Informacja prasowa: 

Marcin Krakowiak nie zawalczy na ACA 92. Powodem wykluczenia zawodnika z walki z Radosławem Paczuskim jest konieczność zmiany kategorii wagowej na debiut w MMA czołowego polskiego kickboxera.

W związku z odnowioną podczas przygotowań do walki kontuzją Paczuskiego, organizacja podjęła decyzję o zmianie limitu wagowego na debiut kickboxera w klatce. Radosław Paczuski jest tak zdeterminowany do pojedynku w klatce na warszawskim Torwarze, że nawet przymusowa przerwa w treningach, nie mogła stać się powodem do odwołania jego pierwszej, zawodowej walki w formule MMA.

Konieczna była jednak zmiana limitu wagowego na debiut Paczuskiego z 84 kg do 93 kg. Zawodnik przygotowuje się teraz do walki w wadze półciężkiej, a jego nowego przeciwnika poznamy już na czwartkowej konferencji prasowej, która odbędzie się na miesiąc przed gala ACA 92.

Erzanukaev vs Jonak

Swojego przeciwnika na galę ACA 92 poznał już najmłodszy zawodnik, Shamhan Erzanukaev. W tej walce na Torwarze zobaczymy dwóch debiutujących w zawodowym pojedynku dziewiętnastolatków. Rywalem Erzanukaeva będzie Grzegorz Jonak, świetny parterowiec, purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Ale dla zawodnika klubu Copacabana walka w parterze to wyzwanie, które ten chętnie podejmie. Czy obiecany po walce taniec młodziutkiego Shamhana będzie tańcem zwycięzcy czy poddanego? O tym przekonamy się już w lutym.

Gala ACA 92 już za 5 tygodni!

Poznaliśmy już osiem z czternastu pojedynków, które odbędą się na gali ACA 92. Już 16 lutego, na warszawskim Torwarze, będzie można obejrzeć na żywo walki czołowych zawodników MMA z Polski i zagranicy. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne na eventim.pl.

KARTA WALK ACA 92

Walka wieczoru 93 kg:
Karol Celiński (16-6) vs Dovletdzhan Yagshimuradov (16-5)

Karta główna:
70 kg: Marcin Held (25-7) vs Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-2)
77 kg: Aslambek Saidov (22-5) vs Ciro Rodrigues (22-8)
84 kg: Piotr Strus (13-4) vs Ibragim Chuzhigaev (12-5)
+93 kg: Daniel Omielańczuk (20-9) vs Zelimkhan Umiev (11-2)
93 kg: Radosław Paczuski (0-0) vs TBA
93 kg: Luke Barnatt (14-6) vs Jorge Gonzales (14-4)
+93 kg: Deniss Smoldarev (13-4) vs Tony Johnson (12-4)
57 kg: Shamhan Erzanukaev (0-0) Grzegorz Jonak (0-0)

30 KOMENTARZE

 1. Karta dopięta jak koszula Jóźwiaka, oby tylko guziki nie strzeliły. Mam nadzieję, że już nikt nie wypadnie. Niewiele ponad miesiąc został:antonio:

 2. Qrwa, jechać nie jechać 😕

  Jechać. W ACA nie ma głaskania w walkach, prawdopodobieństwo zakończenia walk przed czasem wysokie. No i ceny biletow bardzo przystepne w porownaniu np z FEN-em miesiac pozniej a rozpiska IMO lepsza.

 3. Qrwa, jechać nie jechać 😕

  Jechać, kupić bilet za 60zł, a przede wszystkim się napić przed galą i po:redford:

 4. Gdzie jest sprzedaż biletów prowadzona.. Ile zostało ile poszło, jak cenowo to wygląda?

  Od 12stycznia bilety poszły w górę ale myślę że ACB jeszcze będzie robić promocje.

  https://www.eventim.pl/tickets.html?fun=evdetail&doc=feature/seatmap&cType=web&cId=14&evId=11473338&affiliate=PLE&key=2359181$11473338&force_session=ja&promo_id=0&a_promotionId=0&exclusive_dealid=-1&ticketAmount=1

  Poszło trochę, ale to pewnie zawodnicy rozdają/sprzedają swoje sektory, bo nagle znika np. jeden sektor, gdzie przed chwilą był pełny. Tych najbardziej po prawej stronie nie było w sprzedaży.

 5. Gdzie jest sprzedaż biletów prowadzona.. Ile zostało ile poszło, jak cenowo to wygląda?

  IMO warto rozważyć bilety na płytę. Ja kupiłem za stówę, rzadko się zdarza taka okazja.

