Organizacja ACB dodała trzy walki do lipcowej karty gali ACB 63 w których zobaczymy zawodników Berkutu Arrachion Olsztyn oraz reprezentantów trójmiejskiej sceny MMA. Poniżej informacja prasowa na temat tych starć:

Kiełek vs Szydłowski

Paweł Kiełek (7-3-1), który podczas ostatniej gali ACB w Olsztynie musiał uznać przewagę swojego przeciwnika z Rosji, tym razem zawalczy z debiutującym w ACB Ireneuszem Szydłowskim (6-1) z Gdańska. To będzie zacięty pojedynek. Szydłowski walczy „u siebie”, ale to Kiełek będzie chciał podnieść się po ostatniej porażce i udowodnić, że nazywanie go „nadzieją polskiego MMA” jest uzasadnione.

Formela vs Stepanyan

Kolejny lokalny zawodnik, Kacper Formela (4-1) z klubu Piranha Gdynia też poznał już swojego przeciwnika. Będzie nim 21-letni Armen Stepanyan (4-1). Panowie mają takie same rekordy, ale to zawodnik pochodzący z Armenii już dwukrotnie podczas ACB udowadniał swoją przewagę nad polskimi zawodnikami. W Olsztynie, na gali ACB 46 „Young Eagles”, mocnymi uderzeniami zakończył walkę z Marcinem Jabłońskim przez TKO już w 32 sekundzie pierwszej rundy.

Przybysz vs Wikłacz

Sebastian Przybysz (2-0) w klatce ACB będzie walczył po raz pierwszy. Zawodnik z Gdańska nie odnotował jeszcze porażki w sowim rekordzie. Ale to 20-letni Jakub Wikłacz (4-2-1) stoczył więcej zawodowych pojedynków w MMA. Debiut zawodnika z Olsztyna w ACB nie był łatwy i Wikłacz, w lutym tego roku, musiał przełknąć gorycz porażki przed własną publicznością.

Aktualna rozpiska ACB 63:

84 kg: Piotr Strus vs Andy Devent
93 kg: Karol Cieliński vs Vinny Magalhaes
93 kg: Luke Barnatt vs Max Nunes
70 kg: Adrian Zieliński vs Piotr Hallmann
93 kg: Przemysław Mysiała vs Wallyson Carvalho
77 kg: Patrik Kincl vs Igor Fernandes
77 kg: Ireneusz Szydłowski vs Paweł Kiełek
66 kg: Kacper Formela vs Armen Stepanyan
61 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz

1 KOMENTARZ

  1. Duże plakaty na blokach informujące o gali już wiszą w Gdańsku, wiec mogą te 5 tyś ludzi zgarnąć, tylko ceny biletów zaporowe. Powinni te najtańsze u góry za 40 zł rzucić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.