Frank Mir, były mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC i zawodnik walczący aktualnie dla organizacji Bellator, już od dłuższego czasu jest również związany z organizacją ACB, dla której pełnił do tej pory rolę komentatora. Wygląda jednak na to, że Mir postanowił bardziej zaangażować się w działalność organizacji ACB i będzie ją wspierał również jako promotor na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wiem, że ACB jest chętne do wejścia na amerykański rynek, zapytałem więc, czy faktycznie planują pojawić się w Ameryce, bo jeśli tak, to mógłbym być dla nich osobą kontaktową w USA, która wspiera promocję ich wydarzeń. Pomysł bardzo się im spodobało.

Zgodnie z informacją jaką przekazała sama organizacja, Mir ma zajmować się promocją marki nie tylko w USA, ale również w Wielkiej Brytanii i Australii i ma to robić wspólnie z innymi osobami zaangażowanymi w ten projekt.

Będę współpromował wydarzenia ACB razem z Carlem Prince’em i moim partnerem od komentowania gal ACB, Bryanem Laceyem. Carl zajmował się promocją ponad 70 wydarzeń w Wielkiej Brytanii i zajmował się również zestawieniami walk na wszystkich kartach ACB w Anglii.

Niedługo mają zostać ogłoszone konkretne informacje o zagranicznych wydarzeniach organizacji ACB, przy których Mir rozpocznie swoją nową działalność.

 

22 KOMENTARZE

 1. Organizacja przez kilka lat zrobiła więcej gal niż KSW przez wszystkie . Oni miesięcznie robią więcej gal niż KSW w ciągu roku:crazy:

 2. Organizacja przez kilka lat zrobiła więcej gal niż KSW przez wszystkie . Oni miesięcznie robią więcej gal niż KSW w ciągu roku:crazy:

  I pewnie kompletnie nie zastanawia Cię kwestia wypłacalności przy takiej ilość gal, słabej frekwencji i kasie na mocnych zawodników? Niesamowite jak z niczego w chwile powstała taka organizacja prawda? Pieniądze jak widać leżą na ulicy można powiedzieć tylko biznesmeni w KSW marni nie?

 3. Organizacja przez kilka lat zrobiła więcej gal niż KSW przez wszystkie . Oni miesięcznie robią więcej gal niż KSW w ciągu roku:crazy:

  Bo KSW stawia na jakość nie na ilość .

 4. I pewnie kompletnie nie zastanawia Cię kwestia wypłacalności przy takiej ilość gal, słabej frekwencji i kasie na mocnych zawodników? Niesamowite jak z niczego w chwile powstała taka organizacja prawda? Pieniądze jak widać leżą na ulicy można powiedzieć tylko biznesmeni w KSW marni nie?

  A ty co, zalujesz im ze mają hajs?

 5. I pewnie kompletnie nie zastanawia Cię kwestia wypłacalności przy takiej ilość gal, słabej frekwencji i kasie na mocnych zawodników? Niesamowite jak z niczego w chwile powstała taka organizacja prawda? Pieniądze jak widać leżą na ulicy można powiedzieć tylko biznesmeni w KSW marni nie?

  Oho na cohones jak zwykle jad.

  Zazdroscisz ze ktos potrafi zarabiac dobre pieniadze? Zamiast hejtowac zabierz sie do roboty bo tylko uczciwa praca daje efekty finansowe.

  :mamed:

 6. Oho na cohones jak zwykle jad.

  Zazdroscisz ze ktos potrafi zarabiac dobre pieniadze? Zamiast hejtowac zabierz sie do roboty bo tylko uczciwa praca daje efekty finansowe.

  :mamed:

  Ta własciciele ACB to na pewno zarobili uczciwie.

 7. Ta własciciele ACB to na pewno zarobili uczciwie.

  a kogo to obchodzi czy zarobili uczciwie czy nie? wazne ze zawodnicy sa zadowoleni

 8. Organizacja przez kilka lat zrobiła więcej gal niż KSW przez wszystkie . Oni miesięcznie robią więcej gal niż KSW w ciągu roku:crazy:

  Phi tez mi cos. Ale to ksw ma rekord bramki z Lodzi:lol: i wogole co gala to jakis rekord:fly:

 9. I pewnie kompletnie nie zastanawia Cię kwestia wypłacalności przy takiej ilość gal, słabej frekwencji i kasie na mocnych zawodników? Niesamowite jak z niczego w chwile powstała taka organizacja prawda? Pieniądze jak widać leżą na ulicy można powiedzieć tylko biznesmeni w KSW marni nie?

  A jakie to ma znaczenie? Widowisko jest, dobra kasa dla zawodników jest, więc w czym problem? Myślisz, że kasa rodziny Fertitta była taka czysta?

 10. Frank obrotny gość. Ładnie sobie radzi poza UFC. Szacun. Ciekawe jakich amerykańskich dzików zwerbuje na kaukaskich dzików:)

 11. Frank obrotny gość. Ładnie sobie radzi poza UFC. Szacun. Ciekawe jakich amerykańskich dzików zwerbuje na kaukaskich dzików:)

  popka i stracha. SPOILER

 12. I pewnie kompletnie nie zastanawia Cię kwestia wypłacalności przy takiej ilość gal, słabej frekwencji i kasie na mocnych zawodników? Niesamowite jak z niczego w chwile powstała taka organizacja prawda? Pieniądze jak widać leżą na ulicy można powiedzieć tylko biznesmeni w KSW marni nie?

  Dobrze wiemy skąd ta kasa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.