
Potwierdziły się informacje na temat kolejnej walki w oktagonie brata Ilii Topurii, Aleksandre Topurii. Zawodnik zmierzy się z bardziej doświadczonym Bekzatem Almakhanem na gali w Katarze. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada.
Topuria (6-1 MMA) w debiucie w oktagonie UFC pokonał Colby’ego Thicknesse’a. 29-latek 5 z 6 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Do walk przygotowuje się oczywiście z m.in. swoim bratem, mistrzem kategorii lekkiej UFC, Ilią Topurią.
Almakhan (12-2 MMA) wróci do oktagonu po wygranej z Bradem Katoną. W przeszłości bił się z m.in. Umarem Nurmagomedovem, z którym przegrał w debiucie w oktagonie UFC. 27-latek aż 11 z 12 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.


























1 reply
...wczytuję komentarze...
Roshi
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/81549/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>