Amatorski puchar

Podczas zbliżającego się FORUM MMA odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA! Będzie to kolejny z punktów programu największego spotkania branży mieszanych sztuk walki. Zawody będą obserwowali trenerzy, managerowie oraz promotorzy, co będzie szansą dla zawodników na wypromowanie swojej osoby wśród osób tworzących tens port.  Na najlepszych zawodników czekają, rzecz jasna, specjalne nagrody.

Zapisy na Mistrzostwa są już w toku ! Liczba miejsc ograniczona!

Forum MMA odbędzie się 25 marca 2017 roku w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Będzie to świetna okazja do spotkania gwiazd mieszanych sztuk walki, wysłuchania wielu wykładów na tematy związane z treningiem i żywieniem, a także do poznania znanych osobistości i działaczy związanych z branżą.

Wydarzenie (Amatorskie Mistrzostwa) można odnaleźć na profilu Facebook, zapisy dla zawodników prowadzone są natomiast na stronie organizatora.
Więcej informacji na stronie: http://forum-mma.pl/zawody
Bilety na wydarzenie można nabyć: www.forum-mma.pl

16 KOMENTARZE

 1. Wiesz kurwa, no chciałbym, zobaczy się.Ciężka sprawa, jeszcze z treneiro bym musiał pogadać, no i semestr zaliczyć.

  Nie ma opcji, że nie startujesz. Zrobimy zrzute na odżywki i koks. Pojedziemy delegacja. Sparingpartnerow i managera już masz.

 2. Nie ma opcji, że nie startujesz. Zrobimy zrzute na odżywki i koks. Pojedziemy delegacja. Sparingpartnerow i managera już masz.

  Eeeee, ale o koksie nie ma mowy.

 3. Wiesz kurwa, no chciałbym, zobaczy się.Ciężka sprawa, jeszcze z treneiro bym musiał pogadać, no i semestr zaliczyć.

  Ale chyba nie o Masu piszesz teraz?

 4. Chlopaki mam pytanie pomoze ktos? Co trzeba zrobic zeby  stoczyc te amatorskie walki jakie formalnosci?, mam 28 lat moze jestem tez za stary?

 5. A, byłbym zapomniał!

  @Born2kill

  Ja już dawno pisałem. Jeśli walczyć w tym wieku to za dobry hajs lub dla zasad, a nie na macie 😉

  Tylu tu agresorów, że w pierwszej kolejności to ich się wysyłać powinno, a nie pozytywnie usposobionych ludzi 😉 U mnie tylko pewne sytuacje naciskają przycisk z moim nickiem 😉

  Np. ostatnio zatrzymałem typa co w bluzie chciał wyjść. Zwykle ochrona, policja, premia wpada, ale tym razem miałem pozytywne nastawienie, wyjebkę na hajs dla mnie i postanowiłem, że zmuszę złodzieja do zapłacenia za to co chciał wynieść i przy okazji zniszczył. Powiedziałem, że nie obchodzi mnie do kogo, niech dzwoni do wszystkich, żeby mu kasę przynieśli. Po 45 minutach łażenia, dzwonienia i płaczu w końcu dotarła kasa w dwóch ratach 😉 Wstydu się najadł w chuj i wątpię, że go kiedykolwiek zobaczę w sklepie, tak jak widuję tych, których zabiera policja…W następnym wypadku będzie inny wybór niż zapłacisz lub wzywamy policję. Tniemy łapę czy wzywamy policję 😉

  @lefkos poczytaj na stronie o formalnościach jakie trzeba spełnić. Podejrzewam, że te same co i przed ALMMĄ np. 🙂

  PS: Powodzenia dla Cohonesowiczów, którzy startują 🙂 W sumie to ciekawsza okazja niż kolejna z lokalnych gal amatorskich.

 6. Chlopaki mam pytanie pomoze ktos? Co trzeba zrobic zeby  stoczyc te amatorskie walki jakie formalnosci?, mam 28 lat moze jestem tez za stary?

  Nie jesteś za stary. Badania od lekarza sportowego i kowadło w łapie będą potrzebne.

 7. Wiesz kurwa, no chciałbym, zobaczy się.Ciężka sprawa, jeszcze z treneiro bym musiał pogadać, no i semestr zaliczyć.

  Dorzucam się do koksów. Musisz zainwestować w teścia, bo na razie jesteś jak Snoop Dog.

  A musisz być jak DMX.

 8. Chlopaki mam pytanie pomoze ktos? Co trzeba zrobic zeby  stoczyc te amatorskie walki jakie formalnosci?, mam 28 lat moze jestem tez za stary?

  Powiedz, że znasz kaczkę.

  To powinno starczyć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.