Ponownie wracamy z analizami najciekawszych pod kątem bukmacherskim pojedynków. Tym razem przyglądamy się walkom z gali UFC 211, na której mamy polskie akcenty w postaci mistrzyni wagi słomkowej Joanny Jędrzejczyk i czołowego zawodnika dywizji średniej Krzysztofa Jotko. Kursy pochodzą ze strony LV BET.

Stipe Miocic – Junior dos Santos

Od pierwszej walki tych dwóch panów minęło około dwa i pół roku i sporo się od tego czasu zmieniło, dlatego nie brałbym za pewnik, że Junior dos Santos może wygrać w rewanżu, tylko dlatego, że zwyciężył w pierwszej potyczce – zwłaszcza, że była wyrównana.

Role się zamieniły i dziś Amerykanin jest mistrzem wagi ciężkiej UFC, a „Cigano” pretendentem. Stipe w ostatnich latach zanotował progres umiejętności, ale nie aż tak wielki, bo można nazwać go zupełnie innym zawodnikiem. Obecnie może się pochwalić czterema zwycięstwami z rzędu – każda z tych walk została zakończona nokautem, co musi robić wrażenie, ale teraz będzie miał przed sobą świetnego technicznie rywala, który nie wpadnie na niego bezmyślnie z ciosami jak Fabricio Werdum. Dodatkowo nie można zapomnieć o słabej defensywie samego Miocica. W ostatniej walce z Overeemem przyjął mocny kontrujący cios i niewiele brakowała, a mielibyśmy innego mistrza.

Z drugiej strony samemu dos Santosowi daleko do statusu króla defensywy. Regularnie był trafiany przez Caina Velasqueza (który zabrał mu sporo życia), Miocica w pierwszej walce, a także wspomnianego wyżej Overeema, który ostatecznie znokautował Brazylijczyka. W ostatnim boju z Rothwellem widać było, że „Cigano” sporo nad tym pracował i lepiej wychodziło mu unikanie ciosów. Ponadto nie dawał się łatwo zaganiać w linii prostej pod siatkę, co – zwłaszcza w bojach z Velasquezem – było ogromnym problemem.

W pojedynku z Rothwellem Junior imponował dynamiką i przemyślanymi akcjami. Wielu po tym starciu obwieściło „odrodzenie” dos Santosa. Ja aż takim hurraoptymistą nie jestem. Owszem, poprawa stylu walki była widoczna i bezsprzeczna, ale pamiętajmy, że naprzeciw Brazylijczyka nie stał ani Velasquez z czasów świetności, ani Overeem, a klocowaty „Big Ben”. Z dynamicznym i poukładanym Miocicem takiego spacerku nie będzie.

Stipe jest solidnym stójkowiczem, ale jego gra często opiera się na obaleniach i późniejszym ground’and’pound, którym zdemolował choćby Marka Hunta. Tutaj nie będzie łatwo, bo jego najbliższa oponent dysponuje znakomitymi defensywnymi zapasami, co widać było choćby w pierwszym boju, gdy mimo wielu starań Miocica, dos Santos nie dawał się powalić na plecy. Teraz może być podobnie, a w takim wypadku trzeba faworyzować Juniora. Jeśli podejdzie do tego taktycznie, jak z Rothwellem, Stipe będzie czekać ciężka przeprawa.

„Cigano” jest bardziej wszechstronny w stójce, nie zapomina o ciosach na korpus, a także potrafi zaskoczyć wysokim kopnięciem, jak w boju z Markiem Huntem. Miocic może zahamować jego zapędy nieustanną presją, jaką lubi wywierać na rywalach, ale też może go to zgubić i nadzieje się na mocną kontrę.

Ciężko wskazać faworyta w tym boju, ale osobiście skłaniam się ku wygranej dos Santosa. Typuję, że Brazylijczyk wybroni większość obaleń i wypunktuje oponenta w stójce, chociaż walka zapowiada się na bardzo wyrównaną. Bukmacherzy są odmiennego zdania i stawiają „Cigano” w roli underdoga. W takim wypadku można pokusić się na kupon z jego nazwiskiem. Oczywiście za rozsądną kwotę.

Joanna Jędrzejczyk – Jessica Andrade

Według wielu ekspertów, na Joannę Jędrzejczyk czeka teraz najtrudniejsza rywalka w dotychczasowej karierze. Czy aby na pewno?

Kryptonitem na stójkowe umiejętności naszej mistrzyni miały już być zapasy i parter Claudii Gadelhy, a jak się skończyło – wszyscy dobrze wiemy. Dlatego już teraz śmiało mogę wysnuć tezę, że Andrade Joanny nie podda. Może i uda jej się sprowadzić walkę do parteru, ale Jędrzejczyk szybko wróci do stójki. Zresztą, nie wydaje mi się by nadrzędnym celem Brazylijki było obalanie najbliższej rywalki. Ewentualnie spróbuje swojej „firmowej” gilotyny i w zasadzie tylko tego Joanna może się obawiać jeśli chodzi o techniki kończące.

„Bate Estaca” będzie chciała bić się w stójce. Nie tylko będzie próbowała wymieniać się ciosami, Andrade wchodzi do klatki, by zrobić z rywalek marmoladę i tak też będzie tym razem. Jessica słynie z mocnego uderzenia, ale ciekawe w tym wszystkim jest to, iż w swoich dziesięciu walkach w UFC przez nokaut wygrała… raz. I to z Jessicą Penne, która znana jest z fatalnej defensywy. Nie taki wilk straszny, jak go malują? No, nie do końca. Wszystkie pojedynki w kategorii słomkowej zwyciężyła w dobrym stylu i nie musi przecież kończyć rywalek przed czasem, by wygrywać walki.

Jessicę nieraz nazywa się kobiecym Wanderleiem Silvą ze względu na jej styl walki. „Bate Estaca” wywiera nieustanną presję i brnie do przodu jak mały czołg. Jej stójka nie jest zbyt finezyjna. W zasadzie opiera się na mocnych sierpach bitych seriami po dwa. Zagania w ten sposób rywalki pod siatkę i zamyka drogę ucieczki, a także ogranicza możliwość kontrowania. Zbiera jednak sporo podczas tych szarż, a ułożona stójkowo Jędrzejczyk z pewnością będzie w stanie to wykorzystać. Warto bowiem odnotować, że z tak dobrą technicznie oponentką Andrade się jeszcze nie mierzyła. Joanna będzie miała po swojej stronie atut zasięgu ramion, który ma aż o 9 cm większy. Ciosy proste raz po raz będą trafiać Jessicę i stopować jej nieustanny opór. Na korzyść Polki przemawia także lepsza kondycja. Być może Brazylijka zrobi większe wrażenie na sędziach w pierwszej i drugiej odsłonie pojedynku, ale później – podobnie jak z Gadelhą – szala zwycięstwa będzie się przechylać na korzyść Jędrzejczyk.

Jeśli w American Top Team Joanna nie straciła swoich atutów pielęgnowanych przez arrachionowy duet Derlacz i Bońkowski, to w sobotę po raz kolejny udowodni, że jest najlepszą zawodniczką MMA na świecie. Kurs na jej zwycięstwo jest dość przyzwoity. Zapewne niektórzy skuszą się na mnożnik na potencjalną wygraną Brazylijki, ale dla mnie to wciąż za niska wartość, by ryzykować.

Frankie Edgar – Yair Rodriguez

Mamy tutaj pojedynek „młody gniewny kontra stary wyjadacz” i zobaczymy, czy świeżość i finezja wezmą górę nad doświadczeniem.

24-letni „El Pantera” jest promowany na wielką gwiazdę i zwycięstwo nad Frankiem Edgarem na pewno bardzo by mu pomogło w dążeniu do statusu gwiazdy. Rodriguez ma na koncie już sześć zwycięstw w UFC i czeka go najtrudniejsze wyzwanie w karierze. Yair błyszczał w poprzednich walkach, ale trzeba uczciwie przyznać, że większość jego rywali była zdecydowanie słabsza od Edgara i teraz każda próba efektownego ataku w stójce może zostać skontrowana obaleniem. Taki Cub Swanson też miał kombinacjami zaskakiwać Frankiego, a tymczasem regularnie szorował plecami o matę. Tak również może być i w tym przypadku.

Jeśli jednak Meksykaninowi uda się unikać prób obaleń, to ma spore szanse na zwycięstwo. Jego bogaty arsenał kopnięć może stanowić ogromne zagrożenie dla Frankiego, który ponadto odstaje w sferze warunków fizycznych. Rodriguez jest od niego wyższy i ma większy zasięg ramion, a to może pomóc w utrzymywaniu dystansu w walce – czyli temu, na czym Yairowi będzie najbardziej zależeć. Jeśli Edgar nie da rady skracać dystansu, to jego umiejętności pięściarskie, mimo że całkiem przyzwoite, mogą nie wystarczyć, by wygrywać wymiany. Rodriguez też wymaga szlifów bokserskich, ale da się zauważyć z walki na walkę progres w tej materii.

