Organizacja spełniła życzenie Stefana Struve, który chciał walki z Alexandrem Volkovem. Starcie dwóch ciężkich będzie główną atrakcją gali UFC w Rotterdamie, która odbędzie się 2 września.

W tym samym miejscu Struve wygrał przez błyskawiczny nokaut z Antonio Silvą w maju 2016 roku.

Struve (28-8 MMA) w ostatniej walce poddał naszego rodaka, Daniela Omielańczuka na UFC 204. W lutym miał on walczyć z Juniorem dos Santosem, jednakże kontuzja wykluczyła go z gali.

Volkov (28-6 MMA) jest niepokonany w UFC. Wygrywał tam z Royem Nelsonem oraz Timothy Johnsonem. Były mistrz Bellator MMA oraz M-1 w przeszłości pokonywał takich rywali jak Brett Rogers czy Ricco Rodriguez.

7 KOMENTARZE

  1. Wychodzi na to, że okazalismy się banda niewdzięcznych chujów narzekając na  Crocopa z Gonzaga. Ciekawość zżera co zaoferują na październik w Trójmieście.

  2. Słabo strasznie, tak się cieszyłem na wyjazd do Holandii, pozostanie mi cieszyć się tylko aspektami poza sportowymi 😀

  3. Wychodzi na to, że okazalismy się banda niewdzięcznych chujów narzekając na  Crocopa z Gonzaga. Ciekawość zżera co zaoferują na październik w Trójmieście.

    To wygląda jakby z powodu szału związanego z 1 galą i widocznego zapotrzebowania na UFC w NL po prostu sobie odpuścili i zrobili budżetową galę bo i tak się sprzeda. W PL paradoksalnie gala w KRK może pomóc tej z 3City bo wiedzą już że z taką imprezą nie sprzedadzą nic #prayforergo

  4. Wychodzi na to, że okazalismy się banda niewdzięcznych chujów narzekając na  Crocopa z Gonzaga. Ciekawość zżera co zaoferują na październik w Trójmieście.

    Ale rok temu mieli fajna rozpiske z mega walka wieczoru… Może u nas będzie na odwrot teraz…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.