Walkę Piotrek rozpoczął spokojnie próbując wyczuć dystans w stójce. Strus sporo pracował prostymi. Żaden z zawodników nie ryzykował szaleńczych ataków. Polak starał się wywierać presję na przeciwniku. Rosjanin często próbował trafić Strusa podbródkowym, lecz ten dobrze unikał kolejne ciosy przeciwnika. Chuzhigaev pod koniec pierwszej części starcia poważnie naruszył Piotrka jednym z ataków, po czym ruszył z ciosami spychając przeciwnika pod siatkę. Ostatecznie Strus dotrwał do gongu.

Druga runda miała podobny przebieg do pierwszej odsłony. Piotrek zaczął jednak bardziej agresywnie atakować, spychając rywala pod siatkę i tam zasypując go ciosami. Chuzhigaev starał się trafić Polaka mocnym sierpem, lecz ten dalej dobrze pracował na nogach unikając ciosów. Strus trafiał przeciwnika niskimi kopnięciami, który ten wyraźnie odczuł. Cały czas Piotrek wywoływał presję na rywalu pracując lewym prostym.

Od samego początku trzeciej rundy Strus zaczął korzystać z niskich kopnięć. Polakowi po minucie wymian udało się sprowadzić rywala do parteru. Pod siatką Strus raz po raz obalał przeciwnika. Piotrek pracował w klinczu, wymęczając Chuzhigaeva. Pod koniec ostatniej części starcia Strusowi udało się zdobyć plecy, skąd obijał Ibragima ciosami oraz uderzeniami łokciem.

Ostateczne sędziowie uznali zwycięstwo Rosjanina przez niejednogłośną decyzję.

21 KOMENTARZE

 1. No chyba jednak kurwa wałek, jebańce. 2 i 3 runda wygrana przez Piotra, rusek po za wiatrakami w 2 rundzie nic nie zrobił.

  a czemu niby 2 dla Piotra?

 2. Mogli dać w każdą stron,ę ale chyba jednak 1,2 dla Czeczena. Szkoda, że Piotrek nie napierdalał low kickami od początku, bo wchodziły od 2 rundy aż miło.

 3. 2/3 tej rundy to Piotr przeważał i narzucał tempo.

  ale zbieral na leb wiecej, a nikt nie punktuje narzucania presji

 4. ale zbieral na leb wiecej, a nikt nie punktuje narzucania presji

  Taa, oczywiście, kopnięcia się nie liczą, a rusek wcale dużo nie zbierał.

 5. ale zbieral na leb wiecej, a nikt nie punktuje narzucania presji

  W UFC punktuja z tego co wiem, w Aca nie wiem. Rusek trafiał cepy, Piotrek proste, kicki i presja, dla mnie 2 runda dla Strusa

 6. Na chuj karmiecie tego przygłupa FameMMA? Ten idiota wszedzie sie pojawia i walczy. Już ci to mówili w innym temacie WYPIERDALAJ komentować swoich patochuji

 7. Strus miał już być okazję wydymany przez sędziów, na szczęście werdykt zmieniono. Później też któryś pojedynek wygrał, a dali mu wtedy chyba splita. Nie ma szczęścia do decyzji, szkoda że nie próbował dobić nogi Ibragima.

 8. Co tu dużo mówić, Piter ma po prostu żelazne cardio, widać że po każdym treningu orbiterek wali!! Zajebista walka, pomyślałby, że kiedyś tak zamulal w ringu ksw. Dziś to bantyda w ringu!

 9. Piotrek powinien walczyć tylko 5-rundowce on zajeżdża tych brodaczy.

  z Duraevem walczyl, imo nawet rundy nie wygral

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.