Podczas wczorajszej gali UFC Fight Night 141 w Pekinie, na szlak zwycięstw po kiepskiej pierwszej połowie 2018 roku powrócił Francis N’Gannou (12-3), który w walce wieczoru błyskawicznie rozbił faworyzowanego Curtisa Blaydesa (10-2). Walka topowych zawodników królewskiej kategorii z pewnością zwróciła uwagę pozostałych notowanych w rankingu UFC zawodników, jednakże styl w jakim Predator skończył swój pojedynek nie zrobił wielkiego wrażenia na Alexeyu Oleiniku (57-11), który za pośrednictwem Twittera rzucił rękawice zwycięzcy walki wieczoru pekińskiej gali.

Dobra robota Francis. Cieszę się że wróciłeś na zwycięski szlak. Zróbmy to, spróbuj tego z boa dusicielem.

Oleinik to numer osiem oficjalnego rankingu UFC. Rosjanin posiada aktualnie serię dwóch zwycięstw, dwukrotnie kończąc pojedynki w pierwszych rundach – w maju poddając duszeniem Ezekiel Juniora Albiniego (14-4), a cztery miesiące później, w walce wieczoru moskiewskiej gali UFC poddając duszeniem zza pleców Marka Hunta (13-13). Nie jest jasne jak na taki pojedynek zapatruje się kameruński Predator, ponieważ na gorąco po gali wspomniał o trzech kompletnie innych nazwiskach, z którymi chętnie by się skonfrontował.

20 KOMENTARZE

 1. Ta walka by miała sens tylko wtedy, gdyby Alexey miał ciut lepszą stójkę i mógł przynajmniej defensywnie trochę wytrzymać na nogach, oraz lepsze obalenia – by przenieść walkę tam, gdzie sobie życzy.

  Bo tak to mimo sympatii do starego dusiciela, ale nie ma on jak wykorzystać argumentów na dużego silnego murzyna – zostanie przez niego zamęczony i ubity w stójce

 2. Miałby szanse. Nagannymi póki co ma tylko nieziemskie pierdolniecie. Olejnik choć stary grzyb, mógłby poskręcać w precel i powiem bez kozery, nawet w pierwszej rundzie.

 3. max 30 sekund i ten dziadek będzie leżał

  Dziadek zanim pomyśli czy przenieść walkę do parteru, to obudzi się w ruskim szpitalu

  Bo tak to mimo sympatii do starego dusiciela, ale nie ma on jak wykorzystać argumentów na dużego silnego murzyna

  Olejnik choć stary grzyb,

  Jedziesz dziadek!!!

  Poskręcaj murzynka!

 4. Byłem praktycznie pewny, że Hunto go szybko położy do snu, więc dlaczego mam nie być pewny Francisa?

 5. Panowie, Oleynik nie zdąży sprowadzić wielkiego czarnego mudżina na glebę. Nie ma ma to argumentów, jak już ktos wcześniej pisał. Ruski wąż ma już 70 walk na konce i zacny wiek. Po co mu obskoczyc na finiszu jego imponującej, co by nie mówić drogi tak solidny wpierdol. A kamerunski mandingo lubi sobie dobić gwoździa.

 6. Ten ukraiński rusek jeszcze mógłby zaskoczyć mimo swego sędziwego wieku, prawie 70 walk stoczonych więc wielkiego spoconego murzyna z pewnością się nie zlęknie, nie z takimi wariatami walczył! Ma Karola Bedorfa i Krzysia Kułaka na rozkładzie.

 7. Francis zawalczy z wygranym pojedynku Cigano vs. Tuivasa … nie bez powodu walki odbywają się praktycznie jedna po drugiej.

 8. Oleynik to z Tyburą zawalczy.

  Oby, bo to może być bardzo fajna walka, no i do ugrania dla Marcina.

  Edit: w sumie spoko zestawienie na Prahę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.