Albert Odzimkowski (MMA 10-3) będzie musiał sobie trochę odpocząć od MMA. Dziś zawodnik przeszedł zabieg dłoni, którą uszkodził w czasie walki rok temu. Chodzi o kości śródręcza., których leczenie nie przyniosło oczekiwanych efektów. O wszystkim „Złoty” poinformował na swoich social mediach.

Odzimkowski ma obecnie serię dwóch zwycięstw z rzędu. Ostatnią walkę stoczył w styczniu tego roku. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak długo potrwa jego przerwa od startów. Wiadomo jednak, że Albert po zabiegu jest w świetnym humorze, a kilka godzin po wszystkim odwiedził go ciekawy gość.

Udało nam się także zdobyć komentarz managera Odzimkowskiego – Artura Ostaszewskiego. 

 Albert przeszedł dzisiaj udaną operację dłoni w Centrum Medycznym MML. Dzięki wsparciu tych specjalistów, po odbyciu rehabilitacji, będzie mógł stanąć do kolejnych startów w pełni zdrowy. Jednak jeszcze nie do końca zaleczyliśmy kontuzję barku, której nabawił się w czerwcu w USA, co mozolnie rehabilituje. Pod koniec sierpnia czeka Alberta kolejny zabieg, związany z okiem. Poświęcamy więc ten rok na wyprowadzenie zdrowia Alberta na stuprocentową sprawność i po tym okresie będzie mógł podbijać polskie i światowe MMA. Myślę, że realny termin walki to zima, raczej po nowym roku. Obiecujemy powrót ze zdwojoną siłą!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.