ACB 90 Marcin Held

Organizacja ACB rozdała bonusy po zakończonej gali w Moskwie. Bonusy w wysokości pięciu tysięcy dolarów otrzymali Sharaf Davlatmurodov, Abdul Temirov, Alexander Sarnavskiy, Alexey Butorin, Alexey Polpudnikov, Rasul Mirzaev, Magomed Magomedov oraz Mukhamad Vakhaev. Bonusem za walkę wieczoru organizacja wyróżniła starcie pomiędzy Ustarmagomedem Gadzhidaudovem oraz Eduardem Vartanyanem, bonus za nokaut wieczoru powędrował do Olega Borisova, natomiast dodatkowe pieniądze za poddanie wieczoru otrzymał Marcin Held.

23 KOMENTARZE

 1. I bardzo kuźwa dobrze.

  Robić fejm, zarabiać hajs, a po rozpadzie ACB zarobić jeszcze hajs w KSW lub Bellatorze.

 2. A gdzie te poddania były podczas walk w UFC? Kim sa teraz jego przeciwnicy?..Czołówka światową…?

 3. A gdzie te poddania były podczas walk w UFC? Kim sa teraz jego przeciwnicy?..Czołówka światową…?

  Nie było i nie są.

  Wszyscy to wiedzą więc po co o tym pisać?

  Zwłaszcza tysięczny raz, jak jakiś upośledzeniec.

  Rozumiem jakby Held mówił że poddawał w UFC na prawo i lewo. Ale tego nie robi. Nikt temu nie przeczy że było jak było. Więc dyskutujesz sam z sobą. Autyzm?

 4. Nie było i nie są.

  Wszyscy to wiedzą więc po co o tym pisać?

  Zwłaszcza tysięczny raz, jak jakiś upośledzeniec.

  Rozumiem jakby Held mówił że poddawał w UFC na prawo i lewo. Ale tego nie robi. Nikt temu nie przeczy że było jak było. Więc dyskutujesz sam z sobą. Autyzm?

  Chyba. ACB wiadomo, że to nie jest pierwsza liga, ale zaplecze. Jeszcze jedno, dwa takie zwycięstwa i powrót do UFC, bo rozeszli się z UFC właśnie po to, żeby Held podbudował się poza organizacją, ostatnią swoją walkę w UFC przecież wygrał, z wielką nadzieją Afganistanu Nasratem.

 5. A gdzie te poddania były podczas walk w UFC? Kim sa teraz jego przeciwnicy?..Czołówka światową…?

  Aha.

  Nigdy tego nie robiłem.

  :gdzie:

 6. A gdzie te poddania były podczas walk w UFC? Kim sa teraz jego przeciwnicy?..Czołówka światową…?

  To może pochwal się swoimi osiągnięciami… Bo nic poza hejtem tu nie reprezentujesz.

 7. To może pochwal się swoimi osiągnięciami… Bo nic poza hejtem tu nie reprezentujesz.

  To taka mentalnosc. Wiesz, albo ktoś jest najlepszy albo jest nikim bo są lepsi od niego. Chuj że gwałci tym logikę i wyklucza istnienie sportu, bo w jego wizji powinni być tylko najlepsi, a to wyklucza rywalizacje, ale gwałci też swój własny umysł.

 8. A gdzie te poddania były podczas walk w UFC? Kim sa teraz jego przeciwnicy?..Czołówka światową…?

  Chciales zablysnac. Zablysnales. Held to nasz czlowiek. Czlowiek cohones. Twoje trollowanie nic nie zmieni.

 9. Te bonusy to tez 5 tysi tak jak za skonczenia? Nie czaje troche ACB- bida az piszczy a oni tyle kasy rozdaja na bonusy. Niby szukaja oszczednosci ale ile kabzy na bonusy poszlo.

 10. Fajnie że Helda ma grupę wsparcia. Szkoda że jak ktoś ma własne zdanie odmienne od innych to jest już niedobry wytyka mu się że sam nic nie osiągną ale chyba parę osób zapomina że to forum lepiej dyskutować a nie się awanturowac. Held obijaj ogórków  (mnie też by dojechał zwłaszcza jak by schodził do jednej nogi co by mnie zaskoczyło ) a tak serio Celowo troche podkrecilem temat Helda po pamiętam jaki był hejt na Aśke jak przegrała pas i co wtedy jest ok że jak się kogoś nie lubi to uzasadnione jest go mieszanie z błotem??? Wszystko działa w dwie strony akcja reakcja. Chlopak Nawio nie wiedział że tu takie wsparcie dla Helda i teraz pewnie ma stany depresyjne.

 11. Fajnie że Helda ma grupę wsparcia. Szkoda że jak ktoś ma własne zdanie odmienne od innych to jest już niedobry wytyka mu się że sam nic nie osiągną ale chyba parę osób zapomina że to forum lepiej dyskutować a nie się awanturowac. Held obijaj ogórków  (mnie też by dojechał zwłaszcza jak by schodził do jednej nogi co by mnie zaskoczyło ) a tak serio Celowo troche podkrecilem temat Helda po pamiętam jaki był hejt na Aśke jak przegrała pas i co wtedy jest ok że jak się kogoś nie lubi to uzasadnione jest go mieszanie z błotem??? Wszystko działa w dwie strony akcja reakcja. Chlopak Nawio nie wiedział że tu takie wsparcie dla Helda i teraz pewnie ma stany depresyjne.