 6. Od 12stycznia bilety poszły w górę ale myślę że ACB jeszcze będzie robić promocje.

  https://www.eventim.pl/tickets.html?fun=evdetail&doc=feature/seatmap&cType=web&cId=14&evId=11473338&affiliate=PLE&key=2359181$11473338&force_session=ja&promo_id=0&a_promotionId=0&exclusive_dealid=-1&ticketAmount=1

  Poszło trochę, ale to pewnie zawodnicy rozdają/sprzedają swoje sektory, bo nagle znika np. jeden sektor, gdzie przed chwilą był pełny. Tych najbardziej po prawej stronie nie było w sprzedaży.

  ja mam wrażenie, że tych biletów nic nie schodzi patrząc na te sektory dostępne online

 7. Dziekii, a co  Doraddzicie,, gala i  Wracać do siebie czy jakis hotel albo nocka w stolicy ? Zaznaczam ze w Wwa nie mam znajomych 😀

 8. Dziekii, a co  Doraddzicie,, gala i  Wracać do siebie czy jakis hotel albo nocka w stolicy ? Zaznaczam ze w Wwa nie mam znajomych 😀

  Ja wziąłem nocleg w WaWie jakoś niedaleko od hali, ok.100zł wyszło za pokój jednoosobowy. Mam dość nocek na dworcu:mamed:

 9. Ja wziąłem nocleg w WaWie jakoś niedaleko od hali, ok.100zł wyszło za pokój jednoosobowy. Mam dość nocek na dworcu:mamed:

  Nie o taką nocke chodziło ale kumam :jjsmile:

 10. Dziekii, a co  Doraddzicie,, gala i  Wracać do siebie czy jakis hotel albo nocka w stolicy ? Zaznaczam ze w Wwa nie mam znajomych 😀

  Kurna, ja to właśnie się zastanawiam. Lot do Wawy, gala i co dalej? Lot powrotny ok 9 rano w niedzielę. Sam nie wiem.

 11. Kurna, ja to właśnie się zastanawiam. Lot do Wawy, gala i co dalej? Lot powrotny ok 9 rano w niedzielę. Sam nie wiem.

  Jaki kurwa lot?? Ja  W pendolino albo auto,, zależy czy chętnych u siebie znajde

 12. Nie o taką nocke chodziło ale kumam :jjsmile:

  Nie chcę wiedzieć co się u ciebie kryje pod pojęciem nocka lub hotel:damjan:

 13. Jaki kurwa lot?? Ja  W pendolino albo auto,, zależy czy chętnych u siebie znajde

  Pkp z Wawy do Rzeszowa jedzie 15 godzin z 7 przesiadkami, jak to zobaczyłem to myślałem, że jebne o podłogę :korwinlaugh:

  Lot trwa 50 minut za niecałe 200 zl.

  Jeśli się zdecyduje to tylko tak, nie wiem tylko co na miejscu. Balety całą noc i rano w samolot czy po gali się wszyscy żegnamy i spać gdzieś do hotelu ? Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

  Brakuje mi tu planu zabaw…

 14. Pkp z Wawy do Rzeszowa jedzie 15 godzin z 7 przesiadkami, jak to zobaczyłem to myślałem, że jebne o podłogę

  Co kurwa :korwinwhat: Szybciej niedługo się transsyberyjską w poprzek Rosji przejedzie niż przez pół Polski.

 15. Pkp z Wawy do Rzeszowa jedzie 15 godzin z 7 przesiadkami, jak to zobaczyłem to myślałem, że jebne o podłogę

  Rzeszów Główny – Warszawa Zachodnia 5h5min, bez przesiadek. W drugą stronę to samo:D

 16. @andrzej_t.  na pewno chcesz wybrac samolot po tym jak bardzo narzekales po ostatnim locie do Kolobrzegu ?

  Ja bym polecal neobusa od nas na miejscu za max 50 zeta jesli kupisz wczesniej niz w autobusie, zawsze nim jezdze i nie narzekam 🙂 w nocy nikt nie jezdzi to ide na koniec i sie klade tam na 4 miejscach i spie wygodnie jak na lozku 🙂

 17. @andrzej_t.  na pewno chcesz wybrac samolot po tym jak bardzo narzekales po ostatnim locie do Kolobrzegu ?

  Ja bym polecal neobusa od nas na miejscu za max 50 zeta jesli kupisz wczesniej niz w autobusie, zawsze nim jezdze i nie narzekam 🙂 w nocy nikt nie jezdzi to ide na koniec i sie klade tam na 4 miejscach i spie wygodnie jak na lozku 🙂

  Po 1 do Miedzyzdrojow.

  Po 2 tak postanowilem jechac busem

  I po 3 do dupy pojade, jednak nie dam rady :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.