Alexa Grasso

Alexa Grasso uznała, że koniecznie musi wystąpić na wielkiej gali UFC 306 w hali The Sphere w Las Vegas z okazji święta niepodległości Meksyku. Chciałaby zawalczyć tam ramię w ramię z Conorem McGregorem.

Gala w hali The Sphere odbędzie się 14 września i zaczyna być promowana jako największe wydarzenie w historii UFC. Z okazji odbywającej się w ten weekend w Las Vegas gali UFC 303 oraz wydarzenia International Fight Week, na hali The Sphere pojawiły się już iluminacje świetlne, zapowiadające galę Noche UFC:

Wobec tego głos zabrała reprezentantka Meksyku Alexa Grasso, która w rozmowie z dziennikarzami u podnóża The Sphere wyraziła nadzieję, że z okazji święta niepodległości Meksyku będzie mogła zawalczyć na tej gali w mistrzowskiej trylogii przeciw Valentinie Shevchenko:

Taki jest plan, to jest walka, w której chcę wziąć udział. Muszę być częścią Noche UFC. Jak mogłabym nie zawalczyć na Noche UFC w tym roku? Naprawdę mam wielką nadzieję, że ona zaakceptuje to starcie. Cóż, to byłoby dobre dla nas obu.

Choć karta walk jest jeszcze daleka od potwierdzonej, Grasso chciałaby zobaczyć na niej wielkie nazwiska pokroju Conora McGregora, Maxa Hollowaya, czy Seana O’Malleya. Jak wspomniała, nieustannie dopytuje szefostwo UFC o szczegóły:

Bardzo chciałabym dzielić galę z Conorem McGregorem. To byłoby wielkie wydarzenie. Nasze flagi są trochę podobne [Irlandii i Meksyku – przyp. red.], więc byłoby to wspaniałe doświadczenie.

Pytam ich codziennie! Dopytuję każdego dnia! Wiecie, Mick Maynard odpowiada: „Alexa, no weź”, a ja na to: „Mick, proszę! Proszę, powiedz mi, jak wygląda sytuacja!”. Więc cóż, po prostu sobie żyję, czekam i trenuję. To najważniejsze, co mogę teraz zrobić. To będzie wielka gala, jestem tego pewna.

Alexa Grasso i Valentina Shevchenko występują obecnie w programie The Ultimate Fighter 32 w roli trenerek. Jest to podprowadzenie pod ich trzecią z kolei walkę mistrzowską w dywizji muszej kobiet. Obecnie stan rywalizacji obejmuje jedno zwycięstwo Meksykanki oraz niejednogłośny remis w drugim starciu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Hellah
Hellah

PRIDE FC
Lightweight

6,330 komentarzy 20,720 polubień

Bardzo chciałabym dzielić galę z Conorem McGregorem. To byłoby wielkie wydarzenie.

Wiadomo, każdy by chciał, $$ z PPV będą się zgadzać.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,095 komentarzy 24,023 polubień

"Nie dla psa, Krula kiełbasa!", Alka :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Lightweight

863 komentarzy 4,693 polubień

Alexa Grasso i

największe wydarzenie w historii UFC

to oksymoron

Odpowiedz polub

Avatar of Slavic Warriot
Slavic Warriot

Legacy FC
Bantamweight

1,857 komentarzy 9,561 polubień

Przerwa na kibel przyda się jak najbardziej :goldi:

Odpowiedz 1 Like