Informacja prasowa: 

Marcin Krakowiak nie zawalczy na ACA 92. Powodem wykluczenia zawodnika z walki z Radosławem Paczuskim jest konieczność zmiany kategorii wagowej na debiut w MMA czołowego polskiego kickboxera.

W związku z odnowioną podczas przygotowań do walki kontuzją Paczuskiego, organizacja podjęła decyzję o zmianie limitu wagowego na debiut kickboxera w klatce. Radosław Paczuski jest tak zdeterminowany do pojedynku w klatce na warszawskim Torwarze, że nawet przymusowa przerwa w treningach, nie mogła stać się powodem do odwołania jego pierwszej, zawodowej walki w formule MMA.

Konieczna była jednak zmiana limitu wagowego na debiut Paczuskiego z 84 kg do 93 kg. Zawodnik przygotowuje się teraz do walki w wadze półciężkiej, a jego nowego przeciwnika poznamy już na czwartkowej konferencji prasowej, która odbędzie się na miesiąc przed gala ACA 92.

Erzanukaev vs Jonak

Swojego przeciwnika na galę ACA 92 poznał już najmłodszy zawodnik, Shamhan Erzanukaev. W tej walce na Torwarze zobaczymy dwóch debiutujących w zawodowym pojedynku dziewiętnastolatków. Rywalem Erzanukaeva będzie Grzegorz Jonak, świetny parterowiec, purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Ale dla zawodnika klubu Copacabana walka w parterze to wyzwanie, które ten chętnie podejmie. Czy obiecany po walce taniec młodziutkiego Shamhana będzie tańcem zwycięzcy czy poddanego? O tym przekonamy się już w lutym.

Gala ACA 92 już za 5 tygodni!

Poznaliśmy już osiem z czternastu pojedynków, które odbędą się na gali ACA 92. Już 16 lutego, na warszawskim Torwarze, będzie można obejrzeć na żywo walki czołowych zawodników MMA z Polski i zagranicy. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne na eventim.pl.

KARTA WALK ACA 92

Walka wieczoru 93 kg:
Karol Celiński (16-6) vs Dovletdzhan Yagshimuradov (16-5)

Karta główna:
70 kg: Marcin Held (25-7) vs Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-2)
77 kg: Aslambek Saidov (22-5) vs Ciro Rodrigues (22-8)
84 kg: Piotr Strus (13-4) vs Ibragim Chuzhigaev (12-5)
+93 kg: Daniel Omielańczuk (20-9) vs Zelimkhan Umiev (11-2)
93 kg: Radosław Paczuski (0-0) vs TBA
93 kg: Luke Barnatt (14-6) vs Jorge Gonzales (14-4)
+93 kg: Deniss Smoldarev (13-4) vs Tony Johnson (12-4)
57 kg: Shamhan Erzanukaev (0-0) Grzegorz Jonak (0-0)

1 KOMENTARZ

  1. Gdzie jest sprzedaż biletów prowadzona.. Ile zostało ile poszło, jak cenowo to wygląda?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.