Mamy w tym boju sporo niewiadomych. Największą i w zasadzie kluczową jest to, czy defensywne zapasy Rodrigueza są na tyle dobre, że powstrzyma próby obaleń Edgara. Jeśli tak – może zanotować bardzo cenne zwycięstwo. Jeśli jednak Frankie narzuci mu swoją grę, to pociąg z „hypem” może zostać brutalnie wykolejony.

Frankie, mimo wielu stoczonych bojów, wciąż dysponuje świetną dynamiką i pracą nóg. Nie widać u niego większych symptomów wypalenia, dlatego młody wiek jego rywala niekoniecznie musi odgrywać jakąś, nawet niewielką rolę. Dlatego „The Answer” jest dla mnie faworytem tego pojedynku. Absolutnie nie zdziwi mnie jednak jego porażka, dlatego kurs na wygraną Edgara odpuszczam. Underdog trochę kusi, ale to polecałbym tylko za małą stawkę.

Dave Branch – Krzysztof Jotko

Przed Krzysztofem Jotko stoi największe wyzwanie w dotychczasowej karierze i mimo, że jest faworytem najbliższego boju, mam ogromne obawy przed tym pojedynkiem.

Dave Branch jest bowiem silnym jak tur zawodnikiem, który ma na koncie mistrzostwo WSOF nie tylko w wadze średniej ale i półciężkiej. Najciekawsze w tym jest właśnie fakt, że od kilku lat Branch przygotowuje się do walk na dystansie pięciu rund, dlatego z kondycją powinno być u niego dobrze. Dave walczy z odwrotnej pozycji. W płaszczyźnie uderzanej bije się metodycznie, nie podpala się, w czym przypomina Polaka. Różnica między nimi jest taka, że Jotko woli wymieniać się ciosami w stójce, a Branch częściej odnosi się do obaleń. Tutaj, mimo sporej siły, może mieć problem, bo Krzysztof już od pierwszych walk w UFC udowadnia, że jego obrona przed obaleniami stoi na bardzo wysokim poziomie. Nawet jak da się przewrócić, to zgrabnie, przy użyciu siatki, wraca do stójki, ale też potrafi przechodzić pozycję i szybko z zawodnika szorującego plecami o matę zamienia się w agresora z dominującej pozycji. Jotko też nieraz pokusi się o obalenie, raczej z klinczu niż po zanurkowaniu w nogi rywala, ale i to się zdarzało. Polak jest dobry również w klinczu, a przyparty do siatki także odwraca pozycję na swoją korzyść. Do jego atutów należą także ciosy z łokci, do których często się odnosi.

Krzysztof trafił na zawodnika nieco podobnego do jego ostatniego rywala – Thalesa Leitesa. Tak jak ten drugi, Branchowi bardziej będzie zależało na przeniesieniu walki do parteru niż wymianach w stójce. Nie wykluczam, że Dave skutecznie, może i nie raz, obali Polaka, ale ten odpłaci mu się odwróceniem pozycji, a z czasem celnymi ciosami w stójce.

Walka zapowiada się na bardzo wyrównaną i niuanse mogą zaważyć na ostatecznym wyniku. Jotko ma to szczęście, że sędziowie punktowi lubią jego styl walki i chętniej właśnie na jego korzyść punktują rundy. Typuję więc zwycięstwo naszego rodaka przez niejednogłośną decyzję. Kurs bukmacherski na taki scenariusz nie jest zbyt atrakcyjny, dlatego no bet będzie w tym wypadku dobrym wyborem.

Chas Skelly – Jason Knight

Gdy Chas Skelly debiutował w UFC, były wobec niego spore oczekiwania, które teraz przygasły, ale to wciąż świetny zawodnik. Na przeciw niego stanie o 8 lat młodszy zawodnik, który w ostatnich walkach rozbudził oczekiwania fanów wobec swojej osoby.

Skelly to świetny grappler z dobrymi warunkami fizycznymi jak na kategorię piórkową. W stójce nie boi się zadawać ciosów, ale jednak parter jest jego domeną. Na ziemi dobrze czuje się także z pleców i potrafi zagrażać poddaniami z każdej pozycji. Knight również bardzo dobrze czuje się na ziemi, ale nie posiada aż tak dużych zdolności do zakładania technik kończących, jak jego rywal. Jason niedostatki parterowe może nadrobić stójką, w której prezentuje się korzystniej od najbliższego rywala. U Skelly’ego widać w tej materii chaos, podczas gdy Knigha charakteryzuje ułożony boks.

W takiej sytuacji najważniejszym czynnikiem stają się zapasy. Jeśli Jason nie da rady bronić obaleń Chasa, to najpewniej przegra na punkty albo i poddanie. Jeśli jednak udoskonalił swoje obrony przed sprowadzeniami, to w stójce powinien wypunktować oponenta, a może i zanotować wygraną przez nokaut. Ta ostatnia opcja jest jednak mało prawdopodobna ze względu na odporną szczękę Skelly’ego.

Ciężko wytypować zwycięzcę tego pojedynku, co widać też po kursach bukmacherskich. Chciałbym postawić na młodszego z zawodników, ale boję się, że doświadczony Skelly umiejętnie wplecie w pojedynek swoje atuty i jego ręka powędruje do góry przy ogłaszaniu werdyktu. Kurs na zwycięstwo Knighta polecam tylko tym, którzy nie boją się wysokiego ryzyka.

Jessica Aguilar – Cortney Casey

Pojedynki kobiet rządzą się swoimi prawami, dlatego żaden wynik w tym starciu mnie nie zdziwi.

Jeszcze dwa lata temu Jessica Aguilar zaliczana była do ścisłej czołówki kategorii słomkowej kobiet. Jako mistrzyni WSOF nieskromnie mówiła o sobie jako najlepszej zawodniczce na świecie, ale oktagon wszystko zweryfikował. W debiucie w UFC Claudia Gadelha dała jej lekcję pokory na dystansie trzech rund.

Jessica miała powrócić w boju z Julianą Limą, ale z walki wykluczyły ją zerwane wiązadła. „Jag” wraca do klatki po niemal dwuletniej przerwie i jej forma jest jedną wielką niewiadomą. W czasach pojedynków w World Series of Fighting Aguilar prezentowała się jako kompletna zawodniczka, która potrafi bić się w stójce i dysponuje bardzo solidnymi zapasami. Po obaleniu pokazywała dobrą kontrolę z góry. Jessica nie raz dominowała rywalki w parterze. Nie udało jej się to w potyczce z Gadelhą, gdzie zabrakło innych atutów, by odnieść zwycięstwo.

W starciu z Casey powinno być zdecydowanie łatwiej. Cortney nie ma tak dobrych zapasów, a w stójce, mimo że prezentuje się solidnie, brakuje jej mocnego ciosu. O ile jestem w stanie sobie wyobrazić, że wygra rundę dzięki swoim umiejętnościom pięściarskim, to może być za mało, by ugrać cały pojedynek. Aguilar najpewniej miksując uderzenia z obaleniami doprowadzi do jednogłośnej decyzji sędziowskiej.

Kurs na zwycięstwo „Jag” oceniłbym na atrakcyjny, gdyby nie wcześniejsza kontuzja zawodniczki. Tak długa przerwa od startów mogła przyczynić się do powstania tzw. „rdzy ringowej”, dlatego nie można wykluczyć, że jej występ po tak długiej przerwie może nie spełnić oczekiwań. Mimo to, ciężko by mi było stawiać pieniądze na Casey.

230 KOMENTARZE

 1. Ja juz puscilem za stowke :

  Yair Roudrigez

  Jorge Masdival (@Puczi mnie przekonal plus Whittaker w ten weekend 😉 )

  Jessica Andrade

  kurs:11.75

 2. Ja juz puscilem za stowke :

  Yair Roudrigez

  Jorge Masdival (@Puczi mnie przekonal plus Whittaker w ten weekend 😉 )

  Jessica Andrade

  kurs:11.75

  myślisz, ze Andrade podoła przez decyzję czy KO/tko?

  ciekawe jaki bedzie kurs na over 1,5 i 2,5

 3. osobiście jestem za Aśką, jeszcze nie analizowalem andrady.

  ciekawe jestem argumentów mmafan2

  aska ma podejrzaną szczękę:

   – usiadła po lewym prostym GhadEli.

  – pływała w walce z Karolina która raczej nie ma jakiegoś silnego ciosu.

  Andrade powinna wytrzymać jej ciosy i w końcu ja złapie na szczękę.

  Postawie jeszcze na Andrade przez ko bo jeżeli będzie miała wygrać to na pewno nie przez decyzję.

