(Fot. Wojciech Wojciechowski / ACB) Mieszkający i trenujący na co dzień w Polsce, Czeczen Aslambek Arsamikov (MMA 6-3) totalnie zdominował weterana brazylijskich klatek Edilberto de Oliveirę (MMA 30-18-2) podczas małej gali ACB 78: Young Eagles 24 w Groznym. Podopieczny duetu Bońkowski – Derlacz bez trudu wypunktował dużo bardziej doświadczonego rywala na przestrzeni trzech rund.

Od początku do końca inicjatywa należała do reprezentanta Berkut Arrachion Olsztyn. W pierwszej rundzie najpierw obijał rywala niskimi kopnięciami i atakował obszernymi sierpami. Kiedy walka trafiła do parteru tam z gardy bombardował Brazylijczyka uderzeniami i łokciami. Kolejne odsłony wyglądały podobnie. Czeczen aktywnie pracował w stójce, podczas gdy Brazylijczyk nie potrafił zrobić kompletnie nic. Kiedy pojedynek przenosił się na matę, Arsamikov nieustannie punktował ciosami z góry, a „Crocota” próbował jedynie zagrozić olsztynianinowi nieudolnymi próbami kimury. Werdykt sędziowski tylko potwierdził to pewne zwycięstwo (3 x 30-27, 2 x 30-26).

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.