Adrian Yanez zawalczy z Daveyem Grantem na listopadowej gali UFC. Nadal niepokonany w oktagonie największej organizacji MMA na świecie Yanez, który uwielbia nokautować rywali, zmierzy się z Grantem 20 listopada. Informację podał Marcel Dorff.

Yanez (14-3 MMA) aż 9 z 14 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO. W ostatniej walce w świetnym zestawieniu wygrał z Randym Costą na UFC Vegas 32 w lipcu tego roku. Na swoim koncie ma 3 walki w oktagonie UFC i wszystkie wygrywał przez nokauty. W przeszłości występował w klatkach organizacji LFA i Bellator.

Grant (13-5 MMA) w ostatniej walce w czerwcu tego roku przegrał z Marlonem Verą przez decyzję sędziowską. Przed walką z “Chito” wygrał 3 pojedynki z rzędu. “Dangerous” to zawodnik, który uwielbia poddawać swoich rywali – 8 z 13 wygranych w karierze zdobywał w parterze. W UFC występuje od 2013 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Vale Tudo
Open

21,919 komentarzy 57,213 polubień

Yanez przed czasem.

Odpowiedz polub