Israel Adesanya krótko ocenił występ Alexa Pereiry na UFC 291 w walce z Janem Błachowiczem. „The Last Stylebender” zgodził się z werdyktem sędziów i wierzył, że to „Poatan” zwyciężył w pojedynku z Polakiem.

Pereira zadebiutował w nowej kategorii wagowej, półciężkiej, w oktagonie UFC po przegranej z Israelem Adesanyą przez nokaut na UFC 287 w Miami w kwietniu tego roku. „Poatan” wygrał z Janem Błachowiczem przez decyzję sędziowską po ciężkiej i wyrównanej walce. Teraz prawdopodobnie otrzyma szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego dywizji do 93 kilogramów UFC, który nie ma właściciela. Na swoim kanale na YouTube, Israel Adesanya krótko ocenił występ Pereiry na UFC 291.

Alex wygrał – wyglądał dobrze w kategorii półciężkiej. Należy również wziąć pod uwagę klimat w Salt Lake City – jest tam inne powietrze. Jan jest przebiegły. Dobrze próbował wygrać jeszcze tę walkę, ale to nie wystarczyło. Teraz czas na walkę Alexa z Jirim Prochazką o pas mistrzowski UFC, tak przynajmniej zakładam.

Pereira był kontrolowany przez Błachowicza przez pierwszą rundę, ale Adesanya przewidział taki scenariusz i wierzył, że Polak będzie próbował przenieść walkę do parteru i wykorzystać tam swoją przewagę. „Poatan” później dobrze wybronił jego próby poddania i w drugiej rundzie zmęczył Błachowicza w stójce. Trzecia runda była wyrównana, ale ostatecznie 2 z 3 sędziów punktowych oceniło, że to Pereira wygrał pojedynek. Adesanya wychwalał obronę obaleń Pereiry w kolejnych po pierwszej rundzie odsłonach walki. „The Last Stylebender” w przeszłości wspominał, że jest otwarty na trzecie starcie w oktagonie UFC z Alexem Pereirą, ale jego stawką musiałby być pas mistrzowski kategorii półciężkiej. „Poatan” wierzy, że obaj panowie powinni trzeci raz zmierzyć się ze sobą w kategorii średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

1

2,786 komentarzy 2,734 polubień

Israel Adesanya krótko ocenił występ Alexa Pereiry na UFC 291 w walce z Janem Błachowiczem. „The Last Stylebender” zgodził się z werdyktem sędziów i wierzył, że to „Poatan” zwyciężył w pojedynku z Polakiem. Pereira zadebiutował w nowej kategorii wagowej, półciężkiej, w oktagonie UFC po przegranej z Israelem Adesanyą przez nokaut na UFC 287 w Miami

Odpowiedz polub

click to expand...