Podczas weekendowej gali ACA, która odbyła się na warszawskim Torwarze, jednym z gości zasiadających na trybunach był Maciej Kawulski. Współwłaściciel organizacji KSW miał więc okazję obejrzeć walki Polaków, w tym przegrane starcie Piotra Strusa z Ibragimem Chuzhigaevem. Walka ta była wyrównana, ale ostatecznie sędziowie punktowi zdecydowali o zwycięstwie Chuzhigaeva, co nie spodobało się publiczności zgromadzonej na hali. Kibice gwizdami wyrazili swoje niezadowolenie, ale w pewnej chwili Piotr Strus powiedział, że jego rywal wygrał zasłużenie, poprosił ludzi o ciszę, uszanowanie zwycięzcy i danie mu możliwości zrobienia wywiadu po starciu.

Ładną reakcję Piotra skomentował w mediach społecznościowych Maciej Kawulski, odnosząc się jednocześnie ogólnie do zachowania ludzi w tłumie kibiców.

Wczorajsza reakcja Piotra Strusa na gwizdy publiki na jego rywala podczas gali ACA przypomniała mi o czymś ważnym: kibice, tłum, publiczność, to nie ubezwłasnowolniona i bezmyślna masa podążająca jeden za drugim. Widownia to my. To grupa złożona z indywidualnych jednostek. Twoja myśl i twoja decyzja buduje kolektywną świadomość. Nieprawda, że z tłumem nie można rozmawiać… należy po prostu mówić do ludzi. Piotrek wczoraj tego dokonał. Przebił się przez ścianę dźwięku i odnalazł za nią ludzi. To było wyjątkowe. Gratuluję wszystkim walczącym zawodnikom i dziękuje organizatorom za zaproszenie.

24 KOMENTARZE

 1. Wczorajsza reakcja Piotra Strusa na gwizdy publiki na jego rywala podczas gali ACA przypomniała mi o czymś ważnym: kibice, tłum, publiczność, to nie ubezwłasnowolniona i bezmyślna masa podążająca jeden za drugim. Widownia to my. To grupa złożona z indywidualnych jednostek. Twoja myśl i twoja decyzja buduje kolektywną świadomość. Nieprawda, że z tłumem nie można rozmawiać… należy po prostu mówić do ludzi. Piotrek wczoraj tego dokonał. Przebił się przez ścianę dźwięku i odnalazł za nią ludzi. To było wyjątkowe. Gratuluję wszystkim walczącym zawodnikom i dziękuje organizatorom za zaproszenie.

  Ale ten koleś patetycznie opowiada, aż ciężko to czytać

 2. Kibice gwizdami wyrazili swoje niezadowolenie, ale w pewnej chwili Piotr Strus powiedział, że jego rywal wygrał zasłużenie, poprosił ludzi o ciszę, uszanowanie zwycięzcy i danie mu możliwości zrobienia wywiadu po starciu

  to jaka byla ta reakcja strusia na gwizdy na jego rywala ?

  ::really::

 3. to jaka byla ta reakcja strusia na gwizdy na jego rywala ?

  Masz napisane w niusie

  Reakcja Kavula na rekacje Strusa na reakcje tlumu i tak wazniejsza

  #sciana_dzwieku

  :antonio:

 4. Kawul – biznesmen, filantrop, filozof, reżyser, piewca kultury, geniusz, rekin, wojownik, ojciec, mentor. Ale przede wszystkim człowiek. Wspaniały człowiek.

 5. Kawul – biznesmen, filantrop, filozof, reżyser, piewca kultury, geniusz, rekin, wojownik, ojciec, mentor. Ale przede wszystkim człowiek. Wspaniały człowiek.

  Nasz Rodak Polak!

 6. Ale ze pan Kawulski żadnej książki nie napisał?

  Wszystko przed nim. Najpierw sie spelni w kreceniu filmow a na starosc zacznie pisac i wydawac ksiazki…

 7. Jak zwykle celnie i mądrze. Jak dorosnę to chciałbym być chociaż w 10% tak zajebisty jak czcigodny Maciej.

 8. Kawul planuje juz podobno stworzenie filmu o sobie samym.

  Tytuł roboczy: Maciej. Geniusz, ktory pozostał człowiekiem.

  W role tytułowego macieja kawulskiego wcielić  sie ma piotr adamczyk

 9. Pytanie czy przywilej budowania kolektywnej swiadomosc nie zalezy od ubezwlasnowolnienia masy wobec jednostki wyrażającej owe mysli i decyzje Panie Macieju.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.