Akihiro Gono na swoim blogu opisał jak światowy kryzys wpłynął na jego życie:

Wpis z 5 grudnia

Światowy krach finansowy dopadł również mnie. Na galę w Birmingham wziąłem z sobą dwie dodatkowe osoby na mój koszt. Płaciłem za ich transport, nocleg oraz wyżywienie z mojej karty kredytowej. Wróciłem do domu zestresowany porażką (z Danem Hardym na UFC 89) i zmarnowałem kasę na zakupy aby się odstresować. Dziś kiedy zobaczyłem rachunek z mojej karty doznałem szoku. Wiszę im więcej kasy niż mam środków na koncie.

Musiałem wziąć kasę z mojego amerykańskiego konta oszczędnościowego. Kiedy wydawałem kasę, kurs wynosił 1$ = 115JPY. Dziś straciłem kasę ponieważ obecny kurs to tylko  1$ = 92JPY. Gdybym miał normalne konto w jenach to mógłbym odwiedzić luksusowy japoński burdel więcej niż 10 razy za tą kasę którą teraz straciłem. Teraz nie mam kasy, nie mam też dziewczyny. Spędzę wolny czas ściągając świąteczną muzykę w domu.

Wpis z 7 grudnia

Kupiłem PPV na walkę Oscar De La Hoya vs. Manny Pacquiao. Położyłem się na łóżku i czekając na walkę zasnąłem. Obudziłęm się w momencie kiedy Oscar poddawał się i podchodził do Pacquiao

Source: Yahoo Sports

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.