Alex Caceres złamał rękę w pierwszej rundzie pojedynku z Gigą Chikadze na gali UFC w Singapurze w miniony weekend. Zawodnik opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z badania, które pokazuje kontuzję.
Caceres zmierzył się z Chikadze na minionej gali UFC w Singapurze w zeszły weekend w pojedynku czołowych zawodników kategorii piórkowej organizacji. Dla “Ninja” był to powrót po długiej przerwie od startów, a doświadczony Caceres wszedł do oktagonu po dwóch wygranych z rzędu. Po walce, na swoim profilu na Instagramie, zawodnik poinformował, że po pierwszym kopnięciu w wykonaniu Chikadze, złamał rękę.
Złamałem rękę blokując wysokie kopnięcie w pierwszej rundzie, starałem się z całych sił, żeby wygrać, ignorując ból. Gratulacje dla Gigi Chikadze za świetną walkę.
Caceres (21-14 MMA) to niezwykle doświadczony zawodnik, który na swoim koncie ma aż 28 pojedynków w oktagonie UFC. Jego bilans wynosi 16-12. 8 razy był nagradzany przez organizację bonusami po galach. W przeszłości mierzył się z m.in. Danielem Pinedą, Kronem Gracie, Chase’em Hooperem czy Julianem Erosą. 11 z 21 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 15. miejsce w rankingu dywizji do 66 kilogramów największej organizacji MMA na świecie.
4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
KSW Middleweight
WSOF Lightweight
EFC Africa Middleweight
Bellator Lightweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/69412/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>