„Myślisz że możesz robić to na co masz ochotę bez żadnych konsekwencji?” – Daniel Cormier

Daniel Cormier, po perturbacjach związanych odwołaniem walki z Jonem Jonesem na UFC 200, udzielił wywiadu stacji Fox, w którym powiedział jak zapatruje się na całą sytuację.

Nasze starcie, to pechowe zestawienie. Byliśmy zestawiani z sobą już cztery razy, a walczyliśmy tylko raz. On mnie wtedy pokonał, był lepszy tej nocy. Pierwsza walka została odwołana, bo Jon nabawił się kontuzji. Ostatnim razem walkę odwołano, bo to ja byłem kontuzjowany. Wygląda to jakby tej walki nie dało się zorganizować w oktagonie.

Zapytany o to czy chciałby jednak zawalczyć ponownie z Jonesem, odpowiedział:

Oczywiście, że walczyłbym z nim. Nie mogę teraz powiedzieć, że nie jestem pewien i że on powinien ponownie na tę walkę zapracować. Walczyłbym z nim, nie będę udawał, że tak nie jest. To jest walka, do której musi dojść, chcę mieć możliwość rewanżu. Aktualnie będę jednak musiał na to poczekać.

Cormier w rozmowie odniósł się również do tego jak postrzega starcie z Andersonem Silvą, swoim nowym rywalem na UFC 200.

UFC wykonało fantastyczną robotę dając mi nowego przeciwnika w tak krótkim czasie i dając mi możliwość zawalczenia z człowiekiem, który przez wielu jest uważany za najlepszego fightera wszechczasów. Jest wielka chwila w mojej karierze.

8 KOMENTARZE

 1. Daniel to wzór do naśladowania. Powinno się go pokazywać młodym. Bez warunków fizycznych doszedł na sam szczyt w zapasach i MMA, pomimo tego nie odjebalo mu będąc bogatym i sławnym. Nie załamał się pomimo straty dziecka. Czapki z głów Danielu. Można książkę napisać o nim.

 2. DC ostatnio zyskał pewnie sporo fanów i to jak najbardziej zasłużone dla niego bo jest świetnym zawodnikiem i człowiekiem pewnie też.
  Mam nadzieję, że teraz ludzie nie będą buczeć na niego na konfach bo nawet mi to się nie podobało, a byłem za Bonesem.
  Obyśmy długo nie czekali na Jonesa i zobaczyli ich walkę jak najszybciej.

 3. Orest

  Daniel to wzór do naśladowania. Powinno się go pokazywać młodym. Bez warunków fizycznych doszedł na sam szczyt w zapasach i MMA, pomimo tego nie odjebalo mu będąc bogatym i sławnym. Nie załamał się pomimo straty dziecka. Czapki z głów Danielu. Można książkę napisać o nim.

  Mam nadzieję, że nakręcą kiedyś film o nim – to jest gość, który jest prawdziwym mistrzem, nie tylko w klatce.

 4. DC jest przede wszystkim sympatycznym i inteligentym gosciem. W dodatku jest swietnym sportowcem i dziwie sie, ze tak wiele osob go hejtuje.#DobroGora

 5. Orest

  Daniel to wzór do naśladowania. Powinno się go pokazywać młodym. Bez warunków fizycznych doszedł na sam szczyt w zapasach i MMA, pomimo tego nie odjebalo mu będąc bogatym i sławnym. Nie załamał się pomimo straty dziecka. Czapki z głów Danielu. Można książkę napisać o nim.

  Na prawdę dla mnie to nr.1 wśród zawodników. Biorę pod uwagę całokształt, umiejętności + bycie dobrym człowiekiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.