Alex Pereira odpowiedział na słowa Anthony’ego Smitha, który niedawno krytycznie wypowiedział się na temat debiutu „Poatana” w kategorii półciężkiej w oktagonie UFC.

Pereira udanie zadebiutował w kategorii półciężkiej UFC, kiedy to na lipcowej gali UFC 291 pokonał Jana Błachowicza przez decyzję sędziowską. Jego występ krytycznie skomentował jednak Anthony Smith, który stwierdził, że „Poatan” nie jest już tak groźny w nowej dywizji, jak było to w kategorii średniej. Brazylijczyk na swoim kanale na YouTube odpowiedział na słowa Smitha, który na UFC w Singapurze w miniony weekend pokonał Ryana Spanna.

Zawsze widzę Smitha jak gada, szczególnie o mnie. Krytykuje, nie wiem o co mu chodzi. Mówił też źle o innych, a wypowiada się zawodnik, który nie robi wagi. Gość, który miał być zastępstwem do walki mistrzowskiej i nie zrobił przed nią wagi. To pokazuje dlaczego nie osiąga sukcesów.

Dzisiaj najlepiej bawi się, gdy krytykuje innych. Kocha być w centrum uwagi, ale nie pokazuje się na swoich walkach… Krytykuje mnie i teraz się nad tym zastanawiam. Jestem tutaj nowy, cieszę się swoimi sukcesami. Ten gość jest sfrustrowany, bo ja zarabiam pieniądze, będę bił się kolejny raz o mistrzowski pas po wejściu do nowej dywizji, wszyscy zwracają na mnie uwagę. Jesteś zgorzkniałym człowiekiem. Jedyni goście, którzy źle wypowiadają się o mnie to właśnie ludzie jak Anthony Smith, którzy najlepsze lata ma już za sobą.

Pereira nie był pod wrażeniem walki Smitha ze Spannem, którą ostatecznie wygrał „Lionheart” przez kontrowersyjną decyzję sędziowską. Smith to obecnie numer 8. rankingu kategorii półciężkiej UFC, kiedy to Pereira zajmuje 3. miejsce w tym zestawieniu po zaledwie jednej walce. W przeszłości Smith miał szansę na zdobycie pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC, ale przegrał z Jonem Jonesem na UFC 235 w marcu 2019 roku.

Amerykanin aż 34 z 37 wygranych w przeszłości zdobywał przez skończenia przed czasem. 35-latek w ostatnich 4 pojedynkach ma bilans 2-2. Na swoim koncie ma starcia z m.in. Magomedem Ankalaevem, Gloverem Teixeirą, Alexandrem Gustafssonem czy Mauricio „Shogun” Ruą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Bantamweight

2,726 komentarzy 5,436 polubień

Ciężko się nie zgodzić :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,365 komentarzy 36,325 polubień

Co tam Smith będzie o Alexie gadał jak go Spann prawie zabił

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Lightweight

6,438 komentarzy 34,119 polubień

Niech zestawiaja Smitha z Blachowiczem. Blachowicz przynajmniej bedzie miec szanse na odbudowanie sie po 2 porazkach z rzedu.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Olo
Olo

KSW
Welterweight

5,301 komentarzy 28,598 polubień

Smith z Jankiem
Patataj z ciapatym o pretendenta
Spann do wyjebania

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

UUU Poatan naznaczył kolejnego rywala w oktagonie :jjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of vitas
vitas

Bellator
Featherweight

4,050 komentarzy 20,937 polubień

Smith to przereklamowane bumisko wypromowane na zwłokach Lombarda i Shoguna.
Każdy mocniejszy rywal robił go jak chciał.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Bantamweight

1,889 komentarzy 2,932 polubień

Po co Smith z Jankiem jak Walker wyżej od niego w rankingu i większa szansa że Janek znowu jakieś KO wyczaruje na tej szklance
W obu przypadkach przegrana Janka mówi nam, że nie ma co już liczyć na sukcesy z topką, a wygrana z Walkerem znaczy więcej niż z workiem treningowym Smithem

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,638 komentarzy 25,598 polubień

A Smith czasem nie celuje w walkę o pas po tym spektakularnym zwycięstwie? :roberteyeblinking:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

EFC Africa
Welterweight

2,886 komentarzy 5,204 polubień

Ta kategoria to i tak jest piach że szkoda gadać. Jak nie kontuzje to mistrzowie na jedną obronę pasa i do widzenia:fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień

świadomość_liczb

Jungle Fight
Welterweight

299 komentarzy 1,182 polubień

Alex Pereira odpowiedział na słowa Anthony'ego Smitha, który niedawno krytycznie wypowiedział się na temat debiutu "Poatana" w kategorii półciężkiej w oktagonie UFC.

Pereira udanie zadebiutował w kategorii półciężkiej UFC, kiedy to na lipcowej gali UFC 291 pokonał Jana Błachowicza przez decyzję sędziowską. Jego występ krytycznie skomentował jednak Anthony Smith, który stwierdził, że "Poatan" nie jest już tak groźny w nowej dywizji, jak było to w kategorii średniej. Brazylijczyk na swoim kanale na YouTube odpowiedział na słowa Smitha, który na UFC w Singapurze w miniony weekend pokonał Ryana Spanna.

Pereira nie był pod wrażeniem walki Smitha ze Spannem, którą ostatecznie wygrał "Lionheart" przez kontrowersyjną decyzję sędziowską. Smith to obecnie numer 8. rankingu kategorii półciężkiej UFC, kiedy to Pereira zajmuje 3. miejsce w tym zestawieniu po zaledwie jednej walce. W przeszłości Smith miał szansę na zdobycie pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC, ale przegrał z Jonem Jonesem na UFC 235 w marcu 2019 roku.

Amerykanin aż 34 z 37 wygranych w przeszłości zdobywał przez skończenia przed czasem. 35-latek w ostatnich 4 pojedynkach ma bilans 2-2. Na swoim koncie ma starcia z m.in. Magomedem Ankalaevem, Gloverem Teixeirą, Alexandrem Gustafssonem czy Mauricio "Shogun" Ruą.

Pereira ruga Smitha
Włamywacz rabuje Smitha
Glover rucha Smitha

Na miejscu Antoniego unikałbym eventów sponsorowanych przez literkę "r" :)

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of dizel77
dizel77

UFC
Middleweight

12,262 komentarzy 30,248 polubień