Oto co  Cung Le powiedział do swoich studentów podczas jednego seminarium kiedy został zapytany o walkę z Andersonem Silvą:

„Nie wiem czy widzieliście ostatnie UFC. Byłem w narożniku jednego gościa i Dana White posadził mnie zaraz obok mamy BJ Penna. Rozmawiał ze mną bez konkretów ponieważ mam kontrakt na dwa lata, w tym 4 lub 5 walk w Strikeforce. Mój promotor mówił że Gracie poszedł do UFC i walczył z Mattem Hughsem, my też możemy to zrobić ale czy Dana pójdzie na to? Kiedy pierwszy raz usiadłem z Daną jego nastawienie było takie :Chce żebyś walczył. Podpisz kontrakt na sześć walk. Powiedziałem że nie mogę tego zrobić.

Mam jeszcze cztery walki w Strikeforce, teraz już trzy więc zobaczymy co z tego będzie. Ale tak jak mówisz Anderson Silva jest numerem 1 jeśli chodzi o P4P, ale z tego co widzę wszystkie jego cztery porażki były z Azjatami. Azjaci się go nie boją. Przyjdą i będą walczyć. Każdy z kim walczył w UFC uciekał przed nim. Chodzi mi o to że ja wejdę tam i wygram lub przegram. Ale sposób w jaki wygram lub przegram będzie inny, ponieważ kiedy stamtąd wyjdę będę miał głowę wysoko w górze. Nie mam nic do stracenia. Anderson Silva jest faworytem. Ja nie mam nic do stracenia.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.