  #teamAndrade

 4. Sorry za 3ci post z rzędu, ale @Biedroo155 pomijam fakt, że obsługują skrilla, ale wypłaty to tam dosłownie trwają od 1 do max 5 minut… kiedyś o ok 7 rano po gali zleciłem wypłatę i się położyłem, słyszę wiadomość za chwilę, a tu info, że kasa na koncie już.

 5. Sorry za 3ci post z rzędu, ale @Biedroo155 pomijam fakt, że obsługują skrilla, ale wypłaty to tam dosłownie trwają od 1 do max 5 minut… kiedyś o ok 7 rano po gali zleciłem wypłatę i się położyłem, słyszę wiadomość za chwilę, a tu info, że kasa na koncie już.

  ja mam karte skrilla, ale jej nie aktywowalem

  idzie jakos sprawdzic czy karta jest aktywna?

 6. ja mam karte skrilla, ale jej nie aktywowalem

  idzie jakos sprawdzic czy karta jest aktywna?

  Na swoim koncie skrill po zalogowaniu wchodzisz w "karty skrill" czy jakoś tak i tam wpisujesz chyba nr karty, która do ciebie przyszła w kopercie do domu i ją aktywujesz od razu. Pin podają po aktywacji.

 7. @HeyPussyRUstillThere, to ja sorry za pytanie które przewijało się już kilka razy 🙂 z lenistwa nie chciało mi się szukać.

  Próbowałem grać na STS, Lvbet, itp ale nie daje rady się oszukiwać, że jest dobrze.

  Przynajmniej do lipca powalczę później będę działał z vpn.

 8. Na swoim koncie skrill po zalogowaniu wchodzisz w "karty skrill" czy jakoś tak i tam wpisujesz chyba nr karty, która do ciebie przyszła w kopercie do domu i ją aktywujesz od razu. Pin podają po aktywacji.

  ale czy ona juz jest oplacona? bo nie pamietam szczerze mowiac, a wplace czasami 100zl i mi 40 zajebia

 9. ale czy ona juz jest oplacona? bo nie pamietam szczerze mowiac, a wplace czasami 100zl i mi 40 zajebia

  moim zdaniem kasę (10e) pobierają przed założeniem karty. a wypłata z bankomatu 45 zł około

 10. ale czy ona juz jest oplacona? bo nie pamietam szczerze mowiac, a wplace czasami 100zl i mi 40 zajebia

  Przy zamówieniu karty od razu ściągają 10€, więc masz opłaconą z tym, że oni co roku pobierają te 10€, więc jeśli przez rok jej nie używałeś to mogą pobrać

 11. Przy zamówieniu karty od razu ściągają 10€, więc masz opłaconą z tym, że oni co roku pobierają te 10€, więc jeśli przez rok jej nie używałeś to mogą pobrać

  wlasnie karte mam niby od stycznia, a ostatnia oplata byla w kwietniu rok temu

  czyli jak wplace to 40 mi zajebia? bo na ten moment musialbym miec minusowe konto…

 12. wlasnie karte mam niby od stycznia, a ostatnia oplata byla w kwietniu rok temu

  czyli jak wplace to 40 mi zajebia? bo na ten moment musialbym miec minusowe konto…

  Tą opłatę 10€ pobierają gdy zamawiasz kartę czyli ściągnęli ci w styczniu 2017 40zl i kolejne 40zl zabiorą w styczniu 2018, więc wszystko powinno być ok u ciebie. Płatności na skrill nie mają znaczenia. Oni ściągają tylko te 10€ raz w roku za użytkowanie karty, więc kolejne 10 ojro zabiorą w styczniu 2018.

 13. Tą opłatę 10€ pobierają gdy zamawiasz kartę czyli ściągnęli ci w styczniu 2017 40zl i kolejne 40zl zabiorą w styczniu 2018, więc wszystko powinno być ok u ciebie. Płatności na skrill nie mają znaczenia. Oni ściągają tylko te 10€ raz w roku za użytkowanie karty, więc kolejne 10 ojro zabiorą w styczniu 2018.

  ale wlasnie to druga karta jest, bo mi wyslali nowa

  ostatnia oplata byla w kwietniu, a karte wyslali mi w styczniu

 14. ale wlasnie to druga karta jest, bo mi wyslali nowa

  ostatnia oplata byla w kwietniu, a karte wyslali mi w styczniu

  A co z pierwszą kartą?

  I czy ta druga jest już aktywna?

 15. A co z pierwszą kartą?

  I czy ta druga jest już aktywna?

  ta pierwsza juz nie dziala, druga do aktywowania, ale mi sie nie chcialo aktywowac

  w sumie to zadnego wniosku nie skladalem, bo prostu mi przyslali nowa, a stara do wyjebania

 16. ale wlasnie to druga karta jest, bo mi wyslali nowa

  ostatnia oplata byla w kwietniu, a karte wyslali mi w styczniu

  Kurde to sam już nie wiem 🙂

  Spróbuj maila napisać do nich ew zadzwonić

 17. ta pierwsza juz nie dziala, druga do aktywowania, ale mi sie nie chcialo aktywowac

  w sumie to zadnego wniosku nie skladalem, bo prostu mi przyslali nowa, a stara do wyjebania

  A ta pierwsza od kiedy nie działa?

  Kwiecień jeszcze trwa to może zdążą Ci pobrać, albo dopiero pobiorą po aktywacji nowej karty skoro wysłali ją automatycznie.

  Ogólnie to tylko moje gdybanie bo ja sam dopiero zaczynam współpracę ze skrillem i nawet jeszcze karty nie zamówiłem (zamówię jak będzie większa kwota, żeby nie kusiło wydawać).

 18. Nie widziałem kursów, ale zapewne James Vick pójdzie z Ariane Lipski w dublu.

  Co do polskiego main eventu: dziwi mnie faworyzowanie Andrade. Brazylijka jest bardzo, bardzo statyczna, a w defensywie cofa sie w linii prostej. Moze byc cos piękniejszego dla znakomitej stójkowiczki? Ponadto Andrade jest agresywna, a Asia dobrze czuje sie w walce z kontry. Z obaleniem tez moga byc problemy, bo Jędrzejczyk w Stanach podszlifuje swoje juz i tak niezle tdd. A co najwazniejsze. Przewaga szybkosciowa, a przede wszystkim mobilności bedzie bardzo duża po stronie Aski. Osobiście nie widze argumentów na strate pasa, chyba że jakiś lucky punch, a uderzyć mocno Dżesika potrafi.

 19. Asia wygra, ale kurs 1,6, a u polskiego buka zlodzieja to pewnie z 1,3 jakos mnie nie zacheca do grania

  moze znowu ludzie beda grac przeciwko Asi, zobaczymy

 20. Nie widziałem kursów, ale zapewne James Vick pójdzie z Ariane Lipski w dublu.

  Co do polskiego main eventu: dziwi mnie faworyzowanie Andrade. Brazylijka jest bardzo, bardzo statyczna, a w defensywie cofa sie w linii prostej. Moze byc cos piękniejszego dla znakomitej stójkowiczki? Ponadto Andrade jest agresywna, a Asia dobrze czuje sie w walce z kontry. Z obaleniem tez moga byc problemy, bo Jędrzejczyk w Stanach podszlifuje swoje juz i tak niezle tdd. A co najwazniejsze. Przewaga szybkosciowa, a przede wszystkim mobilności bedzie bardzo duża po stronie Aski. Osobiście nie widze argumentów na strate pasa, chyba że jakiś lucky punch, a uderzyć mocno Dżesika potrafi.

  asia zostanie ciężko znokautowana przez Andrade. Koło Yaira to moj drugi ulubiony underdog tej gali.

 21. asia zostanie ciężko znokautowana przez Andrade. Koło Yaira to moj drugi ulubiony underdog tej gali.

  A, to skoro to Twój drugi ulubiony underdog to stawiam. Przekonales mnie!

 22. asia zostanie ciężko znokautowana przez Andrade. Koło Yaira to moj drugi ulubiony underdog tej gali.

  A, to skoro to Twój drugi ulubiony underdog to stawiam. Przekonales mnie!

 23. A, to skoro to Twój drugi ulubiony underdog to stawiam. Przekonales mnie!

  Dobra decyzja:razz:enn:

  Jak aska wyłapie jakiegoś sierpa od Andrade to dopiero będzie miała swój american dream :DC:

 24. asia zostanie ciężko znokautowana przez Andrade. Koło Yaira to moj drugi ulubiony underdog tej gali.

  Człowieku Yair przegra sromotnie przez 30-27, Caceres mu zabierał rundy i go obalał.Edgar jest lepszy boksersko i zapaśniczo.

 25. Człowieku Yair przegra sromotnie przez 30-27, Caceres mu zabierał rundy i go obalał.Edgar jest lepszy boksersko i zapaśniczo.