  Po prostu hejt na Helda jest niezrozumiały i tyle. Zaryzykował, nie wyszło, próbował, trudno, sport.

  Żadnej bufonady nie wykazywał, nie twierdził że jest najlepszych i zdabedzie z palcem w dupie pas UFC.

  Dlatego hejt wobec niego nie wynika z jakiś argumentów, logiki, więc dramy na taki hejt , taki hejt to nie dyskusja a wysryw.

 12. Po prostu hejt na Helda jest niezrozumiały i tyle. Zaryzykował, nie wyszło, próbował, trudno, sport.

  Żadnej bufonady nie wykazywał, nie twierdził że jest najlepszych i zdabedzie z palcem w dupie pas UFC.

  Dlatego hejt wobec niego nie wynika z jakiś argumentów, logiki, więc dramy na taki hejt , taki hejt to nie dyskusja a wysryw.

  Parę tematów i miesięcy wstecz masę osób Po tym jak Marcin podpisal numowe z UFC  Cohones już wtedy widziało Marcina z pasem a wyszlo jak wyszło. Skończy w KSW i tyle z tego będzie za duże  oczekiwania co do jego Osoby  i jego talentu to tylk ok moje zdanie.niech mu się wiedzie jak najlepiej pewnie czyta Cohones więc luz .zdrowia

 13. Parę tematów i miesięcy wstecz masę osób Po tym jak Marcin podpisal numowe z UFC  Cohones już wtedy widziało Marcina z pasem a wyszlo jak wyszło. Skończy w KSW i tyle z tego będzie za duże  oczekiwan

  Ok, więc jesteś hejterem tych osób z cohones a nie Helda.

 14. Ok, więc jesteś hejterem tych osób z cohones a nie Helda.

  Helda tez trochę ale to przez to ze nie jest taki grzeczny i poukładany zdjęcia na insta 8 marca kobietom wysyła aż dziwne że walczy. 😎

 15. Te bonusy to tez 5 tysi tak jak za skonczenia? Nie czaje troche ACB- bida az piszczy a oni tyle kasy rozdaja na bonusy. Niby szukaja oszczednosci ale ile kabzy na bonusy poszlo.

  10tys. dolarów dostają wybrani za KO, FOTN, SUB. I tyle dostał Held. Te po 5tys. dostaje zawodnik, który skończył rywala w jakikolwiek sposób, ale oczywiście nie kumuluje się to z tym drugim bonusem.

  Kasy to chyba im ostatnio nie brakuje, już wchłonęli jakąś organizację i w przeciągu tygodnia będą kolejne info.

 16. A gdzie te poddania były podczas walk w UFC? Kim sa teraz jego przeciwnicy?..Czołówka światową…?

  Ale czego Ty byś chciał od Marcina, żeby w wieku 26 lat zakończył karierę, bo w UFC mu nie poszło ? Bo ja bylbym szczesliwy gdyby wszyscy Polacy żegnali się z najlepsza organizacja na świecie po walkach z zawodnikami pokroju Sancheza czy Lauzona i zwycięstwach nad takimi rywalami jakim był Haqparast.

 17. Parę tematów i miesięcy wstecz masę osób Po tym jak Marcin podpisal numowe z UFC  Cohones już wtedy widziało Marcina z pasem a wyszlo jak wyszło. Skończy w KSW i tyle z tego będzie za duże  oczekiwania co do jego Osoby  i jego talentu to tylk ok moje zdanie.niech mu się wiedzie jak najlepiej pewnie czyta Cohones więc luz .zdrowia

  Może i skończy nawet w KSW. Natomiast pokazał, że ma jaja i spróbował się w najlepszej organizacji. Za to już szacun dozgonny.

  Nie toruje sobie drogi pyskiem jak inni  (pomijam już tych co pyszczą i wyzywają niewiadomo kogo, a siedzą w bezpiecznym kurwidołku).

  Szczerze powiedziawszy, to dziwię się, że Marcin i Janek mogą mieć hejterów.

  Aczkolwiek kto co lubi.

  Jeden oglądając MMA patrzy na zawodnika pod kątem wyników PPV.

   Innemu zaimponuje to, że ktoś tam kogoś popluje, popchnie, zrobi inbę.

  Są też tacy, którym podoba się styl walki i serducho.

  Każdy lubi coś innego.

 18. Nie było i nie są.

  Wszyscy to wiedzą więc po co o tym pisać?

  Zwłaszcza tysięczny raz, jak jakiś upośledzeniec.

  Rozumiem jakby Held mówił że poddawał w UFC na prawo i lewo. Ale tego nie robi. Nikt temu nie przeczy że było jak było. Więc dyskutujesz sam z sobą. Autyzm?

  Dokładnie. Marcin bije się na fajnym poziomie, daje techniczne walki , spelnia się w sporcie , ale zawsze znajdą się hejterki którzy muszą się do czegoś dojebac. Poziom niektórych komentarzy na cohones zaczyna sięgać już do poziomu stron typu wp.pl albo sport.pl , czyli aby się przyjebac..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.