Niedźwiedź

Nie tak dawno temu media obiegła informacja, że Agnieszka Niedźwiedź (MMA 8-0) nie zawalczy już w tym roku dla federacji Invicta FC. Teraz okazuje się, że niepokonana w zawodowej karierze Polka zaprezentuje swoje umiejętności na wydarzeniu federacji Ladies Fight Night.

Jak wyczytać można z mediów społecznościowych „Kumy” oraz LFN zawodniczka dostała zgodę od władz Invicta i może zawalczyć na gali która odbędzie się 17 grudnia. Wydarzenie poprzedzone będzie obozem sparingowym w Łodzi, w którym Niedźwiedź weźmie udział razem z Katarzyną Lubońską. 

W tym minutowym klipie mamy mocny przekaz od Agnieszka Niedźwiedź (8-0)! Jest zgoda od Invicta Fighting Championships…

Publiée par LFN – Ladies Fight Night sur Mercredi 2 novembre 2016

Agnieszka powróciła do zawodowych walk po dwuletniej przerwie i związała się z największą kobiecą federacją MMA. Jej debiut miał miejsce w lipcu, na gali Invicta FC 18, gdzie pokonała Christinę Stanley jednogłośną decyzją sędziów. Jej rywalka na gali LFN nie została jeszcze podana.

 

25 KOMENTARZE

 1. Ciekawe kogo jej dadzą, jakoś nie widzę nikogo, kto by jej zagroził z Polskiej sceny, a kto mógłby wystąpić na tej gali.

 2. A jak się nazywała ta mała, czarna, krótko ścięta z PLMMA, taki diabeł trochę?

  Basia Nalepka… Obejrzalbym takie starcie tez…

 3. Przecież ta nalepka nie walczyła już prawie dwa lata. Druga sprawa obiła "fajterki" które łącznie mają rekord 0w – 6l

 4. Przecież ta nalepka nie walczyła już prawie dwa lata. Druga sprawa obiła "fajterki" które łącznie mają rekord 0w – 6l

  Rekord nie walczy.

 5. Rekord nie walczy.

  Oczywiście, że nie. Ale obiła same ogóry więc nie rozumiem takiego entuzjazmu przy pasowaniu jej do Kumy, która walczy dla Invicty.

 6. Przecież ta nalepka nie walczyła już prawie dwa lata. Druga sprawa obiła "fajterki" które łącznie mają rekord 0w – 6l

  Babskie MMA jest tak chujowe ze nie trafisz kto by w tej walce byl gora. Aga tez miala przerwe i dopiero co wrocila… Ale cos czuje w moczu ze dostanie jednak jakas ogorzyce…

 7. Oczywiście, że nie. Ale obiła same ogóry więc nie rozumiem takiego entuzjazmu przy pasowaniu jej do Kumy, która walczy dla Invicty.

  Śmieje przecież.

  Może była UFC fighter Badurek ?

 8. I tak nie wejdziesz.

  Chyba że będę wylosowany z listy wylosowanych spośród tych którzy wiedzieli szybciej niż inni zainteresowani którzy dla zmylenia dostali adres gali dzień przed  :travolta:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.