  Edgar ma 35 lat a Yair jest młodym wilkiem.

 26. Na pewno będę grał Frankiego. Jeżeli Yair nie trafi pojebanym kopnięciem, jak np ostatnio Moreno Ortiza, to Edgar powinien go stłamsić.

 27. Kursy spadły (Masdival,JDS)po typach Luca Fury :redford:

  Kurs na Demiana kusi ale zostaje przy Masdivalu.  A co do walki wieczoru to minimalnie faworyzuje Miocica..  usada i walki z Cainem zrobiły swoje na juniorze

 28. Masvidala obalali Pearson czy Larkin, wiec pytanie brzmi jak Maia go nie obalic? w parterze to nie jest zaden wirtuoz

  a ten Luka ostatnio nie typowal under 2,5 w Larkin Dodson? @Ariske chyba ty cos takiego pisales…

 29. Ja juz puscilem za stowke :

  Yair Roudrigez

  Jorge Masdival (@Puczi mnie przekonal plus Whittaker w ten weekend 😉 )

  Jessica Andrade

  kurs:11.75

  Tak wlasnie dziala bukmaherka, raz Ci sie trafi to poczujesz sie na fali i przejebiesz stowke, hehe powodzenia

 30. Tak wlasnie dziala bukmaherka, raz Ci sie trafi to poczujesz sie na fali i przejebiesz stowke, hehe powodzenia

  Poprzednia gala to nie była moja pierwsza wygrana poza tym twoj głupi komentarz bierze się z tego ze nie wytypowalem królewny jedrzejczyk? Andrade ja skończy i jest to mój najpewniejszy typ gali.

 31. Poprzednia gala to nie była moja pierwsza wygrana poza tym twoj głupi komentarz bierze się z tego ze nie wytypowalem królewny jedrzejczyk? Andrade ja skończy i jest to mój najpewniejszy typ gali.

  Chodzi mi o to, ze wszystko co wygrywasz i tak przepierdalasz u buka. Btw. tak krolowej JJ i krola Mai

 32. Chodzi mi o to, ze wszystko co wygrywasz i tak przepierdalasz u buka. Btw. tak krolowej JJ i krola Mai

  Po tej walce będzie śpiąca krolewna

  :olewam:

  Koniec gwiazdeczki. 

  Co do masdivala to jest większe ryzyko ale liczę na to ze walka będzie wyglądać podobnie jak ta z macdonaldem.

 33. Po tej walce będzie śpiąca krolewna

  :olewam:

  Koniec gwiazdeczki.

  Co do masdivala to jest większe ryzyko ale liczę na to ze walka będzie wyglądać podobnie jak ta z macdonaldem.

  ty kurwa paziu chyba jestes spiacy, cos sie nie za dobrze wyspales. odkad wstawiasz te swoje zjebane typy, to chyba raz czy dwa udalo ci sie cos trafic. a tak to caly czas w plecy.

 34. ty kurwa paziu chyba jestes spiacy, cos sie nie za dobrze wyspales. odkad wstawiasz te swoje zjebane typy, to chyba raz czy dwa udalo ci sie cos trafic. a tak to caly czas w plecy.

  nowy król bukmacherky 😀 ale czasów doczekałem ja pierdole chyba trzeba wrócić na narodowy, coś postawić i może pochowają sie Ci pseudo typerzy bo żal patrzeć

 35. nowy król bukmacherky 😀 ale czasów doczekałem ja pierdole chyba trzeba wrócić na narodowy, coś postawić i może pochowają sie Ci pseudo typerzy bo żal patrzeć

  Możemy się założyć,  jak wyjdzie na moje i jedrzejczyk przegra to mnie oficjalnie przeprosisz i napiszesz ze sam jesteś pseudo typerem. Jeżeli ja przegram to zdupcam z tego forum . Pasi układ ?

 36. Możemy się założyć,  jak wyjdzie na moje i jedrzejczyk przegra to mnie oficjalnie przeprosisz i napiszesz ze sam jesteś pseudo typerem. Jeżeli ja przegram to zdupcam z tego forum . Pasi układ ?

  bier to @kiras , pozbedziemy sie sie pazia

 37. Możemy się założyć,  jak wyjdzie na moje i jedrzejczyk przegra to mnie oficjalnie przeprosisz i napiszesz ze sam jesteś pseudo typerem. Jeżeli ja przegram to zdupcam z tego forum . Pasi układ ?

  Oficjalnie to mi możesz opierdolić gałe jak chcesz to po pierwsze, po drugie nie jestem pseudo typerem tylko emerytowanym typerem, po trzecie Asia tego nie przegra a po czwarte człowieku lata mi to czy będziesz zdupcał z tego forum czy nie 😆 zostań przynajmniej dobra pizda jest z Ciebie i wiara sie śmieje do monitorka.

  Tak swoją drogą ja nie jestem samozwańczym królem bukmacherki – jak miałbym sobie przypiąć range jak nie jestem administratorem głuptasku.

  Nie prosiłem sie o nic takiego co więcej kilkukrotnie pisałem o jej zdjęcie bo lata mi to. Jest tu mnóstwo ludzi którzy pamiętają moje typy, moje wygrane i mojego czuja w niektórych przypadkach i piona za to bo był czas gdzie na prawde całe cohones kosiło duże hajsy bo była współpraca a nie jakieś pruj dupy z nikąd które szybko chcą wypłynąć na szerokie wody będąc w zasadzie małą nic znaczącą płotką.

 38. Oficjalnie to mi możesz opierdolić gałe jak chcesz to po pierwsze, po drugie nie jestem pseudo typerem tylko emerytowanym typerem, po trzecie Asia tego nie przegra a po czwarte człowieku lata mi to czy będziesz zdupcał z tego forum czy nie 😆 zostań przynajmniej dobra pizda jest z Ciebie i wiara sie śmieje do monitorka.

  Tak swoją drogą ja nie jestem samozwańczym królem bukmacherki – jak miałbym sobie przypiąć range jak nie jestem administratorem głuptasku.

  Nie prosiłem sie o nic takiego co więcej kilkukrotnie pisałem o jej zdjęcie bo lata mi to. Jest tu mnóstwo ludzi którzy pamiętają moje typy, moje wygrane i mojego czuja w niektórych przypadkach i piona za to bo był czas gdzie na prawde całe cohones kosiło duże hajsy bo była współpraca a nie jakieś pruj dupy z nikąd które szybko chcą wypłynąć na szerokie wody będąc w zasadzie małą nic znaczącą płotką.

  Słuchaj pedale,  gałe to ci może opierdolic @Gaara a druga rzecz to nie wiem o co się srasz do mnie frajerze.  Napisałem swoje typy po czym zaczales mnie wyzywać, bo co… napisałem ze aska przejebie? Tak cię to boli smieciu Jebany?

 39. Słuchaj pedale,  gałe to ci może opierdolic @Gaara a druga rzecz to nie wiem o co się srasz do mnie frajerze.  Napisałem swoje typy po czym zaczales mnie wyzywać, bo co… napisałem ze aska przejebie? Tak cię to boli smieciu Jebany?

  :siara:

  Bez agresji panowie, następne posty nie na temat będą kasowane.

 40. :siara:

  Bez agresji panowie, następne posty nie na temat będą kasowane.

  Zmiękłeś po ślubie Mariuszu :nono: pozdrowienia

 41. Nieprawda, cały czas twardy :bleed: :goldi:

  Dawny Mariusz by zbanował tego kiepa i nie pozwoliłby gdyby ktoś mi ublizal.:jon:

  Gdzie się podział Mariusz co się z nim na dziwki chodzilo:irish:

 42. Dawny Mariusz by zbanował tego kiepa i nie pozwoliłby gdyby ktoś mi ublizal.:jon:

  Gdzie się podział Mariusz co się z nim na dziwki chodzilo:irish:

  Ta z Krakowa :lizoremotmaly2:

 43. Oficjalnie to mi możesz opierdolić gałe jak chcesz to po pierwsze, po drugie nie jestem pseudo typerem tylko emerytowanym typerem, po trzecie Asia tego nie przegra a po czwarte człowieku lata mi to czy będziesz zdupcał z tego forum czy nie 😆 zostań przynajmniej dobra pizda jest z Ciebie i wiara sie śmieje do monitorka.

  Tak swoją drogą ja nie jestem samozwańczym królem bukmacherki – jak miałbym sobie przypiąć range jak nie jestem administratorem głuptasku.

  Nie prosiłem sie o nic takiego co więcej kilkukrotnie pisałem o jej zdjęcie bo lata mi to. Jest tu mnóstwo ludzi którzy pamiętają moje typy, moje wygrane i mojego czuja w niektórych przypadkach i piona za to bo był czas gdzie na prawde całe cohones kosiło duże hajsy bo była współpraca a nie jakieś pruj dupy z nikąd które szybko chcą wypłynąć na szerokie wody będąc w zasadzie małą nic znaczącą płotką.

