Agnieszka Niedźwiedż

Agnieszka Niedźwiedź (MMA 7-0) niedawno podpisała kontrakt na wyłączność z amerykańska organizacją Invicta. Teraz niepokonana „Kuma” poinformowała o przenosinach do Grapplingu Kraków. Zawodniczka w krótkiej rozmowie z naszą redakcją powiedziała:

Zdecydowałam się na Grappling Kraków, ponieważ to moim zdaniem najlepszy klub na południu Polski. Trener Chlewicki, podobnie jak ja, ma bazę z judo, więc myślę, że się dogadamy bez problemu. Jest tu też dużo zawodników z niskich wag, więc mam z kim sparować. Saszka poleci ze mną na walkę do USA, ale wciąż nie znam szczegółów debiutu. W Krakowie jestem od niedawna, ale bardzo mi się podoba. Zostałam świetnie przyjęta za co chcę podziękować trenerom, kolegom i w szczególności Marcinowi Dudkowi za takie serdeczne przyjęcie mnie w klubie. Postaram odwdzięczyć się dobrymi walkami w barwach Grapplingu.

Poniżej nasz ostatni wywiad z Agnieszką Niedźwiedź.

1 KOMENTARZ

  1. Takie zdanie zawsze będzie źle odebrane. Cała reszta klubów na Śląsku będzie niezadowolona.Dla Kumy natomiast jest to najlepszy klub i tyle.Już widzę oczyma wyobraźni niektórych trenerów jak rzucają kurwami na prawo i lewo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.