Po tym jak legendarny Anderson Silva rozstał się z organizacją UFC z rynku nie popłynęły oferty współpracy dla Brazylijczyka. Szefowie różnych organizacji MMA na świecie potwierdzili gremialnie, że nie są zainteresowani usługami tego zawodnika. Na razie nie wiadomo więc, czy „Pająk” powróci jeszcze kiedyś do klatki.

Sytuacja Silvy cały czas jest w zawieszeniu. Zawodnik nie potwierdził, że chce zakończyć karierę. Jeden z szefów KSW, Martin Lewandowski, postanowił więc zapytać fanów o to, z kim widzieliby w okrągłej klatce Andersona Silvę.

Legenda MMA Anderson ‚The Spider’ Silva jest wolnym strzelcem. Pająk walczył już w takich organizacjach jak: Mecca, Shooto, Pride, Cage Rage, Rumble i UFC. Wielokrotnie szokował świat swoim nieszablonowym stylem walki i spektakularnymi nokautami. Gdybyście mogli, to z kim w KSW zestawilibyście Silvę?

Martin Lewandowski wskazał też kilku potencjalnych rywali dla Brazylijczyka: Mamed Khalidov, Roberto Soldić, Scott Askham, Michał Materla, Tomasz Drwal, Cezary Kęsik, Aleksandar Ilic, Abus Magomedov, Damian Janikowski, Patrik Kincl.

Legenda MMA Anderson 'The Spider’ Silva jest wolnym strzelcem. Pająk walczył już w takich organizacjach jak: Mecca,…

Opublikowany przez  

Na wpis Martina Lewandowskiego zareagował Aleksandar Ilić, który napisał, że jest gotów na walkę marzeń.

Mimo słabszych wyników w ostatnim okresie kariery, Silva uważany jest za jednego z najlepszych fighterów, którzy weszli kiedykolwiek do oktagonu. Od czasu debiutu w UFC w 2006 roku, przez sześć lat pozostawał niepokonany i wygrał w tym czasie szesnaście pojedynków co dziś jest rekordem największej organizacji MMA na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.