W P0łudniowej Korei ma wystartować nowa organizacja MMA – Fighter Mania Championship. Pierwsza gala ma się odbyć we wrześniu w Seulu. W barwach tej organizacji najprawdopodobniej zobaczymy kilku znanych zawodników w tym weteranów PRIDE Aleksandra Emelianenko (15-3-0) i Choi’a Mu Bae (8-3-0), a także pogromcę Fedora Emelianenko, i mistrza świata w Sambo Blagoia Ivanova (0-0) (Oto jak translator koreańskiego przetłumaczył mi opinię na temat Ivanova: „Sambo człowiek wygrać HYODORU”). Cała trójka potwierdziła swój udział.

FMC ma także zamiar organizować amatorskie turnieje w Korei, mające na celu „wyłowienie” młodych talentów.

Ponadto organizacja negocjuje z takimi zawodnikami jak Mirko Filipovic (24-6-2), Jerome Le Banner (3-1-1) i Mark Hunt (5-5-0). Oprócz tego Koreańczycy zamierzają „zebrać” całą rodzinę Emelianenko. Czyli po zdobyciu Alexa, na celowniku znajduje się Fedor (29-1-), oraz najmłodszy Ivan (0-0).

Źródło: kamipro, nightmareofbattle

3 KOMENTARZE

  1. Jemieljanenko jest masakrycznie popularny w Korei Pd, wiec Iwanow zostal zakontraktowany juz jakis czas temu przez koreanska organizacje Sambo i jest tam ogolnie znany jako „Czlowiek ktory pokonal Fiodora” 😀

  2. Wiecie może czy trzeci Emelianenko ma jakieś znaczące sukcesy w sambo? Ciekawe czy jest choć w połowie tak dobry jak bracia. Na miejscu ich rodziców otworzył bym fabryke dzieci bo te ewidentnie umieją robić:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.