Alex Morono zaakceptował z krótkim wyprzedzeniem walkę z Donaldem Cerrone na UFC Vegas 26. Początkowo „Kowboj” miał zmierzyć się z Diego Sanchezem, lecz ten wycofał się z majowego pojedynku. Morono i Cerrone zgodzili się na walkę na zbliżającej się gali UFC w Las Vegas. Będzie to druga atrakcja tego wieczoru.

Morono (18-7, 1 NC MMA) w ostatniej walce przegrał z byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, Anthonym Pettisem przez decyzję sędziowską. Jego bilans w ostatnich 4 walkach wynosi 2-2. W swojej karierze wygrywał z m.in. Maxem Griffinem czy Joshem Burkmanem.

Ostatnie starcie „Kowboja” (36-15 MMA) to pojedynek bez rozstrzygnięcia z Niko Price’em. Wcześniej Cerrone przegrał cztery pojedynki z rzędu, kolejno z Tonym Fergusonem, Justinem Gaethjem, Conorem McGregorem i Anthonym Pettisem. 38-latek pod szyldem organizacji UFC wygrywał między innymi z Alem Iaquintą, Alexandrem Hernandezem, Mike’iem Perrym czy Yancym Medeirosem. 27 z 36 wygranych w swojej karierze zdobywa kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Vvallachia

BAMMA </br><b> Welterweight</b>

897 komentarzy 774 polubień

Pojebało mi się z Moreno i myślałem "To z ilu kilo on kurwa tnie"

Odpowiedz 1 Like