Meksykańscy fani MMA nie tracą czasu. Nie zdążyły minąć 24 godziny od gali UFC 285, na której to Alexa Grasso sensacyjnie poddała Valentinę Shevchenko zdobywając tym samym pas kategorii muszej, a na jednym z meksykańskich budynków zdążyło pojawić się graffiti z jej podobizną.

Na mającej miejsce w Las Vegas gali UFC 285, Meksykanka Alexa Grasso sprawiła sporą niespodziankę pokonując byłą już mistrzynię przez duszenie w czwartej odsłonie pojedynku. Walka od samego początku wyglądała na dosyć wyrównaną. Obie panie toczyły wyrównany stójkowy pojedynek, przerywany akcjami zapaśniczo-parterowymi ze strony wyczuwającej zagrożenie Shevchenko. W czwartej rundzie Kirgizka wystrzeliła obrotowym kopnięciem, które nie doszło celu. Grasso wykorzystała skrzętnie tą sytuację abt zdobyć jej plecy. Meksykanka zapięła duszenie i po chwilowej pracy nad duszeniem, Shevchenko została zmuszona do odklepania.

Mode Orozco, znany z wcześniejszych prac innych meksykańskich zawodników, postanowił i tym razem uwiecznić mural z podobizną Alexy Grasso. W przeszłości Orozco tworzył grafitti przedstawiające Brandona Moreno oraz Yaira Rodrigueza zdobywających mistrzowskie pasy. Trzeba przyznać, że szybkość działania meksykańskiego grafika jest godna podziwu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Strawweight

3,073 komentarzy 9,643 polubień

Dana czerwony z zachwytu, już liczy peso z przyszłych PPV.
Duży kraj w tych samych strefach czasowych co USA. Co prawda nie bogaty ale też i nie jakoś bardzo biedny. Niedługo otworzą tam jeszcze UFC PI... dobrze to wygląda :tysonhappy:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Maximal
Maximal

Oplot Challenge
Welterweight

47 komentarzy 153 polubień

Teraz tylko zrobić galę w Meksyku
Yair vs Volk
Moreno vs Pantoja 2
Grasso vs Shevchenko 2
:antonio: :antonio:

Odpowiedz polub

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,796 komentarzy 20,677 polubień

Meksyk jak szybko zdobył 3 mistrzów :benny:

Odpowiedz polub