albert_odzimkowski

Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie potwierdzić, iż dwaj świetni zawodnicy MMA wagi półśredniej, Albert Odzimkowski z Radomia oraz Emil Weber Meek z Norwegii, zmierzą się ze sobą podczas nadchodzącej gali FEN 8 „Sumer Edition” w Kołobrzegu w dniu 31-go lipca 2015 roku. Pojedynek wejdzie w skład głównej karty walk i odbędzie się w limicie do 77 kg.

Utalentowany, 26-letni Albert Odzimkowski reprezentujący Szkołę Walki Drwala wchodzi w skład czołówki polskiej wagi półśredniej. Jest wychowankiem Radomskiego Klubu Taekwondo, a profesjonalną karierę rozpoczął w 2010 roku wygrywając efektownie w kolejnych siedmiu walkach. Pierwszej porażki doznał dopiero w międzynarodowym starciu z jednym z najlepszych w Europie i będącym aktualnie zawodnikiem UFC, Mickaelowi Lebout z Francji. W debiucie na FEN 7 także niestety po zaledwie jednym błędzie uległ najlepszemu litewskiemu zawodnikowi Minadugasowi Verzbickasowi. Odzimkowski stoczył 9 walk, z czego 7 wygrał. Mierzy 182 cm i waży 77 kg.

Emil Weber Meek jest równolatkiem Polaka i reprezentuje klub MMA Trondheim. Jest znany polskim kibicom i po raz drugi w tym roku zjawi się w naszym kraju. W trakcie jednej z gal stoczył pojedynek z Piotrem Danelskim z Olsztyna, a werdykt był kontrowersyjny i krzywdzący dla silnie zbudowanego Norwega o przydomku „Hulk”. Ostatecznie, po proteście, zmieniono go na „no contest”. Miejmy nadzieję, że tym razem takich kontrowersji nie będzie. Jest niezwykle ekspresyjnym i kreatywnym zawodnikiem. Webber Meek, stoczył 7 walk, z czego 5 wygrał. Mierzy 180 cm i waży 77 kg.

Bilety na galę FEN 8 „Summer Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i Ticketpro oraz w sprzedaży internetowej przez ticketpro.pl i eventim.pl

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.