  Więcej nie musisz pisać. Cały dorobek na JJ.

 44. Pany gra ktos Miocica?

  Mysle o dublu aska + miocic

  Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.

  @crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.

 45. Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.

  @crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.

  mam wrazenie, ze Andrade ma lepsze cardio niz Gadelha, chociaz nigdy 5 rundowki nie walczyla

 46. Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.

  @crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.

  Czym blizej walki,tym bardziej sie boje o Aske jak ma przegrac to niestety teraz z Andronolka,chyba zgram Aske pariotycznie ale skromnie

 47. Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.

  @crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.

  No ja myślę że jednak postawi na swoją stójkę a zapasy będą dodatkiem.

  Swoją drogą na Joanne jest 1.63 a kurs na decyzję 1.65 jak ktoś planuje grać na polkę to moim zdaniem lepiej brać decyzję patrząc na to jak mała szansa jest na to że skończy brazolkę.

 48. Dawny Mariusz by zbanował tego kiepa i nie pozwoliłby gdyby ktoś mi ublizal.:jon:

  Gdzie się podział Mariusz co się z nim na dziwki chodzilo:irish:

  Żona może czytać, uważaj 😉

 49. No ja myślę że jednak postawi na swoją stójkę a zapasy będą dodatkiem.

  Swoją drogą na Joanne jest 1.63 a kurs na decyzję 1.65 jak ktoś planuje grać na polkę to moim zdaniem lepiej brać decyzję patrząc na to jak mała szansa jest na to że skończy brazolkę.

  W ostatniej walce Andrade robiła głównie w stójce, bo jak sama zaznaczała, przed walką z Aśką chciała się sprawdzićz jakąś dobrą strikerką. Jednak w tej walce rozsądnym posunięciem byłoby stosować zapasy częściej niz okazjonalnie.

  Claudia pokazała gdzie szukać drogi do zwycięstwa w walce z Asią, a ze stawka jest wysoka, zdrowy gameplan powinien opierać się na szukaniu słabszych stron przeciwnika, zamiast buńczucznie stawać w najmocniejszej płaszczyźnie. I nawet jeśli Andrade będzie chciała sprawdzić się w stójce to myślę, ze w najblizszej walce spora część natarć Jessici będzie nastawiona pod szukanie okazji pod obalenia,  jak jednak będzie zobaczymy za tydzień.

  Co do decyzji w walce JJ vs. Andrade to popieram tę decyzję po @1.65. Sam miałem to na oku do puszczenia w dublu, pewnie z overami w walce Pettis vs Cejudo, czekam jednak na kursy.

 50. Tam wygrał TJ dzięki lepszym zapasom.

  moim zdaniem aska tez ma lepsze zapasy niz andrade. chodzi oczywiscie o rownowage miedzy ofensywnymi jessici, a defensywnymi aski. jak andrade obierze taktyke gadelhi i za wszelka cene bedzie chciala sprowadzic aske, co w polaczeniu z duzo gorszym grapplingiem jessici na tle claudi mowi tylko jedno, spompuje sie jeszcze szybciej. zreszta ogolnie brazylijka jakims asem parteru nie jest, bym mial beke jakby sie dala poddac, chyba nikt nie pamieta jak glupio wpadala w jakies duszenia wage wyzej (porazki z takimi tuzami jak reneau czy pennington). jesli asia mialaby jakos to przegrac, to tylko przez cepa spod budy z piwem.

 51. moim zdaniem aska tez ma lepsze zapasy niz andrade. chodzi oczywiscie o rownowage miedzy ofensywnymi jessici, a defensywnymi aski. jak andrade obierze taktyke gadelhi i za wszelka cene bedzie chciala sprowadzic aske, co w polaczeniu z duzo gorszym grapplingiem jessici na tle claudi mowi tylko jedno, spompuje sie jeszcze szybciej. zreszta ogolnie brazylijka jakims asem parteru nie jest, bym mial beke jakby sie dala poddac, chyba nikt nie pamieta jak glupio wpadala w jakies duszenia wage wyzej (porazki z takimi tuzami jak reneau czy pennington). jesli asia mialaby jakos to przegrac, to tylko przez cepa spod budy z piwem.

  Przewaga siłowa będzie po stronie brazylijki. Andrade potrafiła slamować takimi klocami, jak Carmouche, czy Pennington. Aśka z kolei daje się obalać, cały myk ze ładnie zbiera się do stójki. Kluczowa moze być kondycja Jessici.

  BTW, trzymam stronę Dzoany, tylko piszę jak widzę walkę, hehe.

 52. Przewaga siłowa będzie po stronie brazylijki. Andrade potrafiła slamować takimi klocami, jak Carmouche, czy Pennington. Aśka z kolei daje się obalać, cały myk ze ładnie zbiera się do stójki. Kluczowa moze być kondycja Jessici.

  BTW, trzymam stronę Dzoany, tylko piszę jak widzę walkę, hehe.

  aska nigdy nie byla slaba fizycznie, jak na takie chuchro. dlatego jestem bardzo ciekawy jak bedzie to wygladac w walce z jessica, bo widac, ze przymasowala i bedzie jeszcze silniejsza. andrade moze sobie nawet kilka razy obalic, ale aska wstanie i gowno to da brazylijce w oczach sedziow

 53. Andrade nigdy nie zwalniała w 3-rundowych walkach, tak samo jak i Gadelha. Sęk w tym, że to JJ milionem ciosów i wstawaniem wydrenowała zasoby energii Claudii – liczę na to samo przy okazji tej walki. Na pewno nie gram Joanny przed walką, w razie czego live.

 54. Andrade nigdy nie zwalniała w 3-rundowych walkach, tak samo jak i Gadelha. Sęk w tym, że to JJ milionem ciosów i wstawaniem wydrenowała zasoby energii Claudii – liczę na to samo przy okazji tej walki. Na pewno nie gram Joanny przed walką, w razie czego live.

  zwalaniala, z Raquel chujowo juz wygladalo

 55. Tam wygrał TJ dzięki lepszym zapasom.

  Chodziło mi bardziej o dominacje i warunki fizyczne Lineker też taki kloc i spory hype był za nim a TJ oprawił go porządnie.

  Tak jak Gaara napisał jeśli Andraż ją nie trafi jakimś cepem to JJ ją opyka spokojnie na dystansie. And still.

 56. Lineker w stojce wpierdol zbieral tez, tacy brawlerzy dobrze wygladaja na tle przecietniakow, a jak już przychodzi jakiś ogarnięty striker to dostają wpierdol

 57. zwalaniala, z Raquel chujowo juz wygladalo

  Chodzi mi o słomkową; teoretycznie powinna mieć gorszą kondycję zbijając więcej, a wbrew logice tak nie jest.

 58. Lineker w stojce wpierdol zbieral tez, tacy brawlerzy dobrze wygladaja na tle przecietniakow, a jak już przychodzi jakiś ogarnięty striker to dostają wpierdol

  To chyba Dodsona za Linekera pokonała jego matka.

 59. a kto powiedzial, ze Dodson to swietnie techniczny striker?

  To znajdź mi kogoś oprócz myszy, kto go rozpykał w stójce. Nawet TJ zaliczył od niego zgona.

 60. To znajdź mi kogoś oprócz myszy, kto go rozpykał w stójce. Nawet TJ zaliczył od niego zgona.

  nie chce mi sie, pamietam walke z Makovskym

  gosc ma szybkie i ciezkie rece, zaden z niego wybitny striker, TJ zgona nie zaliczyl, tylko sedzia za szybko przerwal

  tak samo Andrade wcale nie jest taka dobra, tylko rywalki po prostu byly takie slabe

  fajnie wyglada jak ktos wchodzi z cepami w przeciwnikami i go obija, ale to na takie wybitne jednostki jak JJ nie dziala

 61. Sorry panowie, że taki offtop ale mam problem z ohmbetem. Kiedy klikam na zakładke "my bets" kiedyś wysuwał się pasek z ostatnimi kuponami, teraz wyskakuje okienko i nie pokazuje żadnych kuponów nawet po wybraniu przedziału czasowego… ma ktoś tak samo?

 62. Sorry panowie, że taki offtop ale mam problem z ohmbetem. Kiedy klikam na zakładke "my bets" kiedyś wysuwał się pasek z ostatnimi kuponami, teraz wyskakuje okienko i nie pokazuje żadnych kuponów nawet po wybraniu przedziału czasowego… ma ktoś tak samo?

  Tak, coś im się zjebało 😐

  Kursy też pospadały z rowerka.

