
Alex Pereira zameldował się już w Salt Lake City przed swoją walką z Janem Błachowiczem, do której dojdzie za niespełna 2 tygodnie na UFC 291 właśnie w Utah w USA. Dla Pereiry będzie to debiut w kategorii półciężkiej największej organizacji MMA na świecie.
Pereira zadebiutuje w nowej dla siebie dywizji wagowej po porażce z Israelem Adesanyą na UFC 287 w Miami w kwietniu tego roku. „Poatan” otrzymał ogromną szansę od UFC na walkę w kategorii półciężkiej z byłym mistrzem, Janem Błachowiczem. Potencjalną wygraną Brazylijczyk może zapewnić sobie starcie o pas mistrzowski, który obecnie jest bez właściciela, po tym jak Jamahal Hill doznał kontuzji i zwakował tytuł. Zobaczcie ostatnie tygodnie przygotowań Pereiry na walkę z Polakiem, które odbyły się w lesie w Salt Lake City.
36-letni Pereira (7-2 MMA) po walkach w kategorii średniej i zdobyciu tam tytułu mistrzowskiego UFC spróbuje swoich sił w dywizji do 93 kilogramów. „Poatan” to były podwójny mistrz organizacji kickboxerskiej GLORY. Brazylijczyk 6 z 7 wygranych w klatce MMA zdobywał przez KO/TKO. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Seanem Stricklandem czy Israelem Adesanyą. W ostatnim pojedynku został znokautowany właśnie przez „The Last Stylebendera” na gali UFC 287 w Miami. Obecnie zajmuje on 2. miejsce w rankingu kategorii średniej UFC. Ostatnio wyprzedził go w zestawieniu Dricus Du Plessis.



























13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Shark Fights Heavyweight
Legacy FC Featherweight
Shark Fights Lightweight
Legacy FC Flyweight
KSW Heavyweight
ONE FC Bantamweight
WSOF Strawweight
KSW Featherweight
UFC Heavyweight
Vale Tudo Championship
PRIDE FC Middleweight
Brutaal Bantamweight
UFC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/68750/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>