z ogromnym napięciem, bo obaj mogą zarówno zajebiście znokautować, jak i paść nieżywy 😀

 7. #TeamReem Koń wygra przez mordercze kolana w klinczu. Ale zawsze może dostać bułę i pójść spać 🙂 Dlatego tę walkę będzie się oglądało z ogromnym napięciem, bo obaj mogą zarówno zajebiście znokautować, jak i paść nieżywy 😀

 8. War Endrju! Może być różnie i raczej stawiam na koniojada, ale bardzo by mnie ucieszyła wygrana Andrzeja 🙂

 9. War Endrju! Może być różnie i raczej stawiam na koniojada, ale bardzo by mnie ucieszyła wygrana Andrzeja 🙂

 10. Alistair przez latające kolano i… szczęki Andrzeja trzeba będzie szukać. Jak kurs wzrośnie do 1,6 to postawię 1 tysiąc…

 11. Tak siedział chyba pod łóżkiem Silvy że takie informacje szerszy. Jak sam mówi na mistrza nie ma już szans ale druga taka walka jak z Miociciem i wyjście tylko po wypłatę i odcinanie kuponów może nie spodobać się ufc i Andrzej ma dużą szansę po walce z Overeemem przejść na emeryturę

 12. Tak siedział chyba pod łóżkiem Silvy że takie informacje szerszy. Jak sam mówi na mistrza nie ma już szans ale druga taka walka jak z Miociciem i wyjście tylko po wypłatę i odcinanie kuponów może nie spodobać się ufc i Andrzej ma dużą szansę po walce z Overeemem przejść na emeryturę

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.