 63. Tak jak wcześniej pisałem leci:

  Aśka @1.60

  Jotko @1.57

  Vick + Lipski @1.59

  Vick + Antigulov – czekam na kurs n Gadzhimurada

 64. nie wiem skad sie bierze przekonanie, ze JJ jest slaba fizycznie, wstawala spod gadelhi bez wiekszego trudu, w klinczu ja zajechala, wg mnie andrande nie jest silniejsza fizycznie od gadelhi i napewno obierze inna droge niz sprowadzenia, czyli stojka. No szanse na cepa zawsze jakies sa, ale jest gorsza technicznie od aski, 1% jej daje. Jak dla mnie idzie miocic i jj i frankie no i owczywiscie jotko 😉

 65. nie chce mi sie, pamietam walke z Makovskym

  Po pierwsze wygrał. Po drugie koleś wrócił po kontuzji więc słabsza dyspozycja w jednej walce wiosny nie czyni.

  gosc ma szybkie i ciezkie rece, zaden z niego wybitny striker

  Napisałeś, ze "ogarnięty striker" robi Linekera jak chce to przytoczyłem Dodsona. Podniosłeś więc poprzeczkę na "świetnie technicznie striker", odpowiedziałem znowu, Ty zaś dobiłeś do "wybitnego".:deniro:

  Nie wiem co pojmujesz pod słowem "wybitny", ale jest to dla niego za wysoko  i tak juz bym go nie nazywał. Gwoli ścisłości TJ'a (mimo ze uwazam go za lepszego w stójce od Dodsona) zresztą tez.

  BTW.Jeśli Dodson ma autystyczną stójkę, więc taki Wineland to juz chyba 3 metry mułu.

  tak samo Andrade wcale nie jest taka dobra, tylko rywalki po prostu byly takie slabe

  To działa w obie strony. Dywizja jest ta sama i Asiula tez robiła z mizeriami. Cięzko jest nie wyglądać dobrze stójkowo na tle takiej Esparzy, która ma zero stójki i nadrabia zapasami, czy Penne, która jest nędzna w kazdej płaszczyźnie. Gadelha w obu walkach napsuła Aśce sporo krwi, Karolina tez pokazała jakiś tam pazur. Na koniec duze zdziwienie – Letourneau, która gorsza stójkowo i jak zwykle półprzytomna ze zrzucania wagi zdziwiła wszystkich, ze mimo koniecznego przeszczepu twarzy mozna ustać z Aśką w sójce, a nawet urwać rundę.

  fajnie wyglada jak ktos wchodzi z cepami w przeciwnikami i go obija, ale to na takie wybitne jednostki jak JJ nie dziala

  Chyba nie sądzisz, ze uwazam Andrade za lepszą strikerkę? Wiadomo, ze Aska jest lepsza technicznie i gdyby to był pojedynek strikerski, szanse Jessici upatrywałbym wyłącznie poprzez skończenie jakimś cepem z dupy, jest to jednak MMA i powinno rozpatrywać się cały pakiet skilli, a nie tylko jego poszczególne składowe. Niestety, ale w moich oczach brazylijka ma pakiet umiejętności, które to mogą dać jej zwycięstwo.

   Chcę zeby pas został w Polsce, ale wolę się przyglądać zestawieniu chłodnym okiem, zamiast niesiony hurraoptymizmem w razie przegranej Aśki, cisnąć ją następnego dnia mięsem.

  nie wiem skad sie bierze przekonanie, ze JJ jest slaba fizycznie, wstawala spod gadelhi bez wiekszego trudu, w klinczu ja zajechala, wg mnie andrande nie jest silniejsza fizycznie od gadelhi i napewno obierze inna droge niz sprowadzenia, czyli stojka. No szanse na cepa zawsze jakies sa, ale jest gorsza technicznie od aski, 1% jej daje. Jak dla mnie idzie miocic i jj i frankie no i owczywiscie jotko 😉

  Brazylijka przez większą część kariery walczyła z turami cięzszymi o 20 funtów. Jeśli potrafiła slamować i takim bykiem jak Pennington to znaczy, ze jest cholernie silna. Moim zdaniem Andrade jest silniejsza od Gadelhi. A ze jej zapasy są na nizszym poziomie to juz inna sprawa.

 66. Pettis 4.35

  Az tak go lubisz? Czy upatrujesz w nim złota rybkę?

  Możesz podać swoje argumenty?

  Cejudo jest wszechstronny i co najważniejsze powinien mieć baterie na 3 rundę…

 67. Az tak go lubisz? Czy upatrujesz w nim złota rybkę?

  Możesz podać swoje argumenty?

  Cejudo jest wszechstronny i co najważniejsze powinien mieć baterie na 3 rundę…

  Cejudo nie korzysta efektywnie ze swoich zapasów. Poza ostatnim występem nigdy mi nie imponował – Benavidez (na którego tle Henry wyglądał naprawdę dobrze) jest na końcu swojej kariery, a Pettis dopiero się rozkręca. Jest słusznym faworytem, natomiast absolutnie nie kalibru 1.25. Spodziewam się, że Sergio będzie szybko wstawał po obaleniach i kąsał Henryego middlami. W oczach sędziów zapasy znaczą obecnie znacznie mniej niż kiedyś, więc myślę, że decyzja jest spokojnie w jego zasięgu. 60 Cejudo – 40 Pettis.

 68. Witam pytanie do ludzi obstawiających na lvbet czy podczas gal UFC lvbet rozlicza kupon krótko po walce czy trzeba czekać do zakończenia gali ?

 69. A więc i ja się trochę wtrącę haha

  Cejudo – Pettis

  Cejudo, mistrz olimpijski w zapasach, choć jego zapasy w MMA już tak nie zachwycają… moim zdaniem ostatnia walka z Benavidezem wygrana, całkiem dobrze w stójce. Pettis przewracany przez Morage, czyli Cejudo (jeśli zechce i nie będzie mu szło w stójce) powinien bo obalić spokojnie. IMO Henry da rade Sergio na nogach.  Jakoś nie widze drogi do zwycięstwa Sergio chyba, że jakimś zaskakującym kopnięciem, albo kolanem.

  Obstawiam: Cejudo dec

  Eddie Alvarez – Dustin Poirier

  Samo to, że Poirier nie wygrał z nikim z topu oraz że męczył się z niebłyszczącym Jimem Millerem nie przemawia na jego korzyść. Wydaje mi się, że porażka z Conorem to była tylko wpadka dla Eddiego bo spalił się już przed wejściem do oktagonu a teraz pokaże na co go stać.

  Obstawiam: Alvarez ko/tko

  Edgar – Rodriguez


  Edgar chyba najlepszy footwork w FW i świetny timing + dobre TD, szybkość Yaira, nieprzewidywalność. Rodriguez z każdą walką jest coraz lepszy natomiast Edgar młodszy nie będzie :robbie:

  Frankie ma problemy z obroną kopnięć w ostatnich walkach, Yair posiada bogaty arsenał kopnięć i co chwila "strzela" tymi swoimi obrotówkami. Ciężko tu wytypować… czy Yair dopracuje TDD? Doświadczenie czy  brawura i młodość? :fjedzia:

  Obstawiam: Zaryzykuję i postawię na młodość haha… Yair dec, choć najrozsądniejsze wydają się Edgar dec/Yair (t)ko

  Maia – Masvidal


  Gdzieś tutaj ktoś chyba napisał, że będzie za Masvidalem bo jest świetny w stójce i dodatkowo zwycięstwo Whittakera ostatecznie przekonało tą osobę. Natomiast mi wydaje się, że Maia a Jacare (choć obaj świetni zawodnicy BJJ i jedno obalenie może im wystarczyć do zakończenia walki) mają inne style sprowadzania walk do parteru. IMO jest to bardzo niewygodne zestawienie dla Jorge. Maia ma niezłą deff i może próbować obalać przez 3 rundy nawet. Dla Mas zwycięstwo z Cerrone było (jeśli mnie pamięć nie myli) pierwszym zwycięstwem nad liczącym się przeciwnikiem, wcześniej porażka z Raging Al i Bensonem :mjsmile:

  z ostateczną decyzją i tak będę czekał na face offs ale to maia powinien być większy…

  Obstawiam: Demian Maia sub


  Jędrzejczyk – Andrade

  Tutaj wydaje się, że technika bokserska i kickbokserska po stronie JJ, po stronie Andrade na pewno siła, wytrzymałość… hmm i jeszcze raz siła haha i na pewno będzie "większa". Andrade na przestrzeni 3 rund kondycyjnie wyglądała solidnie ale co jeśli nie uda jej się skończyć JJ w 3 rundach to jak będzie wyglądała w rundach mistrzowskich? JJ będzie mieć przewagę zasięgu i wydaje mi się, że jeśli poprawi def w ATT to przy jej umiejętnościach muay thai oraz większej mobilności i szybkości – powinna trzymać Andrade na dystans. W klinczu Andrade też może być ciężko na płaszczyźnie strikerskiej bo łokcie JJ mogą siać spustoszenie, ale jeśli Jessica ją przewróci (co przy klinczu może być prawdopodobne) to JJ powinna dać rade szybko wstawać. Gadelha, która jest o wiele lepsza w parterze od Dzeski nie dawała rady utrzymać JJ w tej płaszczyźnie. Uważam, że z rozsądnym gameplanem JJ powinna to wygrać. Jednak Andrade jest nieprzewidywalna i jednym ciosem może uśpić JJ a jej świetne ciosy na "schaby" mogą odcinać sporo tlenu. IMO walka bardziej wyrównana niż zdają się myśleć buki.

