Alex.Judgement

(Fot. Vitaliy Belousov / RIA Novosti) Okazuje się, że autor największych skandali w historii mieszanych sztuk walki na wschód od Bugu – rosyjski ciężki Alexander Emelianenko (MMA 23-7) odsiadując wyrok w kolonii karnej, prawdopodobnie nie zamierza wcale kończyć kariery zawodniczej! Przypomnijmy… we wtorek młodszy z braci Emelianenko został skazany na cztery i pół roku pozbawienia wolności za gwałt na kobiecie sprzątającej jego apartament i kradzieży dokumentów poszkodowanej. Wbrew wszystkim przeszkodom rosyjski zawodnik podobno ma zamiar wykorzystać ten czas i w miarę możliwości utrzymać aktualną formę, a po zakończeniu kary wrócić do występów na profesjonalnym ringu. Czas pokaże czy „amatorowi krymskich win” uda się osiągnąć w zakładzie karnym to, czego nie zrealizował „ryży tarzan, syn swaroga”, czyli popularny Vyacheslav Datsik w zakładzie psychiatrycznym… wszak Rosja to stan umysłu.

Oleg.Raevskiy.Alex.Menago

Petersburski przedsiębiorca Olega Raevskiy – przedstawiany przez rosyjskie „brukowce” jako promotor Alexandra Emelianenko – na łamach „opiniotwórczego” LifeNews.ru zapewnił, że po odsiadce zakontraktuje swojemu zawodnikowi pojedynek, jak również w trakcie odbywanie kary zatrudni mu specjalistę dietetyka:

Po tym, jak zostaniemy poinformowani o dokładnym miejscu odosobnienia, planujemy zatrudnić tam trenera i dietetyka, który będzie mu rozpisywał sportową dietę. Jeżeli tego nie zrobimy, zawodnik może być niedysponowany fizycznie i psychicznie w momencie opuszczenia więzienia. Oczywiście, nie zamierza kończyć kariery. Jeżeli wyrok będzie utrzymany i nie zmieni się, to jemu zostało do odsiedzenia trzy i pół roku. W chwili wyjścia na wolność będzie mieć 36-37 lat. Dla zawodnika wagi ciężkiej to żaden wiek, to normalny wiek dla zawodnika. Będzie trenować i występować.

Polina.Emelianenko

Krótkiej wypowiedzi dla wspomnianego wyżej rosyjskiego serwisu udzieliła także żona zawodnika Polina Emelianenko. Kobieta powiedziała, że jej mąż przeżywa w tym momencie trudne chwile, a ona wierzy w jego niewinność:

Po ogłoszeniu wyroku nie dali nawet nam porozmawiać, ale sądzę, że on znajduje się teraz w stanie depresji. Na miejscu ma wszystko zapewnione, planuję go odwiedzić. Będę przychodziła na „krótkie” i „długie” widzenia oraz pisała listy. Dzięki Bogu, będzie mógł komunikować się za pomocą Internetu. Mam nadzieję, że mój mąż zostanie uniewinniony. Ja nawet na sekundę nie zwątpiłam w jego niewinność, ale widocznie sąd postanowił inaczej. Z poszkodowaną nigdy nie rozmawiałam. Znam dobrze swojego męża i jemu wierzę. Nie mam powodu by ufać słowom tej kobiety. Całe oskarżenie jest oparte tylko i wyłącznie na jej zeznaniach i nie ma innych dowodów winy mojego męża.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

3 KOMENTARZE

  1. [​IMG]

    Czy pani Polina to ta, która zapałała miłością do naszego pogromcy niedźwiedzi, kiedy siedział już w kiciu?
    Nie mnie osądzać, jest jednak spora szansa, że Alex w tym związku to ten "normalny":crazy:.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.