Alex Caceres złamał rękę w pierwszej rundzie pojedynku z Gigą Chikadze na gali UFC w Singapurze w miniony weekend. Zawodnik opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z badania, które pokazuje kontuzję.

Caceres zmierzył się z Chikadze na minionej gali UFC w Singapurze w zeszły weekend w pojedynku czołowych zawodników kategorii piórkowej organizacji. Dla „Ninja” był to powrót po długiej przerwie od startów, a doświadczony Caceres wszedł do oktagonu po dwóch wygranych z rzędu. Po walce, na swoim profilu na Instagramie, zawodnik poinformował, że po pierwszym kopnięciu w wykonaniu Chikadze, złamał rękę.

Złamałem rękę blokując wysokie kopnięcie w pierwszej rundzie, starałem się z całych sił, żeby wygrać, ignorując ból. Gratulacje dla Gigi Chikadze za świetną walkę.

Caceres (21-14 MMA) to niezwykle doświadczony zawodnik, który na swoim koncie ma aż 28 pojedynków w oktagonie UFC. Jego bilans wynosi 16-12. 8 razy był nagradzany przez organizację bonusami po galach. W przeszłości mierzył się z m.in. Danielem Pinedą, Kronem Gracie, Chase’em Hooperem czy Julianem Erosą. 11 z 21 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 15. miejsce w rankingu dywizji do 66 kilogramów największej organizacji MMA na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Olo
Olo

KSW
Welterweight

5,386 komentarzy 28,965 polubień

Ten to chociaż wrzucił zdjęcie potwierdzające kontuzję, nie jak inni zawodnicy, którzy w trakcie obozu tydzień przed walką granaty własnymi ciałami zasłaniają i dlatego forma nie zagrała. :werdum:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Featherweight

2,762 komentarzy 5,526 polubień

Szkoda kurde bo będzie z 9 mies pauzy :/

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Middleweight

2,063 komentarzy 4,474 polubień

No bez przesady, akurat złamanie to lepsze co mogło go spotkać z kontuzji, 4 tyg. usztywniacza i jeszcze kilka wzmocnienia i może robić sparingi :roberteyeblinking:
Poważnie złamał to ostatnio nasz rodak psychę swojemu przeciwnikowi, pozdro Michał :mamed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

WSOF
Featherweight

3,164 komentarzy 5,866 polubień

No bez przesady, akurat złamanie to lepsze co mogło go spotkać z kontuzji, 4 tyg. usztywniacza i jeszcze kilka wzmocnienia i może robić sparingi :roberteyeblinking:

Zastrzyki z BPC i szybciutko mu się zrośnie. A nie, zaraz wejdzie USADA z wiadomością że to nielegalne :danaillegal:

Odpowiedz polub