Menadżer Andersona Silvy, Ed Soares powiedział, że ludzie Roya Jonesa wyrazili zainteresowanie walką ich zawodnika z mistrzem UFC wagi średniej na zasadach bokserskich, co więcej uważają, że taka walka pobiłaby wszelkie rekordy PPV i jednocześnie mogłaby pojednać zwaśnione społeczności boksu zawodowego i MMA. Sam Jones według słów Soaresa był zaszczycony i podniecony propozycją.

źródło: mmaweekly

9 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, bardzo ciekawe. Chociaż dalej uważam, że na przeszkodzie mogą stanąć sprawy natury ekonomicznej to bardzo chętnie bym obejrzał tę walkę.

  2. Jak ktoś jeszcze nie oglądał, to dzisiaj na Eurosporcie o 21 jest niedawna walka Roya z Tito Trinidadem

  3. może byc ciekawa walka. a jeśli chodzi o wynik to the winner is Roy Jones Jr by KO.

  4. Jak mówi stare polskie przysłowie Anderson chyba ,,porywa się z młotyką na słońce”

  5. nie ma innej możliwości niż nokaut na silvie. Znając Roya, to pomimo jego wieku ośmieszyłby kilkukrotnie andersona zanim by go znokautował. jak wyobrażacie sobie wogóle sytuację w której ANderson trafia czysto Roya?ja po prostu tego sobie nie wyobrażam

  6. Osobisty scenarisuz walki widzę tak, pierwsze 2-3 rundy Roy nie daje się ani razu trafić brazylijczykowi, sam go kilkukrotnie ładnie, aczkolwiek nie za mocno trafia, przez kolejne 2 rundy robi z nim show jak w swych najlepszych walkach po czym najdalej w 6 rundzie kładzie Andersona na dechy…

  7. kazdy ma jakis plan ataku do poki nie zostanie trafiony.ja nie widze scenariusza i mowie ze roznie moze byc.oczywiscie teoretycznie wieksze szanse ma roy ale sledzac historie boksu nie takie rzeczy sie dzialy ze mistrz dostawal lanie od nowicjusza.chcialbym zeby brazylijczyk wytrzymal wszystkie rundy:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.