Spike TV przeprowadzi 3 godzinną transmisję z gali UFC Fight Night 14, zobaczymy przynajmniej 6 pojedynków. Jak wiemy sama gala jest odpowiedzią UFC na odbywający się tego samego dnia debiut Affliction. UFC nie zaprzestaje tej taktyk równieżi w stosunku do Elite XC, jednak wytacza mniejsze działa, w czasie gdy CBS będzie transmitować galę Unfinished Business, Spike TV pokaże chyba najlepszą tegoroczną galę UFC, UFC 84. Jeszcze dla przypomnienia pełna rozpiska UFC Fight Night 14:

Walki w Spike TV

Anderson Silva vs. James Irvin
Brandon Vera vs. Reese Andy
Frankie Edgar vs. Hermes Franca
Jake O’Brien vs. Cain Velasquez
Kevin Burns vs. Anthony Johnson
C.B. Dollaway vs. Jesse Taylor

Pozostałe

Brodie Farber vs. Rory Markham
Brad Blackburn vs. James Giboo
Nate Loughran vs. Johnny Rees
Shannon Gugherty vs. Dale Hartt

13 KOMENTARZE

  1. jak do tego wszystkiego ma sie wiadomosc sprzed kilku (kilkunastu?) tygodni o tym ,ze ufc zwalnia jake o’brien? podpisali nowy kontrakt? ostatnia szansa? to ktos inny o tym samym nazwisku? 😀

  2. Ta niby konkurencyjna gala to według mnie będzie niewypał. Pomimo, że Silva to obecnie jeden z najlepszych fighterów MMA (o ile nie najlepszy) to jednak jego nazwisko nie przyciągnie takiej uwagi jak gala Affliction. Każdy kto choć trochę interesuje się MMA na pierwszym miejscu w tym dniu postawi na Affliction. Oczywiście UFC organizując UFN interesuje tylko odebranie widzów na rynku amerykańskim, co wiąże się oczywiście z walką o widza średnio orientującego się w MMA, ale to też moim zdaniem nie wypali. Od kumpla pracującego w Tampa Bay, wiem że Affliction jest tam mocno promowane, zapewne tak samo jest w całych Stanach. Do tego promocja kładzie nacisk na pojedynek Rosyjko – Amerykański co dodatkowo podjara potencjalnych widzów. A nazwska na karcie UFN nie elektryzują tak jak chociażby Liddell, Wand, QJ, Couture. Słowem UFN(a raczej cel tej gali) nie wypali. Ale to tylko moja opinia, chociaż zapewne wielu z was kibicuje Affliction i podobnie jak ja odlicza dni to tego widowiska.

  3. No nie ulega wątpliwości, że więcej ludzi obejrzy UFN, ale to rezultat tylko tego, że będzie za free. Pytanie tylko jaka ilość widzów wykupujących regularnie subskrypcje PPV relacji sportowych, zrezygnuje z wykupienia Affliction dla UFN. Moim zdaniem bardzo mała. Jakby nie było UFN to nie jest produkt flagowy UFC i odbierany będzie jako show drugiej kategorii. Widownie dla UFN zrobią przede wszystkim osoby, które nie interesują się MMA i szkoda im kasy na wykupienie gal PPV. Można powiedzieć, że nie będzie to typowy target organizacji MMA. Patrząc zaś na kartę walk trudno mi zaś uwierzyć, że przypadkowi widzowie oglądający UFN, zachęceni obejrzanym widowiskiem, zdecydują się na wykup następnej płatnej gali. Już lepiej cel ten realizowała rozpiska EliteXC na CBS.

  4. przychylę się do wypowiedzi calvadosa,rozpiska affliction jest o stokroc bardziej obiecująca od ufn i dla mnie jak i moich znajomych wybór byłby prosty…affliction bez dyskusji,skompletowane tam nazwiska gwarantują dobry..nawet abrdo dobry show,lepszy nawet od ufc 84(klasyk),myslę że jak wszystko wypali to ta gala tez zapisze się an kartach historii mma

  5. Też tak uważam 19 lipca bedzie wielką datą dla mma oczywiście Affiliction

  6. Większość z nas obejrzy obie gale, bo w internecie ściągamy je za darmo. Ale jakbyście musieli za Affliction zapłacić przykładowo 40zł to decyzja nie byłaby taka prosta.

  7. hehehhe 40zł jeszcze bym wydał pod warunkiem że nie miałbym przyjemności już tej drugiej ogladac ale racja venom swięta racja…mimo wszystko dla nas lepiej że jest ten internet..a tak pozatym to namma tv chyba poleci affliction..tak wychodziło z upcoming events…więc jeżeli Bóg da to oglądam na żywo hahaha

  8. Nawet jak widzowie nie wybiorą PPV Affliction to i tak jestem przekonany, że amerykanie i tak obejrzą tą galę, przecież nie tylko my je ściągamy z netu. Amerykanie też ściągają na potęgę. Jak gala wyjdzie świetnie – a tego się właśnie spodziewam – to w przypadku następnych gal, o ile takie będą, miłośnicy mma mogą już mieć dużo łatwiejszy wybór. A o popularności nowej promocji przekonamy się następnego dnia, przy czym jej miernikiem będzie ilość osób ściągających galę na różnych trackerach torrentowych. W tej kategorii daje sobie rękę uciąć, że zwycięży Affliction i to nie tylko dlatego, że UFN będzie dostępny za darmo na Spike TV.

  9. to czy więcej osób ściągnie galę Affliction czy UFC (ja jednak myślę że UFC, ale zobaczymy), dla włodarzy tej nowej organizacji nie ma znaczenia, bo jeśli odpowiednia liczba ppv nie zostanie sprzedana to kolejna gala może się nie odbyć albo może mieć dużo gorszą rozpiskę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.