Jeszcze nie tak dawno menadżer Khabiba Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, zarzekał się w mediach, że to Tony Ferguson będzie kolejnym rywalem Rosjanina. W wywiadzie z Arielem Helwanim Abdelaziz jasno dał znać co myśli o potencjalnym pretendencie.

Tony jest 36-letnim, starym chudzielcem. Tym właśnie jest, chudzielcem, który jest naruszany przez rywali co walkę. Jest mentalnym karłem. Zablokował mnie raz na Twitterze, potem odblokował, potem zablokował Khabiba. Jest zdezorientowany. Tony będzie jedną z najłatwiejszych walk Khabiba… Nurmagomedov walczył z Barbozą, jednym z najlepszych, potem mierzył się z Iaquintą. Właśnie widzieliśmy co Al zrobił z Kevinem Lee. Ludzie mówią, że Khabib walczył z agentem nieruchomości… Ten agent nieruchomości jest niezłym wojownikiem. Ogarnijcie się. Khabib to jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe w historii MMA. Jego rekord oraz liczby to doskonale pokazują.

Ludzie nie wmówią mi, że Tony będzie pogromcą Khabiba. Jeśli tak jednak myślicie, zróbmy tę walkę. Myślę, że Khabib zniszczyłby Tony’ego, Poiriera i Ala w tę samą kur*a noc. Wszystkich wymienionych. Naprawdę w to wierzę. Pobiłby ich. Ten gość nie może być pokonany. Tylko Bóg może z nim zwyciężyć.

2 KOMENTARZE

  1. No to może w końcu zobaczę na własne oczy kto jest tym bogiem bo go szukam i szukam i nikt mi nie może go pokazać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.