Alex Morono zaakceptował z krótkim wyprzedzeniem walkę z Donaldem Cerrone na UFC Vegas 26. Początkowo „Kowboj” miał zmierzyć się z Diego Sanchezem, lecz ten wycofał się z majowego pojedynku. Morono i Cerrone zgodzili się na walkę na zbliżającej się gali UFC w Las Vegas. Będzie to druga atrakcja tego wieczoru.

Morono (18-7, 1 NC MMA) w ostatniej walce przegrał z byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, Anthonym Pettisem przez decyzję sędziowską. Jego bilans w ostatnich 4 walkach wynosi 2-2. W swojej karierze wygrywał z m.in. Maxem Griffinem czy Joshem Burkmanem.

Ostatnie starcie „Kowboja” (36-15 MMA) to pojedynek bez rozstrzygnięcia z Niko Price’em. Wcześniej Cerrone przegrał cztery pojedynki z rzędu, kolejno z Tonym Fergusonem, Justinem Gaethjem, Conorem McGregorem i Anthonym Pettisem. 38-latek pod szyldem organizacji UFC wygrywał między innymi z Alem Iaquintą, Alexandrem Hernandezem, Mike’iem Perrym czy Yancym Medeirosem. 27 z 36 wygranych w swojej karierze zdobywa kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

15,593 komentarzy 34,436 polubień

Pojebało mi się z Moreno i myślałem "To z ilu kilo on kurwa tnie"

Odpowiedz 1 Like