Akop Szostak (MMA 2-0) który na jednej z przyszłorocznych gal FEN-u ma zmierzyć się z Tyberiuszem Kowalczykiem (MMA 1-0) wypowiedział się na temat dopingu w sporcie. Trenujący w Warszawie zawodnik stwierdził, że jest on obecny, ale to ciężka praca na treningach decyduje o tym kto w ostatecznym rachunku zwycięży:

Sport jest brudny i często nielegalny, ponieważ występuje tu doping. Tak wiele „Kowalskich” krytykuje doping, jednak niestety mało który rozumie czemu to jest i jakie są tego konsekwencje. Nie będe prowadził debaty na ten temat, nie będe mówił przeciw, ale nie powiem tez niczego za. Jednak prawda jest to, że w sporcie jest doping i to w 90%.

Natomiast to nie doping czyni z człowieka sportowca. To ciężka praca i determinacja. Konsekwencja, cierpliwość, oraz często pokora- pozwala ciagle sie rozwijać. Reszta to tylko dodatki, które bez mocnego charakteru nie dają takiego efektu.

Cała wypowiedź do przeczytania ponizej

5 KOMENTARZE

  1. dyplomatycznie z tego koks wyszedł.szkoda tylko zdrowia na przyspieszoną regenerację, na szybsze powrót do zdrowia po kontuzjijeszcze raz- szkoda zdrowia.

  2. Szkoda tylko że nie dodał że bez dopingu, ciężka praca to może cie jedynie zaprowadzić do kontuzji. Prosta sprawa rok chodzenia na siłkę bez koksu i rok na lekkiej bombie, na tym zakończę. Ps jestem przeciwny dopingowi i sam tez go nie używam bo szkoda zdrowia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.