Jeszcze nie tak dawno menadżer Khabiba Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, zarzekał się w mediach, że to Tony Ferguson będzie kolejnym rywalem Rosjanina. W wywiadzie z Arielem Helwanim Abdelaziz jasno dał znać co myśli o potencjalnym pretendencie.

Tony jest 36-letnim, starym chudzielcem. Tym właśnie jest, chudzielcem, który jest naruszany przez rywali co walkę. Jest mentalnym karłem. Zablokował mnie raz na Twitterze, potem odblokował, potem zablokował Khabiba. Jest zdezorientowany. Tony będzie jedną z najłatwiejszych walk Khabiba… Nurmagomedov walczył z Barbozą, jednym z najlepszych, potem mierzył się z Iaquintą. Właśnie widzieliśmy co Al zrobił z Kevinem Lee. Ludzie mówią, że Khabib walczył z agentem nieruchomości… Ten agent nieruchomości jest niezłym wojownikiem. Ogarnijcie się. Khabib to jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe w historii MMA. Jego rekord oraz liczby to doskonale pokazują.

Ludzie nie wmówią mi, że Tony będzie pogromcą Khabiba. Jeśli tak jednak myślicie, zróbmy tę walkę. Myślę, że Khabib zniszczyłby Tony’ego, Poiriera i Ala w tę samą kur*a noc. Wszystkich wymienionych. Naprawdę w to wierzę. Pobiłby ich. Ten gość nie może być pokonany. Tylko Bóg może z nim zwyciężyć.

24 KOMENTARZE

 1. No to może w końcu zobaczę na własne oczy kto jest tym bogiem bo go szukam i szukam i nikt mi nie może go pokazać.

 2. Bóg i Allah to dwa odrębne byty, choć można się doszukiwać podobieństw, zwłaszcza, gdy mowa o starym Testamencie. Jednak w Europie nikt nie czci już Starego Testamentu (poza jakimiś promilami), więc porównanie z dupy. Zresztą, po co ja to w ogóle pierdolę…edit:ciekawe, które konto cohonesowe jest ich, albo jego. Bo widać, że kurwie czytajo…

 3. No to może w końcu zobaczę na własne oczy kto jest tym bogiem bo go szukam i szukam i nikt mi nie może go pokazać.

 4. To znaczy, że nawet jak jest faworytem z Tony'm i Dustinem to już z nimi nie musi walczyć? Khabib vs Tony musi się kurwa odbyć tak samo jak Jones vs DC 3. Wtedy będę spełniony.

 5. To znaczy, że nawet jak jest faworytem z Tony'm i Dustinem to już z nimi nie musi walczyć?

  To tylko bełkot łysego menago, który nie kocha własnych dzieci. Najważniejsze i tak jest to

 6. przypadkiem nie było wcześniej gościa, który pokonałby jezusa?

  poprawcie mnie, bo może coś pomyliłem?

 7. Nr. 1 żałosna postać świata MMA, nie ma nawet konkurencji.

  Niby można by z tym dyskutować

  Ale po co :fjedzia:

  Ale numer dwa zaraz za nim :danaillegal:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.