Niedzwiedz

Jedna z najlepszych polskich zawodniczek, Agnieszka Niedźwiedź (MMA 7-0) podjęła decyzję o zmianie kategorii wagowej. „Kuma” kolejną walkę stoczy w limicie kategorii muszej. 21-letnia zawodniczka do tej pory biła się w dywizji koguciej. Polka informację o zmianie wagi na niższą przekazała na Twitterze:

Agnieszka czeka na propozycje walk i ma nadzieję zostać pierwszą mistrzynią UFC dywizji muszej, jeśli największa organizacja MMA na świecie takową wprowadzi.

„Kuma” w zawodowej karierze, którą rozpoczęła w październiku 2012 roku, stoczyła do tej pory siedem pojedynków – wszystkie wygrała, a sześć z nich zakończyła przed czasem.

3 KOMENTARZE

  1. Czekam na Kumę w UFC, Panie radzą sobie dużo lepiej niż Panowie więc to dobrze wróży. Jak wiadomo, nie ma co się lubi to się lubi co się ma, czekamy dalej na kogoś z mężczyzn kto coś namiesza w rankingach.

  2. Wszyscy pierdolą o tej muszej, a w UFC nie bardzo się na nią zanosi.

  3. Ja sie Agnieszce nie dziwie jakoś wielce. Ona ma 1,65m. Jędrzejczyk walcząca w 52kg ma 1,68m. Rose Namajunas też ma 1,65m. A 61kg? Rousey 1,70m , a Holm 1,73m. Tate 1,69m. Niech Agnieszka idzie walczyć do Invicty o pas 56 kg.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.