Zobaczcie pierwsze spotkanie oko w oko od czasu pierwszej walki Jona Jonesa oraz Alexandra Gustafssona, którzy już na UFC 232 ponownie zmierzą się w oktagonie UFC.

25 KOMENTARZE

 1. Po przeszłości i powrocie JJ to jest najgorsza rzecz jaką powinien robić i to jeszcze w pierwszej walce. Dla przykładu: Dochodzi do rękoczynów. Komisja uwala walkę i zawodników.

  Ale to tylko świadczy o niestabilności emocjonalnej i jednak nie górnolotnej inteligencji tego utalentowanego i obdarzonego warunkami fizycznymi zawódka.

 2. Przed walką przepychanki, rzucanie krzesłami, a potem "to tylko biznes".

  Na szczęście Bons jest tak pojebany, że wierzę, że trzymałby fason do końca

  :bayan:

 3. jak ja tego bambo nie cierpię:jimcarrey: , mimo że Gustafsson ostatnio wkurzał tymi różnymi tweetami to i tak mu kibicuje , to by było piękne gdyby skrócił konfidenta -narkomana

 4. Przed walką przepychanki, rzucanie krzesłami, a potem "to tylko biznes".

  Na szczęście Bons jest tak pojebany, że wierzę, że trzymałby fason do końca

  te interpretacje zachowania Conora są zabawne, czy on nie powiedział tego po rundzie którą wygrał?:beczka:

 5. Jones to w przeciwieństwie do McGregora wielki wojownik, twardy sukinsyn. I jemu wolno odepchnąć na bok Gusa który na te walkę nie zasłużył. Inna sprawa że Gustaffson cos czerwony na twarzy był, mówiąc cos kiwał głowa zaprzeczając…dziwna ta jego mowa ciała. Wygląda na to że przez ten czas poza sportem poświęcony na powiększanie rodziny zmiękł. Wszyscy fighterzy którzy ida w dzieci miękną…taka kolej rzeczy.

 6. Jones to w przeciwieństwie do McGregora wielki wojownik, twardy sukinsyn. I jemu wolno odepchnąć na bok Gusa który na te walkę nie zasłużył. Inna sprawa że Gustaffson cos czerwony na twarzy był, mówiąc cos kiwał głowa zaprzeczając…dziwna ta jego mowa ciała. Wygląda na to że przez ten czas poza sportem poświęcony na powiększanie rodziny zmiękł. Wszyscy fighterzy którzy ida w dzieci miękną…taka kolej rzeczy.

  Przecież Jones ma więcej dzieci od Gusa :beczka:

 7. te interpretacje zachowania Conora są zabawne, czy on nie powiedział tego po rundzie którą wygrał?:beczka:

  Po drugiej. Możesz sobie sprawdzić.

 8. Zrobił to by rozkręcić zainteresowanie. Nic więcej.

  Nie sądzę. Raczej oczekiwał najmniejszego gestu ze strony przeciwnika, który wskazywałby na brak respektu. A położenie rąk na biodrach było zawłaszczeniem przestrzeni Jonesa. Stąd eskalacja. Zabawne, bo ludzie często myślą, że to wszystko marketingowe akcje. A to po prostu hierarchia dominacyjna.

 9. Po drugiej. Możesz sobie sprawdzić.

  "It's only business" było po trzeciej 😉

  Ale już był na oparach, więc trzeba było się zabezpieczyć przed 4 i 5 rundą 🙂

 10. Nie sądzę. Raczej oczekiwał najmniejszego gestu ze strony przeciwnika, który wskazywałby na brak respektu. A położenie rąk na biodrach było zawłaszczeniem przestrzeni Jonesa. Stąd eskalacja. Zabawne, bo ludzie często myślą, że to wszystko marketingowe akcje. A to po prostu hierarchia dominacyjna.

  No to na pewno też, ale wypowiadał się o tym, że zrobił to dla fanów w wywiadzie z Helwanim, by podkręcić zainteresowanie.

 11. "It's only business" było po trzeciej 😉

  Ale już był na oparach, więc trzeba było się zabezpieczyć przed 4 i 5 rundą 🙂

  wnioski można różne wysnuwać, bo z tego co pamiętam, to prowokował uśmieszkami po dwóch pierwszych, trzecią było widać, że Khabib osłabł.

 12. Jones to w przeciwieństwie do McGregora wielki wojownik, twardy sukinsyn. I jemu wolno odepchnąć na bok Gusa który na te walkę nie zasłużył. Inna sprawa że Gustaffson cos czerwony na twarzy był, mówiąc cos kiwał głowa zaprzeczając…dziwna ta jego mowa ciała. Wygląda na to że przez ten czas poza sportem poświęcony na powiększanie rodziny zmiękł. Wszyscy fighterzy którzy ida w dzieci miękną…taka kolej rzeczy.

  Wytłumacz dlaczego mu wolno?? Co on jest na jakichś lepszych zasadach? Jeden może, a drugi nie?

 13. Wytłumacz dlaczego mu wolno?? Co on jest na jakichś lepszych zasadach? Jeden może, a drugi nie?

  Bo jest czarny.

  To się nazywa równość.

  Jeśli tego nie rozumiesz, że czarnemu wolno, a białemu nie, to jesteś jebanym rasistą i faszystą 🙂

  zgłaszam do #GazetaWyborcza i #HejtStop a także #NigdyWięcej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.