  Obstawiam: JJ dec choć bardzo prawdopodobne, że zagram na JA bo walka wydaje się byc Pick em i szanse 50/50 także kurs na Andrade wydaje się być value haha :3

  Nad walką Stipe – JDS jeszcze będę sie zastanawiał choć wstępnie jestem na #andstill bo JDS po wojnach z Cainem to już nie ten sam Cigano.

  Rozpisałem się, późno już więc mogłem walnąć jakąś głupote ale jeśli ktoś się z czymś nie zgadza to wiadomo od tego jest to forum, żeby to przedyskutować. Pozdrówki Yo :chuck:

 70. + zwróciłbym uwagę jeszcze na Casey @1,75 unibet #loveWMMA #nieprzewidywalność :D, Jared Gordon @1,65 ohmbet i Barzola @2,85 ohmbet

 71. Rozpisałem się, późno już więc mogłem walnąć jakąś głupote ale jeśli ktoś się z czymś nie zgadza to wiadomo od tego jest to forum, żeby to przedyskutować. Pozdrówki Yo :chuck:

  Skoro tak, to ok!

  Dla Mas zwycięstwo z Cerrone było (jeśli mnie pamięć nie myli) pierwszym zwycięstwem nad liczącym się przeciwnikiem, wcześniej porażka z Raging Al i Bensonem :mjsmile:

  z ostateczną decyzją i tak będę czekał na face offs ale to maia powinien być większy…

  Obstawiam: Demian Maia sub

  Przede wszystkim, Masvidal poza Kowbojem pokonywał takich zawodników jak Means, Chiesa, czy Ferreira, więc Kowboj nie jest pierwszym wartościowym skalpem. Przegrana z Iaquintą to autystyczna kradzież sędziowska, na moje oko to było 30-27. Bliska przegrana z Bensonem to nie wstyd, gość wówczas prezentował jeszcze wysoki poziom. Nie ma co jednak przykładać wagi do tych porażek, bo to kompletnie inne zestawienia stylistyczne. Poza tym, wynikały one nie z powodu gorszych umiejętności, a braków kondycyjnych, które Jorge zniwelował przechodząc wagę wyżej. Żeby nie było – Maia to oczywiście może wygrać, kursy uważam za rozłożone prawidłowo.

  Nad walką Stipe – JDS jeszcze będę sie zastanawiał choć wstępnie jestem na #andstill bo JDS po wojnach z Cainem to już nie ten sam Cigano.

  Myślę, że Junior jeszcze nigdy nie był w tak dobrej formie, jak przeciwko Rothwellowi. Treningi w ATT zamiast Team Nogueira z dziadkami/Nova Uniao z karzełkami powinny zaowocować powrotem na tron.

  Co do Alvareza – to, czy spalił się psychicznie przed walką z Conorem nie miało żadnego znaczenia. Eddie to rzemieślnik z dziurawą gardą i przeciętnymi zapasami – nie miał szans przeciwko Conorowi, który walczy bardzo inteligentnie i potrafi bezlitośnie wykorzystać luki w obronie rywala. Poirier natomiast nie korzysta z mózgu, wdaje się w brawl, a szczęka zawodziła go już wiele razy.

  Pozdrówki Yo

 72. Masvidal bez szans mowie wam

  Maia przegrywa jedynie z w chuj mocnymi zapasnikami, a Jorge to dobry bokser, wiec poddanko sie szykuje

 73. Masvidal cały czas się rozwija. Trenerzy z ATT powinni dobrze rozpykać Maie który już kilka walk z rzędu stosuje jedną technikę do tego nie wiadomo jak  będzie wyglądał kondycyjnie oraz po otrzymaniu paru strzałów na głowę.  Wiek też już robi swoje. ja idę w stronę Masvidala w jakiś dublu.

  na tą chwilę: Edgar + Jotko poszło.

 74. Co do Alvareza – to, czy spalił się psychicznie przed walką z Conorem nie miało żadnego znaczenia. Eddie to rzemieślnik z dziurawą gardą i przeciętnymi zapasami – nie miał szans przeciwko Conorowi, który walczy bardzo inteligentnie i potrafi bezlitośnie wykorzystać luki w obronie rywala. Poirier natomiast nie korzysta z mózgu, wdaje się w brawl, a szczęka zawodziła go już wiele razy.

  Zgadzam się z tym i wydaje mi się, że na Poiriera to wystarczy

  Masvidal cały czas się rozwija. Trenerzy z ATT powinni dobrze rozpykać Maie który już kilka walk z rzędu stosuje jedną technikę do tego nie wiadomo jak będzie wyglądał kondycyjnie oraz po otrzymaniu paru strzałów na głowę. Wiek też już robi swoje. ja idę w stronę Masvidala w jakiś dublu.

  Tyle, że Maia nie szuka obalenia za wszelką cene. Mam na myśli to, że nie rzuca się od pierwszych sekund na nogi, tylko też potrafi wystrzelić jakimiś ciosami, a i jego defensywa jest solidna. Poza tym ma spory arsenał TD.

  Myślę, że Junior jeszcze nigdy nie był w tak dobrej formie, jak przeciwko Rothwellowi. Treningi w ATT zamiast Team Nogueira z dziadkami/Nova Uniao z karzełkami powinny zaowocować powrotem na tron.

  Przyznam że tego nie wziąłem pod uwagę

  Przede wszystkim, Masvidal poza Kowbojem pokonywał takich zawodników jak Means, Chiesa, czy Ferreira, więc Kowboj nie jest pierwszym wartościowym skalpem.

  Tutaj trochę nie doprecyzowałem bo pisząc, że Mas pokonał jedynie Kowboja miałem na myśli jego walki w WW. A co uważasz o jego TDD? Przewracał go Benson i nawet Ross Pearson

 75. Tutaj trochę nie doprecyzowałem bo pisząc, że Mas pokonał jedynie Kowboja miałem na myśli jego walki w WW. A co uważasz o jego TDD? Przewracał go Benson i nawet Ross Pearson

  Obronę obaleń ma solidną, jednak Maia nie jest typowym zapaśnikiem, ciężko więc być pewnym czegokolwiek. Myślę, że w pierwszej rundzie Maia go obali, ale Jorge nie da sobie zrobić krzywdy. Spodziewam się przebiegu podobnego do walki z Rorym, tj. Demian kontroluje, zadaje trochę ciosów, ale z czasem męczy się i przegrywa przez tko w 2/3 rundzie. Benson naprawdę był solidnym zawodnikiem. To, że wygrywał skandaliczne decyzje, nie znaczy, że jest plackiem, choć pokonał Jorge tylko i wyłącznie dzięki lepszej kondycji – gdyby wtedy walka odbywała się na dystansie 3 rund, lub w kategorii półśredniej, Masvidal by wygrał. Obalenie ze strony Pearsona i Larkina można odbierać na niekorzyść Gamebreda – w końcu przewracali go 100% strikerzy, ale… według mnie udało im się właśnie dlatego, że było to zaskoczeniem. W walce z Maią będzie mógł całkowicie skupić się na obronie obaleń.

  Co do Alvareza – również myślę, że na Poiriera to wystarczy. Problemem Dustina zawsze była jego psychika. Ostatnio gadałem z gościem, który sparował z Dustinem – mówił, że na sparingach rozwala wszystkich w ATT, a w walce nie potrafi tego pokazać. W ramach ciekawostki – Lawler był praktycznie chłopcem do bicia, tyle, że Robbie ma (w 5 rundzie :boss:) w walce psychikę mordercy. Eddie z kolei ma słabsze umiejętności, ale jest bardziej zacięty i twardszy.

 76. W ramach ciekawostki – Lawler był praktycznie chłopcem do bicia, tyle, że Robbie ma (w 5 rundzie :boss:) w walce psychikę mordercy.

  haha no tak, " i'm fucking great "

 77. Poka kupon, bo  Twój juz pewnie postawiony.

  Ja się bukmachierką brzydzę. Ale Wy mozecie sie dorobić.

