Pomimo wcześniejszych doniesień o nieuchronności walki Andersona Silvy (23-4, #1 w rankingu MMARocks) z Thalesem Leitesem (14-1, #9 w rankingu MMARocks) na UFC 97 dziś mmajunkie donosi, że nawet kiedy Leites powiedział mediom o podpisaniu kontraktu na taką walkę to swojego podpisu nie złożył jeszcze aktualny mistrz wagi średniej i ten pojedynek nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik. Pamiętając o pogłoskach krążących po walce Silvy z Cote o rzekomym braku zainteresowania ze strony „Pająka” mało medialnymi walkami może się wydawać, że Silva chciałby uniknąć kolejnego pojedynku, który zamiast emocji wzbudza apatię.

W międzyczasie niedoszły przeciwnik Silvy i, w opiniii wielu, zasługujący na miano challengera Yushin Okami (22-4, #4 w rankingu MMARocks) przygotowuje się do sobotniej walki z Deanem Listerem (11-5) podczas gdy Sam Caplan z 5 Ounces spekuluje, że w wypadku przegranej Japończyk może poważnie obawiać się o swój kontrakt nie mówiąc już o walce o pas.

Poprzedni artykułWesołych świąt…
Następny artykułPod lupą: Nogueira vs. Mir
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.