Alex Pereira

Główna gwiazda nadchodzącej gali UFC 300, Alex Pereira, podzielił się swoją opinią na temat dwóch ostatnich rywali – Jiriego Prochazki i Jamahala Hilla. Zdaniem Brazylijczyka, Prochazka jest z tej dwójki lepszym zawodnikiem.

Walką wieczoru jubileuszowej gali UFC 300 będzie pojedynek o pas mistrzowski dywizji półciężkiej, w którym mistrz Alex Pereira podejmie byłego mistrza, Jamahala Hilla. Pereira czempionem w tej kategorii został po znokautowaniu w drugiej rundzie kolejnego byłego mistrza, Jiriego Prochazki, w listopadzie na UFC 295. W rozmowie na kanale SHAK MMA Brazylijczyk porównał swoich dwóch ostatnich przeciwników:

Myślę, że Jiri jest bardziej dokładny i precyzyjny w swoich ciosach, jego styl walki jest bardzo płynny, skoordynowany. Jamahal Hill kładzie większy nacisk na siłę ciosu, co również czyni go niebezpiecznym przeciwnikiem, ponieważ nikt nie chce zostać trafiony i polec w walce. Ale jeśli porównujemy poziom umiejętności, Jiri Prochazka jest lepszy.

Jamahal Hill na 12 wygranych walk w karierze 7 skończył przez nokaut. W samym UFC tych nokautów ma na koncie cztery. Jiri Prochazka wygrał z kolei w karierze 29 walk, z czego aż 25 przez nokaut. Czech również zawita w oktagonie na nadchodzącej gali UFC 300 – zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem.

Transmisja jubileuszowej gali UFC 300 rozpocznie się o północy w nocy z najbliższej soboty (13 kwietnia) na niedzielę wraz z pierwszym, niezwykle wybuchowym pojedynkiem Deiveson Figueiredo vs Cody Garbrandt. Karta wstępna z udziałem Jiriego Prochazki rozpocznie się o godzinie 2:00, a karta główna, którą zakończy walka Pereira vs Hill, wystartuje o godzinie 4:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,004 komentarzy 4,305 polubień

Zgadzam się :goldi: :redford:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Featherweight

1,487 komentarzy 4,990 polubień

Ja się nie zgadzam. Może z rok temu bym się zgodził bez cienia wątpliwości jednak Hill w walce z Gloverem pokazał się z dobrej strony, a znowu Jiri wypadł fatalnie w walce z Alexem.
Jiri pływał po ciosach w większości swoich walk, i nie zdziwi mnie ze jak jeszcze raz ktoś mu zaserwuje KO, to zaliczy zjazd formy jak np. Reyes

Odpowiedz polub