 78. Ja się bukmachierką brzydzę. Ale Wy mozecie sie dorobić.

  Gdybym się słuchał Twoich rad to ostatnio postawiłbym ona Janka:deniro:

 79. Gdybym się słuchał Twoich rad to ostatnio postawiłbym ona Janka:deniro:

  Teraz sie nie mylę. Wtedy to byla sprawa narodowa, zakrzywiła mi pogląd:|

 80. Cały czas chodzi mi po głowie walka wieczoru. Miocic w ostatnich walkach pokazał że wystarczy jedne strzał aby stracić pas.

 81. Dużo osób tak myśli z aska.

  ale tak naprawde o huj ci chodzi z ta JJ, kurwa kazdy juz wie, ze stawiasz na andrade, powtorzyles to chyba, ze 100 razy i nadal nawijasz o tym, jakby ci sie mozg zwiesil.

 82. ale tak naprawde o huj ci chodzi z ta JJ, kurwa kazdy juz wie, ze stawiasz na andrade, powtorzyles to chyba, ze 100 razy i nadal nawijasz o tym, jakby ci sie mozg zwiesil.

  Bo to idealny przykład,  97% forum się nią jara ze pokona Andrade.

  Z kolei na innym forum zagranicznym gdzie nie ma tego patriotyzmu i klapek na oczach zdania są baaardzo podzielone.

 83. Duzo wyrównanych walk i cięzko tu o mocne typy. Jeśli miałbym wybierać "pewniaka", to chyba będzie Gadzimurad Antigulov. Moim zdaniem dagestańczyk zamęczy Christensena w klinczu, poprawi w parterze i w jakiejś drugiej, trzeciej rundzie podda duńczyka. Tylko trochę kurs dziadowski:(

  Dla mnie ta gala lepiej prezentuje się overowo. @Biedroo155

 84. Bo to idealny przykład,  97% forum się nią jara ze pokona Andrade.

  Z kolei na innym forum zagranicznym gdzie nie ma tego patriotyzmu i klapek na oczach zdania są baaardzo podzielone.

  za przpeproszeniem, ale co ty pierdolisz, to nie wiedzialem, ze bukmacherzy na calym swiecie tez sa polskimi patriotami i postawiali andrade jako underdoga, tylko dlatego, ze czuja sie polakami.

 85. za przpeproszeniem, ale co ty pierdolisz, to nie wiedzialem, ze bukmacherzy na calym swiecie tez sa polskimi patriotami i postawiali andrade jako underdoga, tylko dlatego, ze czuja sie polakami.

  to idiota, przegra hajs jak zawsze

 86. Co do alvareza, wydaje mi się że tu technika ediego może przynieść mu decyzję. Mam na myśli klincz, docisksnie do siatki i obalanie.

 87. Duzo wyrównanych walk i cięzko tu o mocne typy. Jeśli miałbym wybierać "pewniaka", to chyba będzie Gadzimurad Antigulov. Moim zdaniem dagestańczyk zamęczy Christensena w klinczu, poprawi w parterze i w jakiejś drugiej, trzeciej rundzie podda duńczyka. Tylko trochę kurs dziadowski:(

  Dla mnie ta gala lepiej prezentuje się overowo. @Biedroo155

  Jak narazie jeszcze nie ma wszystkich kursów. Może jak wpadnie coś w godnej stawce to się skuszę.

  Mam skromny budżet na tą galę 🙂 stad moje pytania i 10 krotne analizy.

 88. za przpeproszeniem, ale co ty pierdolisz, to nie wiedzialem, ze bukmacherzy na calym swiecie tez sa polskimi patriotami i postawiali andrade jako underdoga, tylko dlatego, ze czuja sie polakami.

  Źle mnie zrozumiałeś,  gdyby jedrzejczyk nie była nasza mistrzynią to z pewnością by nie była tak faworyzowana na tym forum. Wiem ze ogólnie jest faworytka ale czytałem tez opinie innych ludzi wiec nie jestem sam.

 89. Ja mam zamiar zagrać:

  JDS

  JJ

  Edgar

  Alvarez

  Knight

  Jotko

  Ale to dopiero świeżo przed galą będę grać (dlatego nie podaje kursów) i live (np JJ). Do tego pewnie pójdą jakieś over/under.

  Szkoda, że gala jest 13, a wypłata 15 :crazy: bo poprzedni miesiąc skopał mnie finansowo.

 90. @Biedroo155 nie znam zawodników z undercardu, a najbardziej faworyzuję 70 – 30 Edgara.

  strasznie pewnie to wygląda procentowo z Twojej strony , IMO El Pantera nie będzie się dawał obalać tak często jak wszyscy sobie to wyobrażają … a w stójce będzie przewaga wyższego z tej pary 😆 , duży kurs że walka nie potrwa do końca , Frankie to już wyjadacz , z wiekiem w MMA jak już nas "życie bukmacherskie " nauczyło zmienia się wszystko … mój typ do Rodriguez 👿

 91. strasznie pewnie to wygląda procentowo z Twojej strony , IMO El Pantera nie będzie się dawał obalać tak często jak wszyscy sobie to wyobrażają … a w stójce będzie przewaga wyższego z tej pary 😆 , duży kurs że walka nie potrwa do końca , Frankie to już wyjadacz , z wiekiem w MMA jak już nas "życie bukmacherskie " nauczyło zmienia się wszystko … mój typ do Rodriguez 👿

  Wszystko zależy od tego, jak oceniasz wady i zalety. Rozumiem, że Frankie ma już swoje lata i brał udział w wielu wojnach, ale bardziej do mnie przemawia fakt, jak sobie pasują stylistycznie. Yair to czysta agresja, niesamowite kopnięcia, niezły boks i obalenia plus świetny parter. Tyle, że grappling Amerykanina powinien karcić Yaira za styl, a boksersko The Answer jest o klasę lepszy, niż poprzedni rywale Pantery – spodziewam się bliskiej walki w stójce i tzw wrestlefucku, który będzie decydującym czynnikiem. Wcale się nie zdziwię, jeśli nawet w czasie wymian Edgar będzie dyktował warunki. Myślę, że jakieś pojebane kopnięcie, w stylu KO na Filim jest szansą Meksykanina, bo decyzją raczej nie wygra.

 92. grajcie pewniaki, a nie mlodych gniewnych, bo oni sa szybko weryfikowani

  Asia, Edgar, Maia easy money

  moj kupon :boss:

 93. "Młody gniewny" Masvidal walczy od 14 lat i stoczył 13 walk więcej, niż Maia.

  ale juz nie raz dawal ciala, a Maia w 7 ostatnich walkach nawet rundy nie przegral, nie wiem czy nawet jeden cios przyjal

 94. ale juz nie raz dawal ciala, a Maia w 7 ostatnich walkach nawet rundy nie przegral, nie wiem czy nawet jeden cios przyjal

  W ostatnich 7  walkach Rory go prawie zamordował, Laflare wygrał 1 rundę 10-8. Licząc 8 walk, przegrał walkę z Shieldsem.

  Obaj wiemy, że Masvidal przegrywał przede wszystim (poza Larkinem) z uwagi na braki kondycyjne – w półśredniej nie miał tego problemu. Przegrana z Iaquintą to kradzież, ale to nie ma żadnego znaczenia w kontekście walki z Maią. Jorge jest najbardziej podobny stylistycznie do MacDonalda, więc uważam, że słusznie jest niewielkim faworytem.

  Jorge przegrywał ze względu na walki. Jedyna słuszna bliska przegrana byla ze splitsonem

  Akurat edytowałem 😉 Larkin jednak słusznie go pokonał, ale to był dopiero debiut Masvidala w WW, a Lorenzowi zdarzało się nawet walczyć w półciężkiej. Myślę, że Jorge idzie po pas, choć nie sposób skreślać Brazylijczyka.

 95. W ostatnich 7  walkach Rory go prawie zamordował, Laflare wygrał 1 rundę 10-8. Licząc 8 walk, przegrał walkę z Shieldsem.

  Obaj wiemy, że Masvidal przegrywał od dawna z uwagi na braki kondycyjne – w półśredniej nie miał tego problemu. Jorge jest najbardziej podobny stylistycznie do MacDonalda, więc uważam, że słusznie jest niewielkim faworytem.

  Jorge przegrywał ze względu na walki. Jedyna słuszna bliska przegrana byla ze splitsonem

 96. Rory zamordowal? Rory ledwo co z nim wygral

  Napisałem prawie zamordował – nie manipuluj.

  Ledwo co wygrał? Przecież Maia zataczał się po ciosach Kanadyjczyka i gdyby Rory się postarał, to by go znokautował. Jorge bije znacznie mocniej.

 97. Napisałem prawie zamordował – nie manipuluj.

  Ledwo co wygrał? Przecież Maia zataczał się po ciosach Kanadyjczyka i gdyby Rory się postarał, to by go znokautował. Jorge bije znacznie mocniej.

  tylko nie ma tdd Roryego i jego sily

  Masvidal walczyl glownie ze strikerami, a dosc czesto na dupie siadal, a gdzie